O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 799
  • Polecenia 2656

Komentarze

5

Pretensje to możemy mieć sami do siebie, nie do sędziów, nie do Realu. Czy przystępując do rozgrywek po przerwie, czasami to nie nasza drużyna była na pierwszym miejscu? Gdybyśmy grali jak z nut, a przegrywali przez sędziego, to i owszem można by narzekać. Ale nie tym razem. Gramy słabo do tego stopnia, że boimy się Villarealu. Ktoś krzyknie, że poprawił się pressing za Setiena, ale po przejęciu piłki dalej nic się nie zmieniło. Chyba nawet jest gorzej niż było. Większość chce dziś posadzić Suareza na ławce, ja pójdę dalej i poradziłbym również Messiego, co mamy do stracenia? Mistrzostwo? Pokazało by to czy ta kadra bez "liderów" jest w ogóle coś warta. W głowie mam rzecz jasna mecz z Interem, bez Messiego, który naprawdę fajnie się oglądało.

0

Przecież to jest początek negocjacji nowego kontraktu. Celowe wywieranie presji.

0

@ryba84 A w którym miejscu (poza twoim komentarzem) była mowa o wydolności? W ocenie Messiego jest mowa o braku szybkości, który jest wynikiem braku świeżości. Ja twierdzę, że Messi (jak każdy człowiek) traci szybkość z racji wieku. Czytaj, analizuj i dopiero wtedy odpisuj na komentarz.

0

@ryba84 Co ma wydolność do szybkości?

0

Messi, brak świeżości? Po takiej przerwie w rozgrywkach? To się wiekiem tłumaczy, a nie świeżością.

Zobacz wszystkie

136

Taką wiadomość, a główni hejterzy Valverde w szkole. Będzie przerwa, to się zacznie..

64

Bartek wie, że odchodzi i robi przekręt swojego życia. Inaczej nie da się tego wytłumaczyć.

60

Czego ten Zidane oczekuje? :) Chłopaki z Realu już myślami dawno na wakacjach. A kto wie, może w sobotę świętowali tytuł Barcy i jeszcze im wczoraj w głowach trochę szumiało ;)

42

Powiem wam, że podziwiam tego chłopaka. Naprawdę. Pokorny w szatni,z zębem na boisku. Nie płacze, nie obraża się. Kiedy wchodzi na boisko można być pewnym, że zagra na solidnym poziomie. Bez głupich błędów. Nie wymagajmy, żeby lewy obrońca wchodząc na boisko zmieniał obraz meczu. Chciałbym żeby Valverde częściej korzystał z jego usług. Na pewno nie zawiedzie.

42

To nie jest zarząd, tylko nierząd. Takiego burdelu nie było od 20 lat w tym klubie.

Media

Liga typerów

1 lefreux 96 pkt
2 maciek2164 96 pkt
3 norbi77 89 pkt
4 KingLeonidas 88 pkt
5 maryjan240282 87 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?