O sobie

  • Zainteresowania Interesujące
  • Ulubiony zawodnik Henka
  • Ulubione zespoły Górniczo-Hutnicza Orkiestra Dęta
  • Barcelonie kibicuję od Soci: 116206

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4900
  • Liczba komentarzy 887
  • Polecenia 2729

Komentarze

3

@DaPidejpi
No to młody pochwal się, w ilu dzielnicach imigrantów w Szwecji byłeś i z iloma szwedzkimi pałkarzami rozmawiałeś o ich lękach?

Francja, Belgia, normalnie prawdziwy obieżyświat z Ciebie. Jak widać od UK też jesteś ekspertem; opowiedz nam wszystkim w takim razie, które 'muslimy' otwarcie powiedziały Ci że przejmują kraj, ewentualnie w których miejscach na wyspach byłeś tego świadkiem?

2

@MeMyselfAndI
Trochę informacji o ultrasach z Madrytu, z pierwszych wyników googla. Nie trzeba dużo szukać.

https://www.encyclopedia.com/politics/legal-and-political-magazines/ultras-sur

Masz tu mały wycinek:
"What is most shocking about this group is that it not only has formal ties to the club (as many Italian Ultras do to their own), but has its own offices in Madrid's Bernabéu Stadium in which they store pamphlets, drums, megaphones, and flags bearing General Franco's shield and other neo-Nazi symbols. After home matches, they have been known to organize hunts of blacks, prostitutes, tramps, gays, and supporters of other clubs. Among their favored chants is: "Six million Jews to the gas chambers."

Poszukaj sobie też zdjęć, jest ich w necie mnóstwo. Nawet piłkarzy Realu przyodzianych w ich szaliki.

Nie jest i nigdy nie było żadną tajemnicą, że Ultras Sur razem z Frente Atletico (ATM), Brigadas Blanquiazules z Espanyolu i Yomus z Valencii to są najwięksi faszole w Hiszpanii.

4

@arasz1819 @ChessInfo @Comentateiro
Tutaj dobry, warty przypomnienia wywiad z teologiem i byłym jezuitą. Temat to metody zarządania Wojtyły, opublikowany chyba przy okazji afery z McCarrickiem, sprzed paru lat.

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,26537236,wojtyla-jako-szef-nadwislanski-styl-menadzerski-plus-tropienie.html

Ani ten Wojtyła taki święty, ani taki głupi, jak obrońcy próbują czasem twierdzić, zwalając wszystko na Dziwisza.

4

@BlaseR9
Wiem, czytałem to wczoraj. I tak jak o Putinie i Ruskich się nie zgadzam, tak o Izraleu jak najbardziej. Bycie anty-syjonistą, czy krytykowanie państwa Izrael nie czyni cię z automatu antysemitą, tak jak jest to już generalnie na Zachodzie przyjęte i wykorzystywane do wybielania działań państwa izraelskiego. Zobacz co stało się z Corbynem w UK, tylko za to że ośmielił się krytykować to czego radykalni syjoniści dopuszczają się na ludności palestyńskiej i swoich obywatelach sprzeciwiających się władzy.

Co do Putina, niestety jest dość popularny pogląd tzw. "starej lewicy" na zachodzie (i nie tylko, patrz np. Indie i inne nie zachodnie kraje prorosyjskie ) - ludzi, którzy utknęli gdzieś w okolicach wojny w Iraku i wszystko co USA i NATO jest złe, natomiast Putin jako przeciwwaga z definicji nie jest taki najgorszy, a często ten najfajniejszy.
Najlepsze jest to, że z racji jakiejś bliżej nie zrozumiałej tęsknoty za ZSRR, wydaje im się, że putinowska Rosja jest tworem lewicowym i wszystko co zrobi Putin, to uzasadniona walka z amerykańskim imperializmem.
@semafor

0

@L e o
2005 albo 2006 - nie pamiętam i nie mam jak sprawdzić.

Zobacz wszystkie

120

Średnią sobie drużynę wybrał do trenowania po zawale.

114

Jeżeli to prawda i się nie ugiął, to ogromny plus dla Prezydenta.

60

Ten czas kiedy Cruyff próbował nauczyć dzisiejszego solenizanta Stoiczkowa skakać z krzyżowaniem rąk.53

Bo to prawdziwy Polak katolik był.


53

Strasznie tendencyjny ten tekst.

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?