clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Balde chyba złamał linie xd
2
@LeszekFCB no ale ma przebłyski XD przebłyski to by miał Kapustka w Barcy
3
Żałuję, że nie zapisałam tych wszystkich nicków fanów naszej holenderskiej baleriny, którzy mnie wyśmiewali jak go krytykowałam. To nie jest piłkarz na Barce. 7 lat!
2
Fani De Jonga w szoku :D
5
@Szmulek Gundo dobrze idiotę wyjaśnił.
5
Zaraz wyłączy komentarze na Instagramie, powie motywującą gadkę o tym, że to ten sezon i wyjebane jaja.
2
Pedri to tak pudrował De Jonga, że to jest szok xD
7
De Jong do sędziego to pierwszy ale jak trzeba gonić przeciwnika to truchtem xD
0
Obrona to jest dramat po prostu xD
0
Na razie Ferran i De Jong najgorsi.
3
Przecież on absorbował uwagę bramkarza, nie ma bramki
7
Dawno nie widziałam tak dramatycznego występu jak Ferrana dziś.
1
10 minuty nie ma a Torres zasługuje na wędkę xD
0
Rekin już zaczyna szoł XD
0
Ale wylew... Szkoda strzępić ryja
2
Jak myśleliście, że Ubisoft nie może bardziej sięgnąć dna to właśnie to zrobił. Dodają jutro misje w świecie Ataku Tytanów w grze Assassin's Creed Shadows. Tak, nasz czarny samuraj będzie teraz próbował walczyć z Tytanami. Nie dość, że już dawno nasrali na serię Assassin's Creed to teraz jeszcze może wezmą się za niszczenie jednego z najlepszych anime jakie powstało. Dziwię się Japończykom, no ale kasa ze skończonego już projektu zawsze się przyda. Oby jak najszybciej ta francuska padlina upadła i przestała niszczyć rynek gier.
0
@Lordzi sam tak wybrał
0
@Kgorecki2500 czas na Maciaka na profilowym
1
Pierwszy Burger Drwala w tym roku za mną. W zeszłym roku zjadłam jednego bo szczerze mówiąc niezbyt mi smakował - wersja z kurkami. Dziś mi wszedł jak złoto, jak wtedy kiedy jadłam go pierwszy raz. Cenowo scamu też nie ma bo 25 zł i się najadłam :D nie wiem czy cos zmienili w recepturze, czy po prostu rok temu ktoś go źle przygotował ale w tym roku siedzi bardzo i pewnie pod koniec edycji zjem jeszcze jednego.
1
@Faro musisz kliknąć ,,my combi" w górnej zakładce i tam sobie tworzysz sam zakład. Jest jak najbardziej
1
@Faro ja lubię Betclic bo teoretycznie bez podatku (wiadomo, że płacą) ale Ty tego nie widzisz bo masz jasny przelicznik czyli stawka x kurs = wygrana. Nie mają jakichś super bonusów ale apka działa sprawnie i nie miałam nigdy problemów z Nimi. Nie nakładają żadnych ograniczeń.
0
@mekston ale wyżerka
3
@Isso89 świetny :D
0
@gumaz mam. :D ale nie powiem
4
@pt9 kupiłabym sobie dom na odludziu i hodowała lamy
0
@kuz soulsy najpierw odbiorą Ci całkowitą chęć grania, a potem oddadzą z nawiązką. Spróbuj może Expedition 33, to coś nowego na rynku, naprawdę ostro wciąga.
0
Olmo to w Ekstraklasie by nie błyszczał. Dramatyczny transfer.
3
Co za zasraniec. Nie powinno go być na boisku.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 De Jong kluczowy xd Raphinha a nie Holender
6
Piękne chwile dla wszystkich kibiców Barcy z Polski. Piękny Robert.