O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 651
  • Liczba komentarzy 608
  • Polecenia 1040

Komentarze

1

@TomekWilczek patrząc na ostatnie miesiące Umtti zrzucił kilogramów i nabrał mięśni, więc może dać mu szanse ,a być może strzał w 10 będzie. :)

0

Mats
Mingueza,Araujo,Umtti,Dest
Busi
FDJ Gavi
Coutinho
Demir Depay
Bez żadnego LDJ ,ani Roberto . Jeśli chce wygrać to niech sobie sam nie strzela w kolano jakiś Lukiem, czy Roberto. Collado ,który nie został zarejestrowany do gry powinien grać właśnie w miejsce ,któregoś z tych patalachow.

0

Sprowadzenie takich piłkarzy jak Garcia,Pjanic, LDJ i Dynczyka jest śmiechem na sali .

0

Jest takie coś, że niektórych piłkarzy z samego patrzenia nie trawie i w nich jest Alba ,Vinicius i Casiemiro ,a do nich Roberto dołącza.

3

Dać szansę Balde za Albe ,Minqueza/Dest za Roberto i Coutinho wprowadzić.

Zobacz wszystkie

65

Ehh jak to czytam najgorszy obrońca od lat czy coś to aż mi się śmiać chce . Po pierwsze grał na stronie z Messim ,który nie podawał mu piłek ,a na dodatek nie wracał do obrony czyli jak zespół leciał z kontra to on był sam na dwóch i stąd te bramki lewą stroną. To jest błąd, że pifkarze nie wykorzystywali jego szybkości i gry 1vs1 .

52

Jak będą mu tak wszyscy podawać w dogodnej sytuacji to nastrzela bramek .

50

Proszę o zwolnienie tego zarządu, dziękuję.

50

Bardzo pozytywny transfer do Barcelony zrobił swoje dla Klubu ,szacun Rakieta! Jako jedyny nie bał się strzelać za 16stki

37

,,Za to w 111’ już nic nie usprawiedliwia Griezmanna, który otrzymał dobre podanie od Alby, ale fatalnie skiksował przy strzale. Zawodnika Meczu trzeba wybrać, padło więc na niego." Widzę, że ten co pisał ten artykuł ma trochę pod górkę z myśleniem. Po pierwsze w tej 111min dostał piłkę na prawa nogę, a jak wiadomo piłkarz lewonorzny czy prawonorzny nie ma tej samej precyzji w słabszej nodze, więc to jest już usprawiedliwienie. Po drugie ,,Zawodnika Meczu trzeba wybrać, padło więc na niego" ,a dlaczego padło? Chłop zapierd***ł cale spotkanie od bramki do bramki ,a do tego strzelił dwa gole i jeszcze piszesz padlo? Oprócz De Jonga, Masta,Araujo i Griezmanna nie było nikogo grali w 4 .

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?