clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
No i poszło. Platyna w Wieśku 3 w wersji PS5. Nie wiem z czego to wynika ale szło mi o wiele lepiej niż na PS4, mam wrażenie, że lepiej działa zadanie z kartami do Gwinta :D najbardziej żmudne zadanie to zabijanie kuszą bełtem w głowę ale ogarnęłam to na luzie. Mimo, że to było moje 6 przejście tej gry, myślę, że do czasu Wiedźmina 4 przejdę jeszcze raz.
0
@noface różnica bramek. Musi być 3:0 by weszło :)
4
@Eklerek nie ratlerku
3
Udało się na Betlicu złapać kurs 10.25 na handicap Man City -2. Real dziś dostaje na dziurę. Dziś już kurs 8.25 :D
0
Przegłosowany przez ukraiński parlament budżet na 2026 r. nie uwzględnia podwyżek dla żołnierzy, za to przyznaje deputowanym trzykrotnie większe środki na działalność polityczną. Po głośnej aferze "Midasa" podwyżka ta jest tłumaczona jako działanie mające zapobiegać potencjalnej korupcji. Jednocześnie w budżecie zapisano, że w 2026 r. kraj potrzebuje 60 mld euro wsparcia zewnętrznego.
XD
17
@michal26 a kto ma się przeciwstawić? Jak co trzeci polityk w Polsce to żyd pod zmienionym nazwiskiem albo i nie, z prawa i z lewa im się kłaniają, a oni na nas plują.
5
@Safrani nie obchodzę świąt więc nie muszę robić dzieci dla świątecznej atmosfery. Szach mat :D dopóki rodzice żyją (oby jak najdłużej) to jem świąteczne potrawy ale jak zostanę sama, to będzie to po prostu wolne.
3
@kaamil1910 na takiej zasadzie ,,bo kiedyś Nas uratował" bujaliśmy się z takim S.Roberto parę lat.
1
@lajcior żeby ominąć łukiem jednego typa który całkowicie mi zniszczył głowę i nerwy.
1
@Zoker to swoją drogą, ale dziś wbijam platynę w Wieśku 3, wyciągam kierownicę z szafy i jadę zawieźć Laporte na kebaba moją taksówką.
0
@gumaz w zasadzie w ciągu ostatnich 12 lat piłam alko raz. Nie piję nawet toastów szampanem bo nie lubię :D
3
W PS Storze w promocji jest symulator taksówkarza Taxi Life: A City Driving Simulator. Co jest wyjątkowego w tej grze? Otóż jeździmy w Niej jako taksówkarz po odwzorowanej 1:1 Barcelonie. Myślę, że ciekawa gratka dla fanów Barcy, ciekawe czy można pojechać pod Camp Nou. :D nowa cena: 67 zł (50 zł z PS Plus) z 169 zł. Ja w to wchodzę. :) graficznie gra jak na symulator wygląda dobrze.
0
@gumaz wszystko z umiarem. No ale jeśli pod restrykcje żywieniowe można to podciągnąć to nie pije w ogóle alkoholu, nie palę fajek ani zielska.
0
@damianex10 pieprzony drożdż. Wywalić go zimą to priorytet
1
@Luciano99 a gdzie mój komentarz ,,wygramy ten mecz" i ,,Kounde wyszedł z szatni"? Nie dość, że pijus to manipulant z Ciebie.
1
@lithotripter to są porządne miasta to i stulejarzy nie ma
2
Mecz do zapomnienia, dopisujemy 3 punkty i czekamy na następny mecz.
2
Kounde już wyszedł z szatni :D
1
Kounde został w szatni
5
3 sekundy a oni do siebie podają do najbliższego. XD zamiast próbować chociaż wrzucić. Ale mnie zagotowali na koniec
0
Wygramy to, spokojnie
2
4 minuty xdddddd
0
Ale co niektórzy lekceważyli przeciwnika to ich xD
1
Komentarz usunięty
1
@mordini123 no u mnie znacznie więcej + nie zaliczyło mi Wiedźmina 3 w którego mam już 110 godzin, a w ogóle nie jest uwzględniony.
3
@mordini123 strach w to wejść...
1
@Who_you_mam na szczęście nie, w centrum xD
0
@4drian0 1. Bloodborne 2. Sekiro (chociaż to nie typowy soulslike mimo, że od FS). Potem długo długo nic i na trzecim miejscu Elden Ring.
2
@Safrani mój najlepszy przepis to dobra kiełba, ponacinać ją i przypiec konkretnie. :D do łosoś jest super z AFa, filety z kurczaka.
0
@MesQueUnClub_87 mi mega siadł klimat ale była mocno pobugowana. Road 96 jeszcze też jest dobra.