O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 1366
  • Polecenia 2091

Komentarze

0

W tym klubie chyba jacyś szaleńcy pracują.

1

Nie no - po kiego ten Lautaro. Niech chłop w Interze zostaje i tyle.

0

@MESSIah16 Trzaskowski musi odciąć się od PO. Odsunąć takich ludzi jak Budka, Nitras, Kierwiński i może coś z tego będzie. Stworzyć nowy program, oparty o konkretne postulaty, a nie bezsensowne atakowanie PiS. Głosowałem na niego 28 VI i 12 VII i mój kredyt zaufania ma.

1

@bixmix o puchary gra też Villareal, więc może jeszcze nie wszystko stracone.

0

@Ghotti Wystarczyłoby Podkarpacie odpiąć.

Zobacz wszystkie

69

Ale brednie. Po co taki artykuł wrzucać? Problemem to jest EV, który mimo dwóch blamaży nie ma honoru, aby odejść.

53

Zmarnował potencjał Cou, marnuje Dembele i Artura, w tej jego patologicznej wizji gry zaczyna gubić się Busi. Zmarnuje też De Jonga i Griezmanna. Za jakie grzechy ten typ tu nadal jest.

47

A poza tym uważam, że Valverde musi odejść.

44

Nie wiem co powiedzieć. Real kupuje perspektywicznego Jovica i bardzo dobrego już ukształtowanego Hazarda, a Barca pozbywa się świetnego Cou i myśli o 32 latku Stuanim ze spadkowicza z Ligi. Matko Boska ręce opadają.
A najgorsze, że nadal w klubie jest trenerzyna, który zmarnował potencjał Cou i Malcoma oraz dwa razy koncertowo ośmieszył zespół w Europie. Ludzie on nadal tam pracuje. No nie mogę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

37

Czyli tak. Ney nie przyjdzie. Cou wypożyczony. Malcom sprzedany. Brak nominalnego LS. Brak zastępcy dla Suareza. Na siłę kupiony Griezmann i ustawiany nie na swojej pozycji de Jong. No i jakby było mało parodysta na ławce trenerskiej. Krótko mówiąc dramat. No, ale niektórzy piszą, że okienko ok. Tak, tak, ok...