0

Rudy out!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

@T^L Ha ha haaaa

0

Rudy na ławce to gwarancja kiczu. Zespół gra tak, jak on wygląda. Niestety...
Natomiast co do Luisa - to trzeba być debilem do potęgi n, by się takiego napadziora z klubu pozbyć. I jeszcze opłacać mu połowę pensji, wzmacniać bezpośredniego rywala. Takie jajca tylko w Barcelonie. Jednego szkodnika - Barto już nie ma. Syf będzie jednak trzeba sprzątać po nim bardzo długo. Oby jeszcze tylko tego trutnia pogonić z ławki.

0

@ShawnC tak ale jeszcze niedawno mieliśmy w napadzie magiczne trio teraz mamy drewno i polamancow

0

@goldmetaxa Nigdzie nie miał wyników. Valencia była już jedną nogą w drugiej lidze. Jak mu można ufać. Do natychmiastowego zwolnienia.

1

@MesQueUnClub96 Na Canal Plus i Eleven łącznie 19. Będzie się działo.

6

@Kgorecki2500 Taktyk żaden o motywacji nie wspomnę jeszcze szczuje na zawodników. Dramat.

0

@blodziakk To po części sarkazm ale nie musieli się forsować widząc w jakiej formie jest Barca.

5

Atleti wczoraj na jakieś 80% zagrało. Spokojnie i na luzie pakują dwa gole do przerwy. No i Luis którego przygłupy wyrzucily z klubu. Gestykulujący aktywny z doskonałą prezencją Cholo kontra spasiony z telefonem "trener" Koeman. Dramat. Nie ma zespołu gra gorsza niż za Setiena a ten truteń dalej na ławce.

0

Czyli rudy zostaje. Dotrwa do meczu z Realem i myślę że po klęsce z białymi Laporta nie będzie miał wyjścia i go zwolni. Oby bo facet pogrąża klub wmawiając zawodnikom że są słabi. Rudy out.

1

Koeman miej jaja i podaj się do dymisji po takim wpier.. lu. A jak nie to Laporta musisz pozbyć się parodysty z cyckami.

2

Barca gra tak, jak wygląda jej "trener". Smutne to, ale prawdziwe. Wobec faktu, że klub czekają mecze z Valencią, Atletico i Realem, wygrane z Cadizem i Granadą były obowiązkiem. Strach się bać, co z naszą obroną zrobi taki Vini. Dlatego, póki jeszcze jest czas prezes musi zmienić trenera, by nie doszło do pogromu i kompromitacji w Gran Derby.

0

Koeman musi odejść. Musi!!! Ja nie wiem dlaczego trzymano go po fatalnym sezonie, gdzie w katastrofalnych okolicznościach przegrał mistrza. Jaki trener o zdrowych zmysłach chciałby sprowadzić do zespołu gracza takiego jak L. de Jong? Dlaczego zespół nie był w stanie oddać celnego strzału w meczu z Bayernem? Dlaczego zagrał taką katastrofę w meczu ze słabiutką Granadą? Dlaczego "trener" zwala winę na piłkarzy po meczu? Te i inne pytania można mnożyć. Trudno, trzeba odżałować te 12 milionów i pozbyć się gościa, który nie miał w żadnym klubie wyników i nie ma ich tutaj. A ci co wspierają Koemana, niech się zastanowią ile można tolerować jego błędy. Conte albo Xavi. Żadne wynalazki typu Pirlo.

0

Oby tylko nie de Jong. Wstyd do takiego Klubu takiego pinokia ściągać.

1

@MaTt_BarcaFan Mats mentalnie nie dojechał jeszcze po 2:8. Dla bramkarza tej klasy wpuszczenie 8 goli musi być mega frustrujące i wywołać negatywne reperkusje w psychice.

2

@Messibestplayerintheworld Skomplikowana? Ona jest zupełnie niemożliwa.

