clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 a i tak pani Anita nie dojeżdża do metalu naszego kapitana Ronalda
2
@Luciano99 bo wiesz, Więcej Niż Klub. Nie możemy się ich pozbyć, bo jak to tak. XD piłka nożna to od dawna biznes, nie grasz to jesteś sprzedawany, my się cackamy z piłkarzami bo ojejku. No i jeszcze przedłużamy kasztanów bo przecież odejdą za darmo. A De Jong potem wyjdzie i się wysra na Barcelonę w mediach, że zdobył mniej trofeów niż myślał, że zdobędzie jak przychodził. Dopóki będziemy miękkimi bułami, mitycznym dobrym klubem i rodziną to będziemy za to płacić rachunki.
1
@kuz dla mnie to jest niezrozumiałe. Każdy kasztan w Barcelonie otrzymuje to mityczne wsparcie i dlatego jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Bujaliśmy się z S.Roberto a teraz De Jong czy Araujo, nie pozbędziemy się ich bo nie wypada
6
Ojej, Urugwajczyk się obraził i nie trenuje. Pan kapitan. XD niech nie trenuje do okienka zimowego a potem pakuje manatki i robi wyjazd. Zero litości dla głupka.
0
Oby do końca sezonu
14
@NeroTFP1 celebryci i osoby majętne zrobiły sobie ,,sport" z zakładania zbiórek po śmierci znanych osób. Tak samo nie popieram zbiórek na dzieci tego pilota co się zabił. Pono biedny nie był, a tutaj ludzie mają się zrzucać pół bańki na zabezpieczenie córki która jest zdrowa. XD myślę, że sam Pono w grobie się przewraca widząc co mamusia dziecka wyprawia.
2
@gumaz patrząc na ceny u ginekologów to się nie dziwię, a jeszcze trafić na dobrego który wykona badania bezboleśnie to też cud
1
@blakkudium od dziś kibicuje Lyonowi.
0
@VegetaPolska chcę być jeszcze raz a nie przenosić :) nawet nie wiedziałam. Mam taką samą frajdę jak wtedy gdy grałam 1 raz, zaglądam w każdy kąt i czyszczę mapę. Tak, pomogłam Triss z czarodziejami
1
@Mario96w platyna jest dość trudna ze względu na zbieranie wszystkich kart do Gwinta. :D jedyna trudność.
@Kazragore fałszywa ruda małpa
2
@Popitek12 najwyższy
@Mario96w dawno splatynowana wersja PS4, teraz robię platynę na PS5
2
@Sulimo jak ktoś przeczytał książki to raczej nie dało się wybrać tej rudej wydry
5
Pijana Triss odstawiona na statek, teraz mój Gerwazy jest tam gdzie być powinien - u boku Yennefer. Jednorożec już poszedł w ruch, w końcu razem. :D
2
@kuz nie no, jak się przejął to nie ma sprawy. Wybaczone i znów go wystawiamy aż Nas nie wypierdoli z hukiem z LM
22
@July_6_BcN za bardzo się poczułaś Julka. Musimy poważnie porozmawiać
7
@Kgorecki2500 Jakubie zrób mi loda. Klasyk
0
@Transu96 no te co były dodawane do gry :D nie te podrabiańce
5
@macio_944 złota zasada: zero romansów na Bambie :D
7
@Eklerek Polscy mężczyźni są najlepsi na świecie
3
@Konradowskyy kup jej talie gwinta.
2
@supraomnes1 nigdy w życiu. Nawet jakby miał w pojedynkę wygrać Nam LM.
8
Nie taki Bayern straszny jak go @Comentateiro maluje :D
5
@KamQiX jak według Ciebie De Jong to pozytyw... On ma dobrą dyspozycję tylko jak ma obok Pedriego, sam w sobie jest piłkarzem beznadziejnym z opuszczoną głową. Przy Pedrim to dobrze by wyglądał Andre Gomes
0
@Radzio_94 zagrałam w tę grę godzinę bo miałam 10h próbnych i odinstalowałam. Złotówki nie jest warta xd
3
@Faro Dopóki takie De Jongi i Araujo będą w tym klubie nic nie wygramy na arenie międzynarodowej. De Jong to symbol porażek i spuszczania głowy, kompletnego braku zaangażowania a ten drugi klocek to w ogóle bez komentarza. Jeszcze to są nasi kapitanowie. XD
1
@FcPortoFan1999 jeżdżenie na śniegu jest spoko, gorzej jak odśnieżą a pod śniegiem lód :/
1
@FcPortoFan1999 niee, rower wyciągnęłam z oponami zimowymi i normalnie do roboty pojechałam. Uwielbiam jeździć rowerem w śniegu.
@AduŚ07 Poznań
8
Ale zasypało, przynajmniej człowiek o śniegu pomyśli a nie o fantastycznym występie naszego urugwajskiego paralityka wczoraj.
12
Czaicie, że Araujo jest kapitanem? Płakać się chce xD
0
Balde chyba złamał linie xd