0

Balde chyba złamał linie xd

2

@LeszekFCB no ale ma przebłyski XD przebłyski to by miał Kapustka w Barcy

3

Żałuję, że nie zapisałam tych wszystkich nicków fanów naszej holenderskiej baleriny, którzy mnie wyśmiewali jak go krytykowałam. To nie jest piłkarz na Barce. 7 lat!

2

Fani De Jonga w szoku :D

5

@Szmulek Gundo dobrze idiotę wyjaśnił.

5

Zaraz wyłączy komentarze na Instagramie, powie motywującą gadkę o tym, że to ten sezon i wyjebane jaja.

2

Pedri to tak pudrował De Jonga, że to jest szok xD

7

De Jong do sędziego to pierwszy ale jak trzeba gonić przeciwnika to truchtem xD

0

Obrona to jest dramat po prostu xD

0

Na razie Ferran i De Jong najgorsi.

3

Przecież on absorbował uwagę bramkarza, nie ma bramki

7

Dawno nie widziałam tak dramatycznego występu jak Ferrana dziś.

1

10 minuty nie ma a Torres zasługuje na wędkę xD

0

Rekin już zaczyna szoł XD

0

Ale wylew... Szkoda strzępić ryja

2

Jak myśleliście, że Ubisoft nie może bardziej sięgnąć dna to właśnie to zrobił. Dodają jutro misje w świecie Ataku Tytanów w grze Assassin's Creed Shadows. Tak, nasz czarny samuraj będzie teraz próbował walczyć z Tytanami. Nie dość, że już dawno nasrali na serię Assassin's Creed to teraz jeszcze może wezmą się za niszczenie jednego z najlepszych anime jakie powstało. Dziwię się Japończykom, no ale kasa ze skończonego już projektu zawsze się przyda. Oby jak najszybciej ta francuska padlina upadła i przestała niszczyć rynek gier.

0

@Lordzi sam tak wybrał

0

@Kgorecki2500 czas na Maciaka na profilowym

1

Pierwszy Burger Drwala w tym roku za mną. W zeszłym roku zjadłam jednego bo szczerze mówiąc niezbyt mi smakował - wersja z kurkami. Dziś mi wszedł jak złoto, jak wtedy kiedy jadłam go pierwszy raz. Cenowo scamu też nie ma bo 25 zł i się najadłam :D nie wiem czy cos zmienili w recepturze, czy po prostu rok temu ktoś go źle przygotował ale w tym roku siedzi bardzo i pewnie pod koniec edycji zjem jeszcze jednego.

1

@Faro musisz kliknąć ,,my combi" w górnej zakładce i tam sobie tworzysz sam zakład. Jest jak najbardziej

1

@Faro ja lubię Betclic bo teoretycznie bez podatku (wiadomo, że płacą) ale Ty tego nie widzisz bo masz jasny przelicznik czyli stawka x kurs = wygrana. Nie mają jakichś super bonusów ale apka działa sprawnie i nie miałam nigdy problemów z Nimi. Nie nakładają żadnych ograniczeń.

0

@mekston ale wyżerka

3

@Isso89 świetny :D

0

@gumaz mam. :D ale nie powiem

4

@pt9 kupiłabym sobie dom na odludziu i hodowała lamy

0

@kuz soulsy najpierw odbiorą Ci całkowitą chęć grania, a potem oddadzą z nawiązką. Spróbuj może Expedition 33, to coś nowego na rynku, naprawdę ostro wciąga.

0

Olmo to w Ekstraklasie by nie błyszczał. Dramatyczny transfer.

3

Co za zasraniec. Nie powinno go być na boisku.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 De Jong kluczowy xd Raphinha a nie Holender

6

Piękne chwile dla wszystkich kibiców Barcy z Polski. Piękny Robert.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?