5

@Frimpong odezwał się najbardziej normalny użytkownik tej strony
@July_6_BcN i Ty przeciwko mnie gadzino? :(
@gumaz na wszystko jest czas

5

A co jeśli tylko La Rambla jest prawdziwa a wszystko wokół to symulacja? ಠ_ಠ

0

@VegetaPolska przeszłam 1 i 2, bardzo mi się podobały :D

0

@VegetaPolska co to KC? Kingdom Come?

0

@MesQueUnClub_87 bardzo bym chciała wrócić do tej gry ale obiecałam sobie, że nigdy tego nie zrobię. Przez to co wydarzyło się pod koniec gry, nie udzwigne znów tego xd

7

No to zostaje mi zabicie 20 krów (XD) w Wieśku 3 i mam podstawkę i wszystkie dodatki na 100%. Wyborna przygoda, a to już 10 lat...

0

@Szklaner występuje w ,,Starcie 100: Azja" i reprezentuje Filipiny. Warto obejrzeć, wartościowy program jeden z niewielu na Netflixie :D

0

@partymaker na najwyższym i było bardzo trudno momentami. Niektóre pojedynki po parę razy.

1

@Sulimo czy ja wiem czy do odstresowania. Szczególnie końcówka :D

0

@MessiForeverTheBest co się z Nimi stało :(

3

@July_6_BcN kolejny rok z oszołamami na LR odhaczony

4

@marcin62 mogą się nawet wspomagać samym duchem świętym - dopóki robią zajebiste gry i panują nad tym, nie interesuje mnie to. Zacznie mnie to denerwować jak przez AI zaczną wychodzić kijowe gry ale Larian ma duży kredyt zaufania akurat.

1

@Kgorecki2500 ale wstyd... :>

3

@BorzyKrzys to tylko udowadnia, że wiedziała doskonale do czego służy nóż... A idiota prezydent Jeleniej Góry mówi żeby nie potępiać morderczyni. Jasne, pogłaskajmy ją po główce. Ciekawe czy by tak mówił jakby jego córkę jakaś gówniara zaszlachtowała z pełną premedytacją. Nie ma miejsca dla takich śmieci ludzkich w społeczeństwie i nieważne czy ma 12, 15 czy 18 lat. Powinna gnić w więzieniu, a obejdzie się bez kary zapewne.

2

@Popitek12 Ferran

1

@MesQueUnClub_87 taki trochę symulator chodzenia

5

@Zoker bo grał z ludźmi na swoim poziomie to nie odstawał :D

6

@gumaz tak i nie miałam z tym problemu.

16

@AmigoBlancos nie ma Boga

5

@sebasarna nie. Np @wpwelement w ogóle nie ma empatii.

6

Dobra Mats, dzięki. Było miło, uścisk ręki prezesa a teraz żegnamy ciepło. Powodzenia w nowym klubie.

1

W drodze po tryplet :D

2

A co jak już nigdy z nikim nie wygramy z Ter Stegenem w bramce?

0

@Kazragore zainwestuję

1

@PatrychoO wyspowiadaj się z tego pomysłu Patrych

8

Tak żem czuła:
https://zapodaj.net/plik-hTQwx5k2I5

W drugiej połowie na pewno strzelimy ale pierwszej nie byłam pewna i jest +130 zł. ;D

0

@PeRRy dziecko które doskonale wie co jest dobre a co złe, morduje w bestialski sposób.

1

@Lisek poprawczak do 18 roku życia, gdzie wyjdzie jeszcze bardziej zdemoralizowana i będziemy utrzymywać kolejnego patusa. Kara śmierci i tyle

14

@Criss18Barca była ale się zmyła :D

0

@Zoker kto wie co by było dalej po Mamrocie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?