1

@BorzyKrzys ,,weź się za siebie", sorry panie Jankowski ale mój tata nie pracuje w telewizji i nie załatwił mi ciepłej posadki w Republice. No chyba, że pana syn jest tak wyjątkowym dziennikarzem, że po prostu go wzięli a nazwisko nie miało żadnego znaczenia to zwracam honor :)

1

@spiderman1899 wyparłam ten serial ze swojej świadomości. Lepiej mi się żyje.

0

@MesQueUnClub_87 a to rzucę okiem :D

1

@RoberDzik Pepe, prawdziwy twardziel ale przy zachowaniu ducha fair play

1

@MesQueUnClub_87 a to jakaś inna historia niż w tych dwóch filmach? Czy to samo tylko serial?

1

@lajcior chyba to pierwsze patrząc na to ilu mężczyzn na świecie sponsoruje te internetowe prostytutki.

0

@Zoker wszystko już wyjaśnione więc zaraz wypłacę :D jeszcze jeden obrót a już z 50 zł zrobione 400 ponad i jeden kupon za 5 dych po kursie 2.4 i drugi za 5 dych po kursie 3.6 otwarte

1

W Halloween jest premiera tego horroru o którym kiedyś było tu rozmawiane czyli Dobry Piesek. Film z perspektywy psa który obserwuje swojego opętanego właściciela. Ja na pewno idę do kina bo zapowiada się coś kompletnie nowego :D @Safrani i inni co lubią horrory

3

@Kgorecki2500 ale te karty są dziadowskie wizualnie. Dobrze, że już od dawna nie gram w Fifę xd

2

@lincoln25 nie chodzę do kościoła, nie chodziłam na religię, po prostu jak czytam to co wypisujesz to śmiać mi się chce :D

1

@lincoln25 ja się posiłkuje Biblią i cytatem a Ty swoimi domysłami :D nikt się nie modli do obrazów, ciekawe. Widziałam coś innego szczególnie w Częstochowie

1

@lincoln25 Syn Boży powiedział swoim uczniom: „Módlcie się tedy w ten sposób: Ojcze nasz, któryś jest w niebie. Niech będzie uświęcone imię Twoje” (Mateusza 6:9, Biblia Warszawsko-Praska). Nigdy nie polecił uczniom modlić się do świętych, aniołów ani do kogokolwiek oprócz samego Boga.

Nieźle, czyli Jezus był scamerem a współcześni wierni wiedzą lepiej i się modlą do śmiertelników i obrazów?

1

@Zoker najlepiej. Czyste sumienie bo się człowiek zaangażował, a cukieraskami nikt nie pogardzi :D kupiłam same dobre pod siebie w razie co

8

@RozowaPantera kupiłam worek cukierków jak rok temu, wtedy nikt nie przyszedł ale się nie zmarnowały :D teraz też się nie zmarnują ^^

15

@NeroTFP1 nie ma już piłkarzy z takimi jajami jak Puyol. Teraz to jakby któryś tak zrobił to media miałyby pożywkę, że konflikt w drużynie, że Puyol nie panuje nad emocjami, że trzeba zmienić kapitana. Milion artykułów wyssanych z palca i każdy by się musiał tłumaczyć...

2

Jakby taki huragan przyszedł do Waszego miejsca zamieszkania to byście przeżyli? Ja mam mieszkanie poddaszowe więc pewnie już bym frunęła gdzieś wysoko, patrząc na moje osiedle z lotu ptaka.

9

@tbas to już wolę te naszą Polskę, bez tych wszystkich huraganów, trzęsień ziemi, lawin itd

1

@Frimpong no nie mój typ gierki w ogóle. :D grałam prędzej w jakieś NFS, a F1 to nie moja bajka.

1

@Frimpong ja tam pierwsze kilka zakrętów i bolid do wymiany. XD a na kierownicy to ja sobie pogram w Euro Track Simulator niedługo

1

@Frimpong grałam na kierownicy i jest jeszcze gorzej.

1

@clyde skontaktowała się ze mną redakcja, która wyjaśniła wszystko z Betters i ich pracownikiem. Sprawa rozwiązana. Dziękuję @Redakcja

14

@Krzysztof1987 ale z drugiej strony w przerwach meczów masz same reklamy buka, a tak poza tym to tutaj zdecydowana większość osób jest pełnoletnia.

13

@macio_944 moim zdaniem powinien się nazywać Vinicius bo jest niebezpieczny nieprzewidywalny i każdy chce żeby trzymał się jak najdalej.

3

@Kgorecki2500 na ten moment nie wyobrażam sobie nikogo innego poza Hansim

6

@Sulimo dużo siły, trzymaj się.

2

@clyde edit: redakcja obiecała dowiedzieć się czegoś w tej sprawie i skontaktować z Betters więc szacun i dziękuję. @Redakcja

2

@Frimpong aha, hahaha xD

5

@Zoker @NeroTFP1 @Jakchcesz ładnie to się tak znęcać nad poruszoną kobietą? XD

0

@Frimpong serio? Ja swojego czasu w Betclicu potrafiłam parę dni z rzędu ustrzelić po parę stów i potem 2200 zł. Ile żeś wygrał? XD

3

@mrboom a nic nie mów, kolano mnie od wczoraj boli xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?