0

@IronSanHybrid Na tym polegają strajki Jak strajkowała policja to też cierpieli niewinni ludzie, jak strajkowała służba zdrowia to też cierpieli niewinni ludzie, jak strajkowali nauczyciele to też rodzice mieli utrudnione życie Nie da się zorganizować masowych strajków które by dotknęły tylko i wyłącznie polityków

1

@Seba_89_ Zapomniałeś że od nowego roku nastąpi całkowite dorżnięcie polskiego drobiarstwa bo wchodzi w życie zakaz importu soi

0

@LucaBrasi Tyle ze efekty tego wirusa są wręcz żałosne jeśli zestawimy je ze środkami jakie się podejmuje aby z nim walczyć Za skutki tej walki zapłacimy niedługo - zarówno zdrowotnie jak i ekonomicznie

0

@LucaBrasi Przyznaj się ile razy w mediach natknąłeś się na wiadomości o takich akcjach? A ile było doniesień o koronawirusie? Gdyby taką panikę nakręcili wokół raka to pod tymi busami które to badają ustawiałyby się takie kolejki jak dziś po szczepienia na grypę

0

@[Oli] Powiedz to ludziom których rodziny umierają z powodu niepotrzebnych obostrzeń bo nie mogą się dostać na czas do lekarza Ich jest o wiele wiecej niż te wspomniane 53 osoby

0

@MarekKonrad Ale jakoś pierwszy raz są podejmowane działania o tak przesadzonym charakterze w stosunku do zagrożenia Rak który zbiera żniwo kilka razy większe jakoś nigdy nie został tak poważnie potraktowany przez rządzących tak wiem o tym ze rak nie jest chorobą zakaźną Chodzi mi tylko o to że gdyby drobny ułamek tej kwoty jaka jest przeznaczana na walkę z koronawirusem został przeznaczony na profilaktykę, gdyby media trąbiły dzień w dzień o tym u ilu osób wykryto raka o tym jak należy się badać aby go wykryć, o tym co należy robić aby go uniknąć to wiele osób z pewnością by go uniknęło albo wyleczyło we wczesnym stadium No ale po co - lepiej walczyć z chorobą bezobjawową bo jest bardziej medialna

0

@MarekKonrad Aha A grypa to pandemia czy nie?

1

A co w zasadzie zmieniłoby jego odejście teraz? Gdyby odszedł od razu po sezonie to okienko mogło potoczyć się inaczej choć w zasadzie i tak nowy zarząd zanim by się ogarnął to już by było po okienku Projekt Koeman został rozpoczęty, w okienku zimowym zmiany będą jedynie kosmetyczne a na wiosnę wybory i czas na to aby nowy zarząd przygotował się do letniego okienka i zaczął realizować swój projekt Skoro Barto nie ustąpił od razu po sezonie to teraz to już niewiele i tak zmieni

0

@klemens100 Nie wiem czy pomagasz innym bo skąd mam to wiedzieć Ale mniemam że w drugą stronę ty tak samo nie znasz tych którym coś zarzucasz Sam to rozsądź w swoim sumieniu czy masz prawo zarzucać coś innym czy też nie Ja ci takiego prawa ani nie nadam ani nie odbiorę

0

Koniec pewnej epoki w Barcelonie...

1

@karci0 https://www.politykazdrowotna.com/58678,onkologia-a-koronawirus-spadek-nowych-pacjentow-o-50-proc Kluczowe jest słowo "w niektórych miejscach " Choć nie ukrywam że chciałbym aby te same media które tak skwapliwie informują o ilości zakażeń i o zgonach z powodu chorób współistniejących miały dostęp do rzetelnych statystyk które informowałyby o zgonach spowodowanych obostrzeniami i utrudnieniem z dostępem do badań i do lekarzy

0

@Mario96w A co jest obraźliwego w Moneymar?

