O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4000
  • Liczba komentarzy 1177
  • Polecenia 3912

Komentarze

2

@BartArt i wypadł kolejny "trup" z szafy .. :) Już zdążyłem zapomnieć o Gabrich, Oleguerach i im podobnych, ale musiałeś przypomnieć. Ale faktem jest, że Roberto trochę wpisuje się w ten schemat.

1

Real ma autostradę do tytułu, ale nawet na autostradzie można mieć wypadek. Praktycznie poza wyjazdem do Bilbao, najtrudniejszych rywali mają u siebie, do tego jego bezpośredni rywale mają mecz między sobą. Wszystko w nogach piłkarzy Realu, my już nie mamy prawa się "poślizgnąć".

23

Panowie, jak przegrać, to z klasą. Tymi wulgaryzmami tylko się ośmieszacie i dajecie satysfakcję kibicom Realu. Brakło precyzji i trochę szczęścia i byłby remis. Liga nadal jest otwarta. Nie zapominacie o Atletico jeszcze.

0

Zasłużone prowadzenie Realu. Bardzo dobry mecz. Nasz atak praktycznie nie istnieje, zero strzałów zza szesnastki. Słabo wahadłowi, Real wychodzi praktycznie 3 na 3, a powinno być 3 na 5. Jak tak dalej będzie , to Araujo wyleci za kartki. Z pozytywów: Podoba mi się u nas Pedri, czapki z głów przed nim, bierze chłopak na siebie grę w takim meczu w wieku 17lat! Nie mam pytań.

2

Faktycznie słaby ten Real... Genialnie bronią, świetny agresywny pressing, który odbiera chęci do gry Messiemu. Ciężko będzie wyciągnąć remis. Trzeba wierzyć. Mi brakuje Griezmanna i jego powrotów do obrony.

Zobacz wszystkie

136

Taką wiadomość, a główni hejterzy Valverde w szkole. Będzie przerwa, to się zacznie..

82

Jak zostanie, to nie wiem, jak spojrzy w oczy kolegom z szatni, którzy są dla niego tylko słabym projektem sportowym. A w ogóle nie wyobrażam sobie, że będzie jeszcze nosił opaskę kapitana, której (mimo klasy sportowej) nie jest jej godzien.

64

Bartek wie, że odchodzi i robi przekręt swojego życia. Inaczej nie da się tego wytłumaczyć.

60

Czego ten Zidane oczekuje? :) Chłopaki z Realu już myślami dawno na wakacjach. A kto wie, może w sobotę świętowali tytuł Barcy i jeszcze im wczoraj w głowach trochę szumiało ;)

54

Próba sił. Messi bada kto będzie rządził. Czy Koeman ma jaja i charyzmę, czy jednak jak Valverde i Setien podda się presji i przystanie na warunki szatni. Ciekawe jak to się skończy. Jak zostanie cała stara gwardia, to dla mnie Koeman może się już pakować.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego z napastników powinna sprowadzić Barcelona w ramach wolnego transferu?