1

@KamilZ No i co czerwieni nie dostał za to?

4

@Danny Gaucho Król strzelców wszech czasów reprezentacji i ligi mistrzów. Brzmi nieźle

1

@robsesh Nie sądzę

0

@Bykunn No to jest rozwiązanie oczywiste, ale nie potrzebnie dziury w ścianie i kłopot dlatego nw czy to wina złączki, że kradnie ten sygnał. No, ale chyba nie bo odłączyłem normalnie jak wcześniej i pod jeden i dalej było to samo. Jeszcze się upewnię i telefon ZNOWU do Polsatu

6

@Stoiczkow Większość osób podziela to zdanie, ale widocznie ważne, że redakcji się to podoba. Użytkownikom nie musi

0

@Bykunn Dwa no raczej ciężko inaczej co :>

0

Ma ktoś u siebie multiroom tzw z dekoderami? Mam problem z sygnałem na większości kanałów. Złączkę zastosowałem zamiast drugiego kabla z konwertora i nw czy to jest tego wina czy może da się to obejść? Kable raczej dobrze wsio podłączone i w jednym u drugim tv to samo.
"Sprawdź instalację antenową
I podłączenie sygnału do wejścia SAT"

10

Ja pie... jak oni się za wszystko tak biorą wolno to się nie dziwię, że jest jak jest... Ceny z Umtitim nawet szkoda komentować

1

Sky Sports: Barcelona spróbuje obniżyć cenę 30 milionów euro, której domaga się Lyon, poprzez włączenie do operacji jego byłego zawodnika Samuela Umtitiego. Transfer może zostać sfinalizowany za 20-25 milionów + francuski obrońca.

Aha czyli Umtiti jest wart 5 mln euro?

1

@clyde el nuevo Amigo

0

Bartomeu wgl odniósł się do słów Messiego? Cokolwiek wiadomo co na to zarząd?

0

@DonMatteo901 No i co z tego? Po co miałby tam iść? Był niewypałem

1

@masq U mnie na Wlkp była krótka dzisiaj ale jak jeee... To wyłączyłem prąd na wszelki wypadek

0

@klaudiusz_blau W Realu Madryt. W PSG również robi robote, ale najlepsze lata miał w Madrycie. Jak chcesz to podważyć to jesteś i... Dokończ sobie

1

@KuntaKinte @Coutinho007 Tak samo jak Alexis, Falcao, Lukaku właśnie czy nawet Pogba (to nie ten sam gracz co wcześniej). No więc panie Kunta Kinte może zajmij się historią idian zamiast tym tematem

19

@KuntaKinte Di Maria też kariery w Manu nie zrobił i co? Po prostu tam nie pasuje i tyle

0

@MESSIah16 Haha nie

0

@Witam Wiesz czym wgl jest hejt? Wpisz sobie w google bo widzę że masz z tym ewidentnie problem synku

0

@FCMichalo Dokładnie tak jak Thiago Silva nie miałby co jeść gdyby wtedy wybrał Barcelonę

0

@Witam No masz się czym chwalić. Dobrze Ci napisał @zegnam

0

@kamson24 A niby kto to jest, że tak miałaby być popularna w tych folderach? Nie mierz innych swoją miarą

1

@serek10 Jak można wgl tego człowieka wgl brać na poważnie? Wolę czytać znawców z la rambli niż jego wypociny.

0

@Artuuuuur Ojejku prawdziwy mężczyzna się odezwał. Daruj sobie ten cytat

0

Jeśli do tego dojdzie to będzie podsumowanie Barcelony za rządu Bartomeu jedno wielkie "XD"

3

Może przerzucimy się na hokeja panowie?
https://www.instagram.com/reel/CEr62PuKHuj/?igshid=158fa1upjcumq

2

@Marik1234 A czego to współczuć? Rodzinie jedynie można, najbliższym jeśli ich będzie okradał, a nie jemu. Głupota i durny nałóg. Miałem w swoim kręgu takich znajomych, bywałem z nimi i jakoś się nie wciągnąłem w takie bagno.

1

@GIGAKOKS A to jak jesteś "jednorękim bandytą" to mi Cię nie żal :D

0

@GIGAKOKS Trzeba było nie pożyczać jak nie potrafisz oddać w terminie :)

0

@Harnas2 Skończcie się już powtarzać z tą wieczystą bo do zrzygania... Ni to śmieszne ni to fajne

0

@BarcaInfo Ja już zapomniałem o co w tym chodziło. Ktoś przypomni?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?