clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 taka pizza śmietnik trochę, idealnie do Ciebie pasuje
0
@Kondi99 nadal 6 punktów na początku listopada to żadna strata.
5
Co z tego, że Real traci punkty jak według lokalnych ekspertów z La Rambli i tak już jest po sezonie. Liga tak czy siak przegrana.
1
@Popitek12 Poznań to prawdziwa stolica Polski. Tu wszystko się zaczęło. Sama nazwa województwa WIELKOpolska a nie jakieś MAŁOpolskie czy inne. Farbowane lisy ^^
0
@tomek8756 co roku zjem ale raczej ogranicza się to do jednej buły na sezon. W zeszłym roku chyba jadłam jakąś z kurkami czy coś takiego :D wolę kebaba
@capricornusjrk frytopyry
0
@tomek8756 w Poznaniu będzie szybciej. :D
2
@Sulimo Ty zwyrodnialcu. Spójrz mu teraz w oczy
https://zapodaj.net/plik-kPJm7agv3C
1
@Toretto a widzisz, mi kumpli do gry nie brakuje, może dlatego mnie do tego nie ciągnie. Pewnie zobaczę to z nowej perspektywy jak nie będę mieć towarzystwa do gry
0
@gumaz żadna
@FcPortoFan1999 no i nie mam z tym problemu :D tylko mówię, że dla mnie to kompletny bezsens i mnie to nie bawi
1
@HypeR no z tej perspektywy na to nie spojrzałam, ale to można oglądać streamy gier w które się grało by sobie nie spoilerować chociaż.
19
Pewnie niektórzy się nie zgodzą ale dla mnie nigdy nie miało i nie ma sensu oglądanie jak ktoś gra. Śledzenie jakichś turniejów czy streamerów jest dla mnie kompletnie bez sensu. Turnieje jeszcze w miarę rozumiem, bo oglądasz elite grającą w Twoją ulubioną grę, ale oglądanie streamów? Nigdy tego nie robiłam, jak chce ograć grę to ją ogrywam, jak nie ma takiej możliwości to po prostu czekam albo odpuszczam. Zaraz ktoś powie, że zamiast oglądać mecze Barcy mogę iść pokopać piłkę i pewnie coś w tym jest xd niemniej - oglądanie jak ktoś gra w gry to dla mnie strata czasu. Niedawno kolega mi mówił, że przeszedł Hellblade na YT bo oglądał jakiegoś ulubionego streamera XD
1
@Zoker Drewny Kocur, Kwiat Peonii. :D
1
@draxidox podasz mi te dane?
4
Kończę Cronos The New Dawn i powiem tak: baaardzo niedoceniona gra która przeszła małym echem. Klimat gęsty, momentami naprawdę niepokojący, do tego tak przesiąknięty polskością, że aż buzia się sama śmieje. Początek trudny, potem już jest o wiele łatwiej. Bardziej mi się podoba niż Dead Space :D na liczniku 22h (gdzie myślałam, że to gra na 10-12h) i zbliżam się do końca. Zakończenie niczego w mojej ocenie już nie zmieni - bardzo dobra gra polskiego studia. Obowiązkowo do grania w słuchawkach - podziękujcie potem. Ktoś ogrywał? Jak Wasze wrażenia?
0
@VegetaPolska grałam w demo i na PGA w pełną wersję i mi się podobało. Także... Nie muszę oglądać jutuberów xD
11
@draxidox samochodziarze rozjeżdżający ludzi na chodnikach, jakieś dane? Ile osób zostało rozjechanych na chodniku w tym roku?
0
@marcin62 niech w końcu ta gra wyjdzie :D pograłam trochę na PGA i jest nostalgicznie, drewnianie i system walki jest do niczego. Czekam mocno :D
2
@Sulimo możemy zrobić wyścigi w GTA Online. Uczestnicy: użytkownicy La Rambli xD
1
@malicinho no muzyka tam to było złoto. Te podróże niby nużące momentami ale jechanie ciężarówką z muzyką w tle robiło taki klimat... Często wracam do tych utworów. No końcówka rozwala system :D absolutne kino
1
@malicinho wbiłam platynę na premierę, gra to majstersztyk. Zakończenie wbija w fotel, siedziałam i plakalam cały czas xD bo ciągle były te plot twisty
0
@Huck patrząc na to co wyszło na Rockstar w ostatnim czasie to dzieje się tam grubo. Zakazali między innymi stworzyć pracownikom związków zawodowych, były zwolnienia za nic - ogólnie obecnie to oni mają jeden wielki burdel wewnątrz firmy
1
@Frimpong zgadzam się z Kowalem
9
@Zelazny_Mike ta pani za to co mówiła o podpaleniach powinna być deportowana z kraju, z zakazem wjazdu na 20 lat a nie zapraszana do programów.
6
Najprawdopodobniej przyczyną śmierci Pono był zawał serca. Wychodził z auta z kumplem, powiedział, że źle się czuje a po chwili nie żył... Mimo godzinnej reanimacji nie udało się go uratować. 49 lat. Bas Tajpan, Joka, Pono :/
7
W Poznaniu to się liczą pyry z gzikiem, koziołki i rogale a nie jacyś pseudokopacze.
0
@marcin62 no 7 lat temu. :D
1
GTA III wyszło w 2001 roku
GTA VC w 2002 roku
GTA SA w 2004 roku
GTA IV w 2008 roku
GTA V w 2013 roku
GTA VI miało wyjść w 2025 roku
Analogicznie GTA VII w 2049 roku. Jakoś nie trafiają do mnie te argumenty, że muszą dopracować grę i dlatego drugi raz ją przesuwają w pewnie przesuną i trzeci. Oni tę grę zaraz będą robić 13 lat. Śmiech na sali.
0
@mmaciass na razie nic, Sokół opublikował post i stąd wiadomo, zero szczegółów
7
Nie żyje raper Pono.
Chyba najbardziej znana jego piosenka:
0
@Krzyniu póki co to Fermin coś robi dla tego klubu, a Gavi mimo całej sympatii jest ciągle połamany. Wybieram Ferminatora.