O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 951
  • Polecenia 3285

Komentarze

2

@SzahMatt Genialny komentarz, nie mam pytań! A "Jezus z Nazaretu" niszczy system :) A na poważnie wszystko co napisałeś to prawda i tu już nie jest mi tak wesoło...

16

Spokojnie, spokojnie... Jak przychodził z Liverpoolu to też był na początku w formie, teraz mu zostało z Bayernu. Pogra chwile, siądzie na ławkę i znów zacznie człapać.

3

Zabawne jak sparing z drużyną z "innej bajki" potrafi rozbudzić nadzieję na lepsze jutro. Dla mnie na razie nie zmieniło się nic. Nadal nie mamy prawego obrońcy, nadal mamy kłopot bogactwa na pozycji Messiego, nadal nie mamy środkowego napastnika. Koeman próbuje upchać na boisku Messiego, Coutinho, Trincao i Griezmanna, wątpliwe, że się to uda. Ja nie podzielam optymizmu co niektórych komentujących. Natomiast jestem za tym, żeby stracić ten sezon na ogrywanie młodzieży, bo piekielnie zdolne chłopaki się trafiły, tylko muszą grać.

1

@JarekS A co on winienem? On jest tylko żołnierzem, rozkazy wydaje ktoś inny. Cóż poradzić, że mamy taką generalicję, że wstyd na całym piłkarski świat.

11

Czy to jeszcze FC Barcelona, czy już KS Tęcza? "Łubudubu, łubudubu niech żyje nam prezes naszego klubu..."

Zobacz wszystkie

136

Taką wiadomość, a główni hejterzy Valverde w szkole. Będzie przerwa, to się zacznie..

82

Jak zostanie, to nie wiem, jak spojrzy w oczy kolegom z szatni, którzy są dla niego tylko słabym projektem sportowym. A w ogóle nie wyobrażam sobie, że będzie jeszcze nosił opaskę kapitana, której (mimo klasy sportowej) nie jest jej godzien.

64

Bartek wie, że odchodzi i robi przekręt swojego życia. Inaczej nie da się tego wytłumaczyć.

60

Czego ten Zidane oczekuje? :) Chłopaki z Realu już myślami dawno na wakacjach. A kto wie, może w sobotę świętowali tytuł Barcy i jeszcze im wczoraj w głowach trochę szumiało ;)

54

Próba sił. Messi bada kto będzie rządził. Czy Koeman ma jaja i charyzmę, czy jednak jak Valverde i Setien podda się presji i przystanie na warunki szatni. Ciekawe jak to się skończy. Jak zostanie cała stara gwardia, to dla mnie Koeman może się już pakować.