O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 1294
  • Polecenia 4229

Komentarze

5

Nie nadaje się na prawą obronę, nie nadaje się na prawe wahadło, nie nadaje się do pomocy, nie nadaje się to słowo doskonale pasuje do Roberto. Trzeba prawdzie spojrzeć prosto w oczy. Zachowania kibiców nie pochwalam, ale rozumiem.

2

@neymarjr_143 No, czyli chu..wo, ale stabilnie...

0

Tak jest w każdym normalnym klubie. Trener decyduje o kształcie zespołu i to trener jest rozliczany z wyników. Szkoda mi zawsze było Valverde, który nigdy nie dostał zawodników o jakich prosił. Chciał Martineza na środek obrony, dostał... Malcoma. Ja w Koemana wierzę, a co będzie, to się okaże.

15

Agent do Pjanicia: Miralem chcesz grać w biało-czarnych koszulkach?
Pjanic: Chcem!
Agent: To będziesz grał! ;)

1

@szymonK i alkohol...

Zobacz wszystkie

136

Taką wiadomość, a główni hejterzy Valverde w szkole. Będzie przerwa, to się zacznie..

82

Jak zostanie, to nie wiem, jak spojrzy w oczy kolegom z szatni, którzy są dla niego tylko słabym projektem sportowym. A w ogóle nie wyobrażam sobie, że będzie jeszcze nosił opaskę kapitana, której (mimo klasy sportowej) nie jest jej godzien.

64

Bartek wie, że odchodzi i robi przekręt swojego życia. Inaczej nie da się tego wytłumaczyć.

60

Czego ten Zidane oczekuje? :) Chłopaki z Realu już myślami dawno na wakacjach. A kto wie, może w sobotę świętowali tytuł Barcy i jeszcze im wczoraj w głowach trochę szumiało ;)

54

Próba sił. Messi bada kto będzie rządził. Czy Koeman ma jaja i charyzmę, czy jednak jak Valverde i Setien podda się presji i przystanie na warunki szatni. Ciekawe jak to się skończy. Jak zostanie cała stara gwardia, to dla mnie Koeman może się już pakować.