clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sulimo ja przeszłam raz, wbiłam platynę i już nigdy nie wrócę do tej gry, mimo że mi się podobała :D jedyny AC do którego wróciłam parę razy to trylogia Ezio.
0
@Frimpong 1. Wojtek
2. Raphinha
3. Lewandowski
5
@draxidox po tym nic już nie jest takie samo. Jakby ktoś wgrał ,,moda" w grze życie
2
Po co ten Real z Nami wygrywał jak teraz przegrywa albo remisuje :D
1
Ale bym sobie pooglądala łyżwiarstwo figurowe albo sportowe. Za dzieciaka z śp. dziadkiem oglądaliśmy ciagle, pamiętam występ pani Zagórskiej i Siudka jak tańczyli do Poloneza. Nostalgia taka mnie złapała xd
1
@norbi77 moje pierwsze zakończenie to było jak Reed ją oddał... :/ mocno to mną poruszyło, trzymaj się jak wzbudziło to w Tobie takie skojarzenia.
0
@gumaz a to początek moich zalet
3
@gumaz Poznań, mogę robić za pilota wycieczek
1
@norbi77 dodatek jest cudowny. Zrobiłam wszystkie zakończenia i płakałam xD
2
@mmaciass ,,jeden z" znaczy, że jeden z najgorszych a nie najgorszy
30
Olmo dwie bramki, a jeden z najgorszych na boisku :D
2
Serio niech oni postawią Olmo na boisku i przez 8 godzin niech trenuje kopanie piłki bo to co on robi to jakiś żart.
1
Olmo ma problemy żeby trafić w piłkę. XD na takim poziomie...
17
Kocham Raphe, to jak on walczy, biega, pressuje, widać jak mu zależy. To nie jest piłkarz który spuszcza głowę. Nasz pan kapitan
2
Dlaczegooo :( taka piękna akcja
2
Lamine nawet mnie nie denerwuj... Wstawaj :(
4
Rapha to prawdziwy kapitan. Graliśmy najlepiej jak on był kapitanem a nie ta trójka pasożytów.
0
Lamineeeee pięknie
2
Casado brawo xD
2
@macio_944 tak lubię Twoje propozycje muzyczne, że żałuje, że nie mogę dać dwóch herbów :(
0
@Fog_W_1899 dobra nuta, na koncertach jest niezły młyn na niej :D
3
@Popitek12 w końcu się doczekałam
0
@Kozinho. Ja najbardziej lubię grać Nilfgaardem. Tam masz super umiejętności dowódców :D
0
@Roobo kolejność powinna być taka -> podstawka - Serce z Kamienia - Krew i wino. :D
0
@kanver_ no już to robiłam w sesji PS4 :D nie było aż tak źle. To moja druga platyna w tej grze więc nic mnie nie zaskoczy, a w samym Wieśku mam z 500 godzin jak nie więcej xD
0
@Roobo no bo on miał dobre karty jak na ten etap gry. Byłeś już na turnieju gwinta w Novigradzie? :D
0
@Roobo wystarczy mieć dobrą taktykę i można rozklepać każdego. :D zawsze w ustawieniach możesz sobie zmienić poziom trudności gwinta na najwyższy by mieć wyzwanie.
6
https://zapodaj.net/plik-bGLYZHqxHR
Teraz to już z górki do platyny w Wieśku 3. Ogólnie pamiętam jak kilka lat temu wbijałam platynę w wersji PS4 to te karty sprawiły mi ogromny problem, teraz poszło o wiele łatwiej. Może dlatego, że potrafię dobrze grać w Gwinta albo po prostu już wiem gdzie mogę coś pominąć. :D
5
@AmigoBlancos nikt nie chce słuchać o madryciokach. Jak ktoś chce posłuchać rozmów o tym klubie to się wybierze do Tworek :D
4
@Dankho94isback nie muszę czytać cudzych historii bo niestety mam własną.