O sobie

  • Zainteresowania Informatyka, Gry Komputerowe
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Messi, Del Piero
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Juventus, Legia
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie 1398
  • Liczba komentarzy 419
  • Polecenia 447

Komentarze

2

@misterio Weź przeczytaj całą rozpiskę a nie demagoga czytasz kolejne ścierwo wymyślone żeby przykryć niewygodne fakty.

1

napisz numer i dane

1

@tristan87 Jak z Wawki jesteś to daj namiar na prawdę ci podróż zafunduje

1

@Jakchcesz Znam takich co przyjeżdżają na wszystkie ważniejsze święta mieszkają za granicą i teraz z dzieciakami wracają . Nie pakuj wszystkich do jednego worka

1

@tristan87 Odstawię Cię na granicę żebyś w pierwszym szeregu poszedł.

Zobacz wszystkie

26

Przestańcie już narzekać na Messiego. Nie mamy 9 tylko gramy trzema 10tkami i w środku się kocioł robi a Messi nie przejdzie 4 zawodników sam. Zobaczcie poprzednie mecze z Suarezem i wtedy zobaczycie jak mu miejsce robił, skupiał obrońców i Messi miał miejsce na drybling. Cieszy wygrana ale mamy jeszcze duuuużo do poprawienia. Spokojnej nocy

25

Dobra Panowie bez spiny . Niech mają pretensje do siebie. Mieli karnego i finał na wyciągnięcie ręki. Zemściło się to dla nich i jeszcze pierdolą że sędzia wypaczył mecz jak ewidentnie karny w 82min nam się należał . Także ogoliliśmy frajerów teraz wygrana z Osasuną w weekend remis w madrycie i mamy 6pkt i mistrzostwo w zasięgu.

16

Kolejna osoba widziała kontrakt chociaż nie pracuje w klubie to jest dobry kabaret. Messi zostanie na przyszły sezon robi mistrzostwo Puchar i odchodzi. Chyba że jakimś pięknym snem wygrają LM to Messi nigdzie nie odejdzie i zakończy karierę w Barcelonie.

15

@DaPi Trafił na dobrych trenerów i sam postawił na siebie w sprawie diety stylu życia . Szkoda że większość młodych piłkarzy to tylko kasa i balety . Niektórzy zamiast się cieszyć że mamy tak znakomitego piłkarza w Światowej piłce to tylko go hejtuje , cóż taka nasza mentalność.

11

Panowie wszystko żegnamy to teraz czas na transferową szufle i witamy nowych grajków :)

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?