3

@Aragorn33 no w sensie jest na rencie, do emerytury mu brakuje rok. Napisałam L4 bo taki skrót myślowy ale zakwalifikował się już do renty rehabilitacyjnej czy coś takiego.
@norbi77 aż tak nie wiem, nie zaglądałam w jego kartotekę zdrowotną. XD wiem, że ta operacja nie była ze względu na złamanie tylko coś innego tam się działo.

0

@Bykunn nie wiem, wiem że od roku ponad siedzi na L4 i nie może chodzić. Wcześniej też nie mógł, operacja miała mu pomóc a nie pomogła. To nie były śruby bo miał połamaną nogę.

3

@Jakchcesz od roku nie chodzi do pracy bo nie jest w stanie, a śruby w nodze już są tak wytarte, że nic się tam nie trzyma. :D

9

Mój chrzestny ma do wyjęcia śruby z nogi po operacji, bo noga puchnie, boli, nie może chodzić bez kul i ortez. Dostał skierowanie pilne na operację. 2033 rok xD

1

@BorzyKrzys z tego co widzę dla tego psa gotuje jakąś szynkę przetworzoną? XD też jeden wielki syf, którego psy nie powinny jeść. No ale zdjęcie na x'a samo się nie wrzuci. Truje siebie i psa.

4

Może i Perez odejdzie ale jego macki zostaną na zawsze. Nic się nie zmieni

12

Holandia gra na czas z Polską proszę państwa

12

W końcu oczy nie krwawią jak się ogląda. Brawo panowie

3

Niektórzy dziś długo nie będą mogli zasnąć. Hattrick ostatnio Lewego, dzisiaj genialna asysta a może jeszcze coś dołoży... Ciężka noc dla hejterków

0

Z asysty Auby by były dwie bramki, pamiętajcie

0

Mateusz Gotówka...

2

Polska reprezentacja lepiej w obronie gra niż Barcelona :>

0

@July_6_BcN mam świetny przepis, chcesz to Ci podrzucę :P

4

@ViscaelBarca2007 mnie bawi to jak Kane strzela i wszyscy prawie mówią: ale napadzior, niedoceniany, ładuje tyle bramek, Bayern ma szczęście, że go ma. Potem pojawia się informacja, że Barca chciałaby go zakontraktować to nagle stary kloc i emeryt xD

2

Co tam u Was na obiad? Ja dziś kiełbasa z Air Frajera, do tego świeża bułka i sałatka z botwinki, rukoli, szpinaku, roszpunki z pomidorami i mini mozzarellą. :D
@Safrani patrz, coś innego niż kurak

6

@Tasde jeszcze napisz, że zaproszenie przez lewicę pedofila do sejmu też było dobre bo w sumie zna się na rzeczy xD

15

@Comentateiro akurat na Stiflera to wystarczy spojrzeć, cały wydziarany, tatuowal sobie jakieś portrety kolegów, morda wydziarana, źrenice ciągle powiększone. Zresztą to jedno z tych głośnych nazwisk patusów w internecie więc myślę, że żaden większy skan nie był potrzebny. Ktoś po prostu zrobił to na ,,odwal"

0

@Zoker ja umiem i mam discorda ale nie mam kolegów by zakładać serwer także tak

0

@Zoker załóż nowy

2

@Luciano99 chciałam napisać o Tobie ,,a Ty za twardy" ale nijak się to ma do rzeczywistości.

1

@pt9 prolog rozwala głowę. Widzisz postacie od 10 minut, a ich los rozrywa serce. Przepiękna gra

10

Wiecie, że pingwiny mają kolana ale są one zakryte? Znajdują się wewnątrz ciała. Dobranoc!

8

@pluszek no jak Czarzasty kiedyś powiedział, że w Polsce nie było komunizmu to jak mógł być komunistą?

5

@macio_944 on to ciężka praca a Messi to talent

6

Nie wiem co się dzieje w moim życiu ale wyskakują mi reklamy syfonów i spłuczek do kibla...

0

@Dankho94isback na początku roku miałam porażenie połowy twarzy, minęło i nie było żadnych konsekwencji, teraz czuję, że mnie ciągnie trochę i poszłam sprawdzić. Wszystko jest okej :)

1

@Rastafarnianin ja w tym miesiącu 600 zł dwie wizyty u neurologa i 800 zł u dentysty. Może jeszcze dorzucę paniom i panom doktorom z 200 zł, bo za mało składek płace.

1

@Safrani a co sądzisz o Glinie?

45

@PatrychoO a tak serio, to laski to atencjuszki. Były twarze Greya to każda chciała BDSMy, teraz każda jest ofiarą przemocy, jak był Kler to były molestowane przez księdza itd. Nie twierdzę, że część tych historii to nieprawda ale myślę, że duża część to wymysły dla lajków

21

@PatrychoO to o mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?