La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1699 Culés

158

Jak to jest ze Tusk parę razy skomentuje coś ironicznie na tt i nagle połowa zapomina o tym co on robił jeszcze parę lat temu?
Piękny kraj xD

69

@busquets5 w punkt

61

@busquets5
Ja nie zapomniałem. Doskonale pamiętam, że był jednym z najlepszych polskich premierów.

117

@Chakalaka uśmiałem się xD, przez chwilę pomyślałem żeby dać Ci zielony herbik

Komentarz usunięty

21

@lucas/catalan
No akurat kibole nie mogą dobrze wspominać rządów Tuska, więc się nie dziwię.

31

@Chakalaka to masz doskonałą naprawdę pamięć :D

73

@busquets5 PO była beznadziejna, PiS jest jeszcze bardziej. Ale to nie oznacza, że nagle PO miałoby znowu wrócić do władzy. Dość tego duopolu.

konto usunięte

3

@ArdoFCB No jeśli kiedyś Polska istniała tylko teoretycznie to właśnie TERAZ!

Komentarz usunięty

9

@busquets5 a jest tu jeden taki użytkownik na forum który ciągle udostępnia jego tweety i pisze 'w punkt' ° ͜ʖ ͡°

19

@ArdoFCB Jak po kadencji Pisu ludzie wybiorą znowu PO i historia zatoczy koło to położę się na podłodze i będę turlał się ze śmiechu. W międzyczasie rezerwując sobie bilety lotnicze żeby wydostać się z tego syfu póki jeszcze będzie się dało :)

Komentarz usunięty przez użytkownika

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

1

@Napoleon_I oj nie, szkoda by mi było tramwajarza i pasażerów, nie można być takim samolubem

9

@busquets5 A kto rządzi tym krajem od 89??? Ciągle te same mordy tylko dla picu się niby zmieniają partie. Przez chwilę myślałem że PiS coś zmieni ale niestety to takie same partaczyny i darmozjady jak PEŁo czy PSL i inne SLD i Lewicy.

Dopóki zgredowska PRLowska świta będzie w Parlamencie, dopóty w tym kraju mało się zmieni... Niestety... Zaściankowe myślenie doktryny czerwonej tak mózgi wypralo że każdy funkcjonujący w tym PRLowskim bagnie z tych Polityków nie jest w stanie zmienić swojego Średniowiecznego myślenia.

Inaczej mówiąc...

Wszyscy WON! WSZYSCY Z WIEJSKIEJ!
Czas dla młodych, po prostu...

konto usunięte

0

@RIP_IABC Miał na myśli wyborców PO, to był rząd plujący na Polaków i nie liczący sie z rodakami, wszystkie petycje obywatelskie lądowały w koszu.

4

@FC1899Barca niestety trzeba będzie jeszcze pewnie kilkanaście lat poczekać zanim coś się zmieni na poważnie.

12

@busquets5 Ma swoich fanatyków jak widać, dla mnie ten człowiek jest skreślony.

3

@FC1899Barca To ja już Ci powiem, ze nawet za 20-30 lat nic się nie zmieni, bo nawet jak wymrą te wszystkie komuchy, to ich miejsce zajmą... ich dzieci, krewni i inni kolesie, którzy mimo że może młodzi, będą dokładnie takimi samymi komuchami.

6

@busquets5 a co takiego złego zrobił? W tamtym czasie Polska była podawana jako wzór na świecie, w Unii brali nas na poważnie. Teraz? Nikt nie chce mieć z nami do czynienia. Świat porównuje nas do Biołorusi, Rosji, Turcji, Węgier, niestety ma racje. PiS tylko nas ośmiesza i zadłuża, ale niestety taki głupi naród..

11

16

@mati_sh
Skoro za czasów rządów PO Polska dawała się każdemu dymać na arenie międzynarodowej to nie dziwota, że byliśmy chwaleni na prawo i lewo.

0

@busquets5 To co robił Tusk jest tylko małym ułamkiem, igraszką przy tym co robi ten "rząd" i "prezydent".

konto usunięte

1

@busquets5
A co takiego zrobił ?

7

@FC1899Barca jedyna partia to KONFEDERACJA - oni myślą przynajmniej w miarę podobnie jak obywatele. Nie są idealni, mają swoje wady ale wiedzą jakie są problemy ludzi w kraju.

1

@busquets5 Po tym jak towarzysz cimoszewicz dostał mandat europosła już nic mnie w polskiej polityce nie zdziwi

0

@maroon Tusk premierem po raz drugi albo prezydentem ;) to cię jeszcze może zdziwić. Ale tak na poważnie to nie ma żadnej partii do rządzenia. PO PiS SLD PSL to wszystko już było jedynie ciekawe może być konfederacja i holowania ale na chwilę obecną to wszyscy mają za uszami.

Komentarz usunięty

1

@geass Gorzej, bo jeszcze będą wszystkich zmuszać do gloryfikowania partaczy z dawnych lat.

3

@busquets5 A co dokładnie robił?

Komentarz usunięty

0

@busquets5 A co zrobił. A zapomniałem sprzedał nas Niemcom.

0

@busquets5 to proste bo już nie jest u władzy. A to na tych co aktualnie rządzą skupia się największa uwaga. Ale lidzie pamiętają nie martw się. Jakby chciał wrócić na stanowisko to byś szybko usłyszał o tym co pamiętają.

Komentarz usunięty

2

@mati_sh To jest takie charakterystyczne, nie potrafią podać żadnych konkretów tylko jakieś bzdurne ogólniki o PO i Tusku, kompletnie zmanipulowani.

2

@Deraxium właśnie widać jak myślą "w miarę podobnie jak obywatele" - jako jedyna partia dała 100-procentowe poparcie dla torturowania kobiet. Wolnościowcy ograniczający wolność, uroczy paradoks

0

@Magicc89PL No właśnie tym mnie zniesmaczyli ostatnio.. Ostatnia nadzieja też umarła i jednak są też spierd***ni :>

« Powrót do wszystkich komentarzy