clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gary pod cmentarzem a potem poszłam do jakiejś galerii handlowej kawałek od cmentarza :D do Action
1
@MYTO bardzo mi się podoba, jednak tramwaje i autobusy w Poznaniu to przepaść jeśli chodzi o nowoczesność. No ale też mamy o wiele droższe bilety. Niemniej - czysto, zadbanie, nie ma co się wstydzić stolicy. Jestem chyba 7 raz w Warszawie ale pierwszy raz na dłużej i mogę na spokojnie sobie pozwiedzać i bardzo mi się podoba :) ceny w cukierniach i piekarniach niższe niż koło mojego bloku a niby Warszawa droższa.
1
@Zoker zapudrowałam i nie widać :D
2
@gumaz a jak, całe życie oszczędzałam na ten trzydniowy wyjazd
6
Specjalnie pojechałam na Bródno by spróbować pańskiej skórki. Mega dobre, do rogali nie ma podjazdu ale jak pan usłyszał, że z Poznania jestem to dał mi gratisy. Kosa Poznań - Warszawa oficjalnie zakończona. Kibice Legii i Lecha w strachu :D
0
@Fog_W_1899 czytałam kiedyś fajną rozkminkę na temat tego dlaczego Gandalf nie wysłał np kurczaka żeby zniszczył pierścień. Przecież jakby pierścień opętał kurczaka to nie byłby żadnym zagrożeniem dla świata, po prostu ukręciliby mu łeb. A może właśnie wysłał kurczaka? :D
2
@Aragorn33 no może nie z entuzjazm ale raczej nie byłabym roztrzęsiona. Za to na innych rzeczach wzruszam się i przeżywam od razu.
@Luciano99 coś w tym jest, profilaktycznie powinnam dostawać w ryj i może byłabym szczęśliwsza.
1
@Frimpong a daj spokój, aż mi się w głowie zakręciło jak mnie uderzył podeszwą xD
8
Nigdy nie przeżyłam czegoś takiego jak dziś na koncercie Marilyna Mansona, mimo że to nie był mój pierwszy koncert tego artysty. Dostałam z łokcia w twarz, do tego typu co na rękach go ludzie nieśli uderzył mnie glanem w ryło i mam rozcięte. Byłam jak Messi, poczułam krew w ustach to zaczęłam bardziej szaleć i skakać. Ściana śmierci, pogo... Współczuję wszystkim bez glanów. Koncert Antychrysta to najpiękniejsze co mnie spotkało od dawna. Mimo, że jestem poturbowana i czekałam na ten koncert 9h by być z przodu. Nie wiem czy przeżyje tę noc więc dziękuję za wszystko i pozdrawiam innych fanów. XD
0
@MesQueUnClub_87 edycja deluxe 31,80 zł xd
30
@lajcior Bambi i te wszystkie pseudo raperki
3
Jakbym mieszkała w Warszawie to bym raz w miesiącu chodziła na Powązki Wojskowe. Piorunujące wrażenie na mnie zrobił ten cmentarz. Byłam u Kory i Kołaczkowskiej ze zniczami ale tak naprawdę żeby wszystkim co chcę mogła zapalić to bym musiała ciągnąć za sobą wózek. Niesamowite miejsce. W Poznaniu też są cmentarze wojskowe ale nie robią takiego wrażenia. Ściska aż gardło...
3
@lajcior Lidl, bo jest o wiele wyższa jakość niż w Biedronce, do tego mam kupony więc czasami są super promocje :D
0
@MYTO nie kibicuję Lechowi, nie mam jego koszulki więc nie :D
1
@Zoker to Ty o tym nie wiedziałeś? Wstyd
1
@Comentateiro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@MYTO w Poznaniu tramwaj jeździ pod ziemią, prawie jak metro.
1
@Comentateiro przepraszam, wzięłam na wypad rogale do kieszeni żeby się nie zapomnieć i nie zostać Warszawiokiem.
@gumaz nie no, nastawiłam się na zwiedzanie. :D Pałac Prezydencki, Zamek Królewski, Powązki... Trochę tego mam na liście
0
@Zoker ja po Warszawie to autobusami będę się wozić, żadnych aut. :D a do Wawki flixbusem
3
@Kgorecki2500 ruska prowokacja
0
Raz na rok człowiek wybiera się do Warszawy i akurat wypadek, dużo rannych i Aleje Solidarności zablokowane częściowo. Mogłam zostać w tym Poznaniu, tam to wszystko rozkopane więc jest bezpiecznie.
52
@Safrani ludzie są przebodźcowani. Są przyzwyczajeni do paru sekundowych filmików które przewijają w necie, a nie mogą usiedzieć i obejrzeć 2h filmu czy poczytać książki.
0
Uwielbiam jeździć w nowe miejsca ale przez to nie mogę spać w dzień wyjazdu, potem jak zajadę w nowe miejsce to nie mogę spać bo mam trudności z zasypianiem w nowym miejscu i tak pierwsze 2-3 dni wyjazdu chodzę niewyspana. XD
2
@macio_944 zgadzam się ze wszystkim.
0
@Eklerek wszystko
@Zoker xD
3
@Zoker Ty gnoju xD
2
@D10SLEO +1 odkąd dodali kobiety, nie zagram w żadną część. :D
4
@Luciano99 widzę, że Amarena trzepie dziś bardziej niż zwykle
0
@Transu96 dzięki xD usunęłam
18
mówiłam Ci i powtórzę już któryś raz, może teraz dotrze - nie oznaczaj mnie bo mnie to NIE INTERESUJE. xD ubzdurałes sobie, że jestem jakaś zaangażowana w to, a ja nawet nie mam prawka i auta. Idź się poklepuj po plecach z fanami tego konfidenta ale zrozum, że ja mam to gdzieś. :)