2

Może jeszcze moje marzenie się spełni żeby Leo zagrał z Robertem w jednej drużynie. :D oczywiście mówię o Barcy, a nie MLS.

0

@Cule1234 może po prostu zbliżała się godzina meczu, a Casado nacisnęło? Albo cokolwiek? Ludzkie rzeczy

12

To teraz na repkach się nie połamać, wracamy i golimy frajerów w lidze do końca. Majster jest Nasz.

2

@KrwawiaceoczyVEB druga połowa dobra ale pierwsza fatalna. Złamał linie spalonego przy bramce gdzie obrońcy ją trzymali, nie doskoczył nawet do przeciwnika a w ataku podawał do najbliższego. W drugiej połowie na szczęście się ogarnął.

0

@BARCA1899Messi ciekawe xd

1

De Jong podsumował swój występ. Najlepiej jakby go zawiesili na 20 meczów i będzie od Niego spokój

8

Uszatek to chowa do kieszeni Balde obecnie.

1

Pan Robert Lewandowski powinien do Nas trafić szybciej. Maszyna

8

Auba by strzelił 4 gole i zarabiałby mniej :>

1

@MirusAmisz jemu nie ma co współczuć, bo do Niego i tak nic nie dociera

1

@Comentateiro nie wiedziałam, że jesteś taki zaczepny.

0

Proponuję zabrać 30% FdJ i 30% Olmo i Robercik zostaje.

6

Brawo Robert. Hejterzy w szoku :F

0

@Faro to nie zerkaj :)

3

@Faro przecież pisałeś, że prawie nie oglądasz tylko zerkasz.

1

Jak patrzę na De Jonga i Olmo to też mogłabym być piłkarzem. Przyjąć piłkę która leci po ziemi i podać do najbliższego. Łatwo :D

4

Teraz była reklama i przypomniałam sobie że Modric gra w AC Milanie. XD kompletnie o tym zapomniałam, myślałam, że gdzieś u wielbłądów się kopie

0

@pt9 kosztował za dużo, dużo zarabia i gówno daje. No ale niektórzy po paru meczach już wieścili odrodzenie wielkiego Holendra. Też bym wolała żeby go sprzedać za czapkę śliwek i niech już odejdzie.

0

@OzzyFCB jako uzupełnienie chyba tylko dlatego, że podaje Pedriemu.

2

Czaicie, że De Jong gra u Nas już 7 lat? Nie miał ani jednego dobrego sezonu w pełni, typ jest do sprzedania a nie przedłużania umowy. Kiedy my to w końcu zrozumiemy

3

Ale De Jong teraz pograł hahahaha, złamał linie, a potem stanął w miejscu xD co to jest za typ

0

Hahahahahahahahah xD

1

@pt9 a bez Pedriego to jest kompletnie bezjajeczny. Pomocnik widmo, klasycznie - przedłużył umowę i wrócił do gówno grania

4

Lewy na wózku inwalidzkim większy ma ciąg na bramkę niż Ferran

2

Zobaczcie jak pressuje Yamal a jak Rash xD

0

Rapha wróć już...

4

Powinno być 2:0 a jest 1:1, dobra robota Rash

1

Rashford, serio?

1

Jak pomyślę, że Alonso był naszym piłkarzem to mi słabo XD

2

@Luciano99 taka pizza śmietnik trochę, idealnie do Ciebie pasuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?