O sobie

  • Zainteresowania Barca, Porto, modelowanie 3d, animacja, anime, Chiny, Japonia
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Deco, Quaresma, Helton, Puyol, Iniesta, Moutinho, Dani Alves
  • Ulubione zespoły Barca, Porto
  • Barcelonie kibicuję od 1996

Statystyki

  • Dni w serwisie 3606
  • Liczba komentarzy 2833
  • Polecenia 4674

Komentarze

0

@OsehShalom Być może, pod warunkiem, że gralibyśmy coś przypominające 3-4-1-2. Z takim Albą i Semedo/Roberto na wahadłach. Bo w tym ustawieniu w dalszym ciągu nie ma skrzydłowych i dalej byśmy wszystko pchali środkiem.

1

@Jakchcesz Już mieliśmy sytuację gdzie Messi był kontuzjowany i drużyna wyglądała dobrze... bo grała jak drużyna. Chłop ma 33 lata, za rok będzie miał 34. Sił będzie miał coraz mniej z roku na rok. Nawet jak odejdzie, nie uważam żeby to była aż taka strata. Po prostu trzeba stworzyć nowy zespół, któremu będzie się chciało biegać. Bez Messiego nawet Griezmann mógłby odpalić, bo w końcu by mógł grać na swojej pozycji.
Problem w tym, że kadrę mamy tak starą, że niemożliwe będzie aby wszystkich pożegnać na raz i kupić w ich miejsce nowych.

1

@Mathew86 Nie chcę nic insynuować, ale pół la rambli uważa, że Roberto tu jest tylko dlatego, że jest wychowankiem. Też poniekąd podzielam ten pogląd. Ani on nie jest dobrym bocznym obrońcą, ani środkowym pomocnikiem. Na pewno nie na miarę Barcelony. Więc nie jestem pewien czy te cierpliwe czekanie na swoją szansę mu tak pomogło, skoro tak naprawdę wszędzie jest podważany. W środku praktycznie nie gra, a na boku rywalizuje z równie przeciętnym Semedo. Przy takim Danim Alvesu by nawet murawy nie powąchał.

0

@cat_r37 Właśnie mnie dziwi ta nagonka na Griezmanna, podczas gdy De Jong jest z jakiegoś względu głaskany. Fakty są takie, że oboje nie spełniają oczekiwań, tak samo zresztą jak nie spełnił ich Arthur. Wiemy doskonale, że każdy z tych zawodników potrafi grać o wiele, wiele lepiej.
Tym bardziej dziwi mnie to iż ludzie piszą, że Griezmann KOMPLETNIE NIC nie daje. A tymczasem mimo iż notorycznie jest pomijany przez kolegów, gra na pozycji gdzie odcina się wszystkie jego atuty, gdzie jest to jego pierwszy sezon w drużynie, której ogólnie nie idzie... Gdzie nie ma ciągłości (zmiana trenera) facet ma na koncie 14 bramek. Bramek które w większości były bardzo ważne, bo to nie były bramki na 5-0.

0

@aras17_VeB To co na boisku w takim razie w ogóle robi Suarez i kilku innych? Raczej trzeba być przyjacielem Messiego :P

Zobacz wszystkie

61

Tak, bo jak PSG brało Neymara to na pewno się z nim nie kontaktowali tylko wpłacili klauzulę, zabrali kartę i tyle. Ściema jakaś. Jakby tak było że można rozmawiać z grajkami co tylko im się kończą kontrakty to by nie było żadnych transferów za €, tylko wszyscy by za darmo przychodzili. Jeżeli nawet faktycznie taki przepis istnieje, to tak naprawdę jest on martwy bo absolutnie nikt go nie respektuje i wszystkim należy się ban na transfery itd.
Lewandowskiemu też się kontrakt nie kończy, a jednak ktoś tam się na pewno z nim kontaktuje. Ale temu się jakoś FIFA nie przygląda. Nie wierzę w ten news.

59

Wszędzie ktoś komuś kogoś podbiera. My podebraliśmy jego, PSG podebrało Simonsa, Real podebrał Kubo, ktoś tam odszedł do Anglii itd. Nikt do niczego nikogo nie zmusza, zawodnik chciał, no to się przeniósł.

58

My tu od półtora roku pitu pitu, że Valdek późno zmiany robi, a tu cyk... okazuje się że to piłkarze się ociągają po prostu :P

58

Ja mam wrażenie, że my wszyscy jesteśmy w szoku, że on tu jeszcze jest...
Ja już od dawna nie wiem co on tu jeszcze robi i nie raz pisałem że powinien stąd uciekać, bo jest za dobry żeby grzać ławkę.

54

Bez sensu jest w ogóle zadawanie takiego pytania. Co miał powiedzieć niby? Tak, chcę żeby Barça walnęła manitę? To by było bardzo głupie i nieprofesjonalne gdyby powiedział w ten sposób.

Media

Liga typerów

1 lefreux 78 pkt
2 Tridente2015 75 pkt
3 maryjan240282 73 pkt
4 mario1966 71 pkt
5 KingLeonidas 70 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?