3

@NGTRX Choćby w taki że obecny utrudniony dostęp do opieki zdrowotnej powoduje że niegroźne z reguły choroby powodują zagrożenie dla pacjentów bo nie są w porę wykryte Niedawno podali oficjalne dane ze liczba wykrytych przypadków raka w Polsce spadła Zgadnij z jakiego powodu Nawet TVP niedawno wyemitowała ( być może przez pomyłkę) głosy lekarzy którzy zwracali uwagę na to że obecne działania zaczynają być groźniejsze od skutków samego wirusa

0

@AlicjaFCB Są tacy którzy wierzą też w pandemię

0

@horang Takie wymiany fajnie wyglądają na papierze Tyle ze zawodnicy to nie worek kartofli który możesz rzucić gdzie ci się podoba i oni też maja coś do gadania

0

@Janas11224 Zaczekajmy do końca roku bo Barto rywalizuje o tą statuetkę m.in z Milikiem

3

@klemens100 Podobne pytania i żądania najpierw należy wysuwać wobec siebie a dopiero potem jest się uprawnionym do tego aby zarzucać innym że nie pomagają

0

@Joopiter Kompromitacja to była w meczu Liverpoolu z Aston Villą A swoja drogą jak kiedyś byłem przeciwnikiem wypożyczenia Coutinho tak teraz zmieniłem zdanie i uważam że wypożyczenie Dembele do MU to wcale nie musi być złe rozwiązanie Mógłby się spokojnie odbudować po tych kontuzjach a jeśli jeszcze przyjdzie Depay to u Koemana miałby ciężko o jakiekolwiek minuty na boisku Jedyny problem to taki żeby go tam w lidze angielskiej nie połamali do końca

0

@Midast Co do Depaya to dla nas jest to kot w worku a na minus przemawia jego nieudany pobyt w MU Natomiast to co przemawia za tym zawodnikiem to fakt że trener zna go doskonale i stosunkowo niewielka kwota transferu Warto zaryzykować aczkolwiek nie jest to gracz który odmieni oblicze Barcelony Dla mnie Depay to byłby taki solidny zmiennik który może zrobić różnicę w ważnych meczach po wejściu z ławki

2

Dembele niech idzie na wypożyczenie do Bayernu Jeśli odbudują go tam jak Coutinho to jeszcze warto i jego pensje opłacić

0

@HypeR Aha Zawsze takie info było w zakładce kontuzjowani na stronie glownej

1

@tobiasson92 Dla mnie sprawa jest prosta Sklepy w niedziele mogą być otwarte ale tylko i wyłącznie pod warunkiem że wszystkie osoby pracujące w niedziele będą mieć płaconą podwójną stawkę Zresztą to nie jest tylko polski pomysł Kiedyś gdy byłem w Rzymie to tylko niektóre sklepy pełniły w niedziele tzw "dyżury" ale w zamian musiały się zamknąć na jeden dzień w tygodniu Więc w różnych krajach są różne sposoby na handel w niedziele

0

A wiecie co się dzieje z ter Stegenem? Nie ma go w zakładce kontuzjowanych na stronie głównej

0

@Allbi A spodziewasz się że wartość tego mieszkania spadnie któregoś pięknego dnia do zera? Jak zechcesz wyjechać to sprzedasz to mieszkanie, spłacisz bank a to co przez te lata zdołałeś oddać w ratach zostaje w twojej kieszeni Natomiast jak wynajmujesz to również wyjedziesz ale to co płaciłeś za wynajem zostaje w kieszeni właściciela mieszkania

0

@dunkelritter69 Sam sobie winny Trener przynajmniej postawił sprawę jasno Skończy się pewnie jak z Thiago - zawodnik się zniecierpliwi po tym roku i odejdzie definitywnie gdzie indziej

0

@chosenone "nie życzy się innym źle, ale dobrze, że głąba dopadło" Sam sobie przeczysz w jednym zdaniu Przeczytaj to jeszcze raz i zobacz że w tym stwierdzeniu nie ma żadnej logiki

0

@parpe Depay przyda się na ławkę Fati też w tym wieku nie może grać wszystkich meczy po 90 minut

1

@tobiasson92 I właśnie w takich czasach sprawa ochrony zwierząt jest tak bardzo istotna że w nocy trzeba przepychać podobne ustawy Gdy liczy się każdy grosz trzeba likwidować całe branże w imię ideologii a zyskiem z innych branż musimy się podzielić z naszymi sąsiadami Bo Jarosław wstał rano i sobie stwierdził że na drugi dzień ustawa ma być klepnięta Genialne posunięcie

1

@DanielVeB Po tym jak oprocentowanie lokat prawie zlikwidowali część kasy wrzuciłem na giełdę i jako totalny laik w tym temacie już mam ją podwojoną Traktuję to jako zabawę ale polecam wrzucić tam choćby parę tysi - 2 tys za jakie kupiłem Mercatora dziś jest warte ponad 20 tysięcy Dodam że liczyłem głównie na dywidendy i oczekiwałem zysku w okolicach 5-6 procent rocznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?