O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4600
  • Liczba komentarzy 1677
  • Polecenia 5103

Komentarze

0

@karci0 Pamiętaj, że mniej "piękna" Holandia Sneijdera i Robbena prawie ograła w finale Hiszpanie w 2010r. Na papierze to FCB w LM jest w półfinale, ale, że jest to gra zespołowa,a nazwiska nie grają, to wiesz gdzie jesteśmy.

0

@slayer Roberto? No, przecież nie FdJ ;)

8

Czekaj, czekaj, a czy przypadkiem Dembele, to nie jest ten geniusz o którego miała się bić połowa piłkarskiej Europy jak to prawił jego agent? 50mln to z pocałowaniem ręki bym wziął. Nie ma się co spieszyć z tym przedłużaniem.

1

@cold_play 11 listopada Panowie! Polska Mistrzem Świata!

1

@Murazor O tym nie wspomniał :D

Zobacz wszystkie

136

Taką wiadomość, a główni hejterzy Valverde w szkole. Będzie przerwa, to się zacznie..

82

Jak zostanie, to nie wiem, jak spojrzy w oczy kolegom z szatni, którzy są dla niego tylko słabym projektem sportowym. A w ogóle nie wyobrażam sobie, że będzie jeszcze nosił opaskę kapitana, której (mimo klasy sportowej) nie jest jej godzien.

64

Bartek wie, że odchodzi i robi przekręt swojego życia. Inaczej nie da się tego wytłumaczyć.

60

Czego ten Zidane oczekuje? :) Chłopaki z Realu już myślami dawno na wakacjach. A kto wie, może w sobotę świętowali tytuł Barcy i jeszcze im wczoraj w głowach trochę szumiało ;)

54

Próba sił. Messi bada kto będzie rządził. Czy Koeman ma jaja i charyzmę, czy jednak jak Valverde i Setien podda się presji i przystanie na warunki szatni. Ciekawe jak to się skończy. Jak zostanie cała stara gwardia, to dla mnie Koeman może się już pakować.