0

Dobrze, że się chłop uczy trenerskiego fachu, szkoda tylko, że w naszym klubie. Może sukcesy przyjadą... kiedyś.

0

"Wszyscy razem w jednym tempie
Rusz się zamiast śmiać się że mnie" - przepraszam, ale jakoś tak mi się skojarzyło z rana :)

0

Jeżeli Athletic zagra z taką intensywnością jak z Atletico, to czarno to dla na widzę. Pytanie tylko, czy dadzą radę tak zagrać dwa mecze w tak krótkim czasie. Obstawiam, że nie i tu doszukuję się szansy.

0

@Hasszz To prawda, ale pieniążki z dźwigni już się skończyły.

0

Nie ma co się jarać. Na połowę tych nazwisk (trenerów) nas nie stać.

7

Trzeba próbować "podbierać" młode talenty z rynku zamożniejszym od nas, ale prawda jest taka, że te największe postacie młodego pokolenia wybiorą inne kluby (Arda Guler). Jest bieda i trzeba pracować z młodzieżą, którą mamy u siebie, tam też są perełki.

2

Nie ładnie tak wypowiadać się o Interze, z którym wygrało się ledwie 1:0 w finale. Panie Ilkay chciałbym, żeby Barca grała obecnie tak jak Inter w zeszłej edycji LM.

0

Kolejny przykład, że pieniądze nie grają ;D

0

Chyba z trzy tygodnie temu był podobny artykuł.

0

To jeszcze tylko LM i można myśleć o wakacjach.

0

Wydaje mi się, że w tej chwili potrzeba nam trenera, który uspokoi atmosferę, wprowