clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Frimpong odezwał się najbardziej normalny użytkownik tej strony
@July_6_BcN i Ty przeciwko mnie gadzino? :(
@gumaz na wszystko jest czas
5
A co jeśli tylko La Rambla jest prawdziwa a wszystko wokół to symulacja? ಠ_ಠ
0
@VegetaPolska przeszłam 1 i 2, bardzo mi się podobały :D
0
@VegetaPolska co to KC? Kingdom Come?
0
@MesQueUnClub_87 bardzo bym chciała wrócić do tej gry ale obiecałam sobie, że nigdy tego nie zrobię. Przez to co wydarzyło się pod koniec gry, nie udzwigne znów tego xd
7
No to zostaje mi zabicie 20 krów (XD) w Wieśku 3 i mam podstawkę i wszystkie dodatki na 100%. Wyborna przygoda, a to już 10 lat...
0
@Szklaner występuje w ,,Starcie 100: Azja" i reprezentuje Filipiny. Warto obejrzeć, wartościowy program jeden z niewielu na Netflixie :D
0
@partymaker na najwyższym i było bardzo trudno momentami. Niektóre pojedynki po parę razy.
1
@Sulimo czy ja wiem czy do odstresowania. Szczególnie końcówka :D
0
@MessiForeverTheBest co się z Nimi stało :(
3
@July_6_BcN kolejny rok z oszołamami na LR odhaczony
4
@marcin62 mogą się nawet wspomagać samym duchem świętym - dopóki robią zajebiste gry i panują nad tym, nie interesuje mnie to. Zacznie mnie to denerwować jak przez AI zaczną wychodzić kijowe gry ale Larian ma duży kredyt zaufania akurat.
1
@Kgorecki2500 ale wstyd... :>
3
@BorzyKrzys to tylko udowadnia, że wiedziała doskonale do czego służy nóż... A idiota prezydent Jeleniej Góry mówi żeby nie potępiać morderczyni. Jasne, pogłaskajmy ją po główce. Ciekawe czy by tak mówił jakby jego córkę jakaś gówniara zaszlachtowała z pełną premedytacją. Nie ma miejsca dla takich śmieci ludzkich w społeczeństwie i nieważne czy ma 12, 15 czy 18 lat. Powinna gnić w więzieniu, a obejdzie się bez kary zapewne.
2
@Popitek12 Ferran
1
@MesQueUnClub_87 taki trochę symulator chodzenia
5
@Zoker bo grał z ludźmi na swoim poziomie to nie odstawał :D
6
@gumaz tak i nie miałam z tym problemu.
16
@AmigoBlancos nie ma Boga
5
@sebasarna nie. Np @wpwelement w ogóle nie ma empatii.
6
Dobra Mats, dzięki. Było miło, uścisk ręki prezesa a teraz żegnamy ciepło. Powodzenia w nowym klubie.
1
W drodze po tryplet :D
2
A co jak już nigdy z nikim nie wygramy z Ter Stegenem w bramce?
0
@Kazragore zainwestuję
1
@PatrychoO wyspowiadaj się z tego pomysłu Patrych
8
Tak żem czuła:
https://zapodaj.net/plik-hTQwx5k2I5
W drugiej połowie na pewno strzelimy ale pierwszej nie byłam pewna i jest +130 zł. ;D
0
@PeRRy dziecko które doskonale wie co jest dobre a co złe, morduje w bestialski sposób.
1
@Lisek poprawczak do 18 roku życia, gdzie wyjdzie jeszcze bardziej zdemoralizowana i będziemy utrzymywać kolejnego patusa. Kara śmierci i tyle
14
@Criss18Barca była ale się zmyła :D
0
@Zoker kto wie co by było dalej po Mamrocie