O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 928
  • Liczba komentarzy 880
  • Polecenia 1359

Komentarze

0

Brać tego Asensjo jeśli nie jest drogi .

0

0

Gabriel Jesus prawdopodobnie do Arsenalu za 45mln , a my emeryta za 60mln chcemy kupić. Coś mi się wydaje ,że Xavi boi się o posadę i wie ,że polak da mu dużo bramek co może go uratować.

1

@Peciak właśnie w końcu ktoś podobnie myśli. Lepsza opcja jest Pau Torres .

7

Szkoda chłopaka niech idzie do Arsenalu, bo tam fajna pakę mogą złożyć. Barcelona liczy na Dembele ,a Francuz liczy na Chelsea i tak wychodzi ,że Barca jest jeb*** w dupe

Zobacz wszystkie

65

Ehh jak to czytam najgorszy obrońca od lat czy coś to aż mi się śmiać chce . Po pierwsze grał na stronie z Messim ,który nie podawał mu piłek ,a na dodatek nie wracał do obrony czyli jak zespół leciał z kontra to on był sam na dwóch i stąd te bramki lewą stroną. To jest błąd, że pifkarze nie wykorzystywali jego szybkości i gry 1vs1 .

52

Jak będą mu tak wszyscy podawać w dogodnej sytuacji to nastrzela bramek .

50

Proszę o zwolnienie tego zarządu, dziękuję.

50

Bardzo pozytywny transfer do Barcelony zrobił swoje dla Klubu ,szacun Rakieta! Jako jedyny nie bał się strzelać za 16stki

37

,,Za to w 111’ już nic nie usprawiedliwia Griezmanna, który otrzymał dobre podanie od Alby, ale fatalnie skiksował przy strzale. Zawodnika Meczu trzeba wybrać, padło więc na niego." Widzę, że ten co pisał ten artykuł ma trochę pod górkę z myśleniem. Po pierwsze w tej 111min dostał piłkę na prawa nogę, a jak wiadomo piłkarz lewonorzny czy prawonorzny nie ma tej samej precyzji w słabszej nodze, więc to jest już usprawiedliwienie. Po drugie ,,Zawodnika Meczu trzeba wybrać, padło więc na niego" ,a dlaczego padło? Chłop zapierd***ł cale spotkanie od bramki do bramki ,a do tego strzelił dwa gole i jeszcze piszesz padlo? Oprócz De Jonga, Masta,Araujo i Griezmanna nie było nikogo grali w 4 .