0

@Yosemite Nie wiedzą, kogo biorą. A tak na poważnie - to te 30 koła się przyda.

0

@pienaar Kun zagra może z 15 meczy i będzie się leczył. Na ten moment Klub jest bez nominalnej 10.

1

@arek82 Lepiej narzekać, nieprawdaż? My na pewno wiemy lepiej niż Laporta i zarząd, co jest lepsze dla Klubu...

10

Ci, którzy piszą, że Cavani stary, że to, że tamto... Dajcie spokój. Taki lis pola karnego zawsze się przyda. Jakoś MU czy PSG nie mieli oporów, by ściągać zawodników w wieku właśnie Cavaniego, nawet starszych. A nikt mi nie powie, że nie znają się na rzeczy. Więc... po co pisać, aby pisać.

1

@HighestInTheRoom Mają bałagan w oczach i tęsknotę za rozumem.

0

@SkilledHydra16 MU już ma zespół naszpikowany dobrymi zawodnikami - Sancho, Grenwood, Rash, Pogba, Maguire, Shaw, de Gea, Martial. Dojdzie jeszcze Cr. I co? Z Southamptonem nie potrafili wygrać.

0

@Encore Szanse zawsze są, ale trudno być optymistą, jak w Klubie na ten moment praktycznie nie ma środkowego napastnika. O Duńczyku nie będę wspominał. Druga kwestia - fatalne finanse. Dobrze, że to jeszcze nie je....o.

0

Topowe drużyny z Europy - City, PSG, Real się wzmacniają, a w Barcelonie jest problem, aby pozbyć się niechcianych, z dużymi kontraktami piłkarzy. Innym kuriozalnym zjawiskiem jest fakt obniżania wynagrodzeń, aby zarejestrować nowych piłkarzy. To tylko świadczy w jakiej, czarnej ..... jest ten Klub. Pismaki donosili, że Real zadłużony, że biedny, że nie ma kasy, a tu cyk - 170 melonów na Kyliana się znalazło. Szkoda, bo przez kilka lat będzie bramy ładował, również Barcelonie. To pokazuje, że Floro ma łeb na karku, w odróżnieniu od Barto, który narobił syfu na lata. Na długie lata. W Hiszpanii może o top 4 powalczymy, a w LM już wkrótce Bayern pokaże, gdzie jesteśmy. No, ale jakiś progres chyba będzie, bo drugi raz raczej nie dostaniemy 2:8...

0

@kacperekjjdd Przecież wiadomo, że nie wróci.

15

Niestety, zjazd zaczął się w 2016 r., od odejścia Neya. By zamydlić oczy kibicom i wypełnić lukę Bartek ściągnął kilku graczy za horrendalne pieniądze, dając im co gorsza kosmiczne kontrakty. Ci ludzie nie odpalili i nie odpalą. Takich kontraktów budżet nie udźwignął. W efekcie nie ma kasy na zakontraktowanie Leo. Dramat.

0

@Fake69 Nie było. Ale gość strzelał i co ważniejsze umiał jedną prostopadłą piłką minąć całą linię obrony przeciwnika. Ktoś to jeszcze potrafi w Barcelonie? No właśnie. Nie tylko będzie tragedia jeśli chodzi o skuteczność, ale i kreowanie gry. Pożyjemy, zobaczymy.

0

@Fake69 Niech cię bolą. Przegrają kilka meczy z rzędu to się obudzisz.

1

Człowiek myślał, że Laporta będzie dążył do zrobienia ciekawego projektu. A tu taki zonk na wejście. Odejście najlepszego piłkarza w historii. Leo gwarantował co sezon w LL 30 bramek. W kadrze nie ma gościa, który by się nawet zbliżył do takiego wyniku. Z tą kadrą i przeciętnym trenerem na ławce miejsce w TOP 4 będzie sukcesem.

0

@IbrahimAfellay Nie będzie większości w Sejmie. Na szczęście...

Media