O sobie

  • Zainteresowania Genshin Impact, Honkai Star Rail
  • Ulubiony zawodnik Luuk de GOAT
  • Ulubione zespoły Barca, Porto
  • Barcelonie kibicuję od A kto to pamięta?

Statystyki

  • Dni w serwisie 4945
  • Liczba komentarzy 5348
  • Polecenia 8925

Komentarze

8

Yamal podsumowal "meczycho".

2

Nie jest zle. Stegen probowal jak mogl sabotowac przez pierwsze 25 min, a tylko 1 strzelili. Kilka niedociagniec bylo widac.

0

@Azi moralnie koło kuśka mi to lata

2

Dałem szansę. Drugiej połowy nie oglądam. Sprawdzę wynik po meczu i jak nie zapomnę to może obejrzę bramkę/i na YT. Można dużo przyjemniej spędzić następną godzinę niż tracić czas na taki paździerz.

1

@Luciano99 Myślisz, że aż tak źle będzie?

Zobacz wszystkie

76

Rozumiem trenera, on go widzi na treningach itd. Natomiast uważam, że nie powinna Barca się go pozbywać definitywnie. Jeśli trener jest zdania, ze przy obecnym składzie trudno mu będzie o minuty, a szkoda żeby taki zawodnik marnował czas na ławce czy kopał się w niższej lidze, najlepszą opcją byłoby wypożyczenie. Niech by poszedł na sezon do jakiegoś Betisu czy innego klubu z La Liga. Po sezonie być może... Messi odejdzie, Griezmann może jednak nie odpali, Coutinho może też się okaże, że dalej będzie słaby i wtedy taki Puig spokojnie by się w składzie mógł znaleźć.
Przy okazji wypożyczenia byłby też trochę bardziej zweryfikowany w kontekście całego sezonu, a nie pojedynczych meczów. Sprzedając go definitywnie myślę, że Barca popełniłaby błąd.

61

Tak, bo jak PSG brało Neymara to na pewno się z nim nie kontaktowali tylko wpłacili klauzulę, zabrali kartę i tyle. Ściema jakaś. Jakby tak było że można rozmawiać z grajkami co tylko im się kończą kontrakty to by nie było żadnych transferów za €, tylko wszyscy by za darmo przychodzili. Jeżeli nawet faktycznie taki przepis istnieje, to tak naprawdę jest on martwy bo absolutnie nikt go nie respektuje i wszystkim należy się ban na transfery itd.
Lewandowskiemu też się kontrakt nie kończy, a jednak ktoś tam się na pewno z nim kontaktuje. Ale temu się jakoś FIFA nie przygląda. Nie wierzę w ten news.

60

Ważne, że 2 z tych 7 wpadło do siatki. W poprzednim sezonie potrafiliśmy oddawać dużo strzałów, tylko nic z tego nie wynikało.

59

Wszędzie ktoś komuś kogoś podbiera. My podebraliśmy jego, PSG podebrało Simonsa, Real podebrał Kubo, ktoś tam odszedł do Anglii itd. Nikt do niczego nikogo nie zmusza, zawodnik chciał, no to się przeniósł.

58

My tu od półtora roku pitu pitu, że Valdek późno zmiany robi, a tu cyk... okazuje się że to piłkarze się ociągają po prostu :P

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?