O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 1589
  • Polecenia 4858

Komentarze

0

@Sulimo Przeglądać, to jeszcze trzeba mieć co. Chętni wprost walą drzwiami i oknami, z tą różnicą, że wychodząc po zapoznaniu się z wymaganiami finansowymi Dembele.

1

@Herbert Zgadzam się z Tobą. Nie ma sensu czytać dalej artykułu. Ja przeczytałem i żałuję. Mokry sen redaktora MD.

1

Z jednej strony: Jak odejdzie, to będzie bolało, że pieniądze w niego zainwestowane nigdy choć w części się nie zwrócą. Z drugiej strony: Łudzić się przez kilka lat, że będzie jeszcze z niego zawodnik, który będzie liderem zespołu? Moim zdaniem kariera Dembele pójdzie raczej w kierunku kariery Umtitiego, aniżeli Iniesty i jemu podobnych. Tak, czy siak Dembele legendą klubu już jest szkoda, że tytułem najbardziej przepłaconego zawodnika (choć tu nie wolno zapominać o Coutinho).

6

Może by tak obustronne wypożyczenie? Balde + pieniążki do Anderlechtu, a Gomez + opcją pierwokupu do nas?

0

@dariooo Nie z zapominaj o Balotellim ( świeć Panie nad jego talentem) i Pogbie! :) Chłopaki wymiatają. No, ale cudze chwalicie a swego nie znacie, dlatego myślę, że Dembele jednak to zaszczytne trzecie miejsce ma.

Zobacz wszystkie

136

Taką wiadomość, a główni hejterzy Valverde w szkole. Będzie przerwa, to się zacznie..

82

Jak zostanie, to nie wiem, jak spojrzy w oczy kolegom z szatni, którzy są dla niego tylko słabym projektem sportowym. A w ogóle nie wyobrażam sobie, że będzie jeszcze nosił opaskę kapitana, której (mimo klasy sportowej) nie jest jej godzien.

64

Bartek wie, że odchodzi i robi przekręt swojego życia. Inaczej nie da się tego wytłumaczyć.

60

Czego ten Zidane oczekuje? :) Chłopaki z Realu już myślami dawno na wakacjach. A kto wie, może w sobotę świętowali tytuł Barcy i jeszcze im wczoraj w głowach trochę szumiało ;)

54

Próba sił. Messi bada kto będzie rządził. Czy Koeman ma jaja i charyzmę, czy jednak jak Valverde i Setien podda się presji i przystanie na warunki szatni. Ciekawe jak to się skończy. Jak zostanie cała stara gwardia, to dla mnie Koeman może się już pakować.