O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3500
  • Liczba komentarzy 728
  • Polecenia 2470

Komentarze

1

@Suzu Takich czasów dożylismy..

4

Te żądania, to bardziej wygląda jak plan naprawczy FC Barcelony. Nie ma się co dziwić, któ, jak kto, ale Xavi chyba wie co trzeba zmienić (prawie wszystko), żeby wrócić na dobrą drogę. Ale czy to daje gwarancje sukcesu? Oczywiście, że nie, niemniej zmiany są potrzebne.

10

A teraz spraw Boże, żeby Messi go zaakceptował i zechciał mu podawać, gdy ten będzie wychodził na pozycję. Wiem, że o wiele proszę...

1

Tłumaczenie, że nie pasuje do stylu jest śmieszne. Ilu myśmy ostatnio sprowadzili zawodników na nie swoje pozycje i za jakie pieniądze, to przemilczeć należy. Yerry Mina też nie pasował, a jednak zawitał w klubie i koniec, końców się opłaciło. Borussia zaryzykowała i za niedługo może spijać śmietankę. Z dnia na dzień jest coraz bardziej kompromitująco.

0

W tym całym zamieszaniu jedynym pozytywem jest to, że może uda się jakimś cudem usunąć ze stanowiska Bartomeu. Jeżeli jednak pozostanie na stanowisku to pójdziemy na dno.

Zobacz wszystkie

136

Taką wiadomość, a główni hejterzy Valverde w szkole. Będzie przerwa, to się zacznie..

64

Bartek wie, że odchodzi i robi przekręt swojego życia. Inaczej nie da się tego wytłumaczyć.

60

Czego ten Zidane oczekuje? :) Chłopaki z Realu już myślami dawno na wakacjach. A kto wie, może w sobotę świętowali tytuł Barcy i jeszcze im wczoraj w głowach trochę szumiało ;)

42

Powiem wam, że podziwiam tego chłopaka. Naprawdę. Pokorny w szatni,z zębem na boisku. Nie płacze, nie obraża się. Kiedy wchodzi na boisko można być pewnym, że zagra na solidnym poziomie. Bez głupich błędów. Nie wymagajmy, żeby lewy obrońca wchodząc na boisko zmieniał obraz meczu. Chciałbym żeby Valverde częściej korzystał z jego usług. Na pewno nie zawiedzie.

42

To nie jest zarząd, tylko nierząd. Takiego burdelu nie było od 20 lat w tym klubie.

Media

Liga typerów

1 barcatv 107 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 99 pkt
4 TrogluS 97 pkt
5 biczu 97 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?