clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Może jeszcze moje marzenie się spełni żeby Leo zagrał z Robertem w jednej drużynie. :D oczywiście mówię o Barcy, a nie MLS.
0
@Cule1234 może po prostu zbliżała się godzina meczu, a Casado nacisnęło? Albo cokolwiek? Ludzkie rzeczy
12
To teraz na repkach się nie połamać, wracamy i golimy frajerów w lidze do końca. Majster jest Nasz.
2
@KrwawiaceoczyVEB druga połowa dobra ale pierwsza fatalna. Złamał linie spalonego przy bramce gdzie obrońcy ją trzymali, nie doskoczył nawet do przeciwnika a w ataku podawał do najbliższego. W drugiej połowie na szczęście się ogarnął.
0
@BARCA1899Messi ciekawe xd
1
De Jong podsumował swój występ. Najlepiej jakby go zawiesili na 20 meczów i będzie od Niego spokój
8
Uszatek to chowa do kieszeni Balde obecnie.
1
Pan Robert Lewandowski powinien do Nas trafić szybciej. Maszyna
8
Auba by strzelił 4 gole i zarabiałby mniej :>
1
@MirusAmisz jemu nie ma co współczuć, bo do Niego i tak nic nie dociera
1
@Comentateiro nie wiedziałam, że jesteś taki zaczepny.
0
Proponuję zabrać 30% FdJ i 30% Olmo i Robercik zostaje.
6
Brawo Robert. Hejterzy w szoku :F
0
@Faro to nie zerkaj :)
3
@Faro przecież pisałeś, że prawie nie oglądasz tylko zerkasz.
1
Jak patrzę na De Jonga i Olmo to też mogłabym być piłkarzem. Przyjąć piłkę która leci po ziemi i podać do najbliższego. Łatwo :D
4
Teraz była reklama i przypomniałam sobie że Modric gra w AC Milanie. XD kompletnie o tym zapomniałam, myślałam, że gdzieś u wielbłądów się kopie
0
@pt9 kosztował za dużo, dużo zarabia i gówno daje. No ale niektórzy po paru meczach już wieścili odrodzenie wielkiego Holendra. Też bym wolała żeby go sprzedać za czapkę śliwek i niech już odejdzie.
0
@OzzyFCB jako uzupełnienie chyba tylko dlatego, że podaje Pedriemu.
2
Czaicie, że De Jong gra u Nas już 7 lat? Nie miał ani jednego dobrego sezonu w pełni, typ jest do sprzedania a nie przedłużania umowy. Kiedy my to w końcu zrozumiemy
3
Ale De Jong teraz pograł hahahaha, złamał linie, a potem stanął w miejscu xD co to jest za typ
0
Hahahahahahahahah xD
1
@pt9 a bez Pedriego to jest kompletnie bezjajeczny. Pomocnik widmo, klasycznie - przedłużył umowę i wrócił do gówno grania
4
Lewy na wózku inwalidzkim większy ma ciąg na bramkę niż Ferran
2
Zobaczcie jak pressuje Yamal a jak Rash xD
0
Rapha wróć już...
4
Powinno być 2:0 a jest 1:1, dobra robota Rash
1
Rashford, serio?
1
Jak pomyślę, że Alonso był naszym piłkarzem to mi słabo XD
2
@Luciano99 taka pizza śmietnik trochę, idealnie do Ciebie pasuje