2

@Sulimo ja przeszłam raz, wbiłam platynę i już nigdy nie wrócę do tej gry, mimo że mi się podobała :D jedyny AC do którego wróciłam parę razy to trylogia Ezio.

0

@Frimpong 1. Wojtek
2. Raphinha
3. Lewandowski

5

@draxidox po tym nic już nie jest takie samo. Jakby ktoś wgrał ,,moda" w grze życie

2

Po co ten Real z Nami wygrywał jak teraz przegrywa albo remisuje :D

1

Ale bym sobie pooglądala łyżwiarstwo figurowe albo sportowe. Za dzieciaka z śp. dziadkiem oglądaliśmy ciagle, pamiętam występ pani Zagórskiej i Siudka jak tańczyli do Poloneza. Nostalgia taka mnie złapała xd

1

@norbi77 moje pierwsze zakończenie to było jak Reed ją oddał... :/ mocno to mną poruszyło, trzymaj się jak wzbudziło to w Tobie takie skojarzenia.

0

@gumaz a to początek moich zalet

3

@gumaz Poznań, mogę robić za pilota wycieczek

1

@norbi77 dodatek jest cudowny. Zrobiłam wszystkie zakończenia i płakałam xD

2

@mmaciass ,,jeden z" znaczy, że jeden z najgorszych a nie najgorszy

30

Olmo dwie bramki, a jeden z najgorszych na boisku :D

2

Serio niech oni postawią Olmo na boisku i przez 8 godzin niech trenuje kopanie piłki bo to co on robi to jakiś żart.

1

Olmo ma problemy żeby trafić w piłkę. XD na takim poziomie...

17

Kocham Raphe, to jak on walczy, biega, pressuje, widać jak mu zależy. To nie jest piłkarz który spuszcza głowę. Nasz pan kapitan

2

Dlaczegooo :( taka piękna akcja

2

Lamine nawet mnie nie denerwuj... Wstawaj :(

4

Rapha to prawdziwy kapitan. Graliśmy najlepiej jak on był kapitanem a nie ta trójka pasożytów.

0

Lamineeeee pięknie

2

Casado brawo xD

2

@macio_944 tak lubię Twoje propozycje muzyczne, że żałuje, że nie mogę dać dwóch herbów :(

0

@Fog_W_1899 dobra nuta, na koncertach jest niezły młyn na niej :D

3

@Popitek12 w końcu się doczekałam

0

@Kozinho. Ja najbardziej lubię grać Nilfgaardem. Tam masz super umiejętności dowódców :D

0

@Roobo kolejność powinna być taka -> podstawka - Serce z Kamienia - Krew i wino. :D

0

@kanver_ no już to robiłam w sesji PS4 :D nie było aż tak źle. To moja druga platyna w tej grze więc nic mnie nie zaskoczy, a w samym Wieśku mam z 500 godzin jak nie więcej xD

0

@Roobo no bo on miał dobre karty jak na ten etap gry. Byłeś już na turnieju gwinta w Novigradzie? :D

0

@Roobo wystarczy mieć dobrą taktykę i można rozklepać każdego. :D zawsze w ustawieniach możesz sobie zmienić poziom trudności gwinta na najwyższy by mieć wyzwanie.

6

https://zapodaj.net/plik-bGLYZHqxHR

Teraz to już z górki do platyny w Wieśku 3. Ogólnie pamiętam jak kilka lat temu wbijałam platynę w wersji PS4 to te karty sprawiły mi ogromny problem, teraz poszło o wiele łatwiej. Może dlatego, że potrafię dobrze grać w Gwinta albo po prostu już wiem gdzie mogę coś pominąć. :D

5

@AmigoBlancos nikt nie chce słuchać o madryciokach. Jak ktoś chce posłuchać rozmów o tym klubie to się wybierze do Tworek :D

4

@Dankho94isback nie muszę czytać cudzych historii bo niestety mam własną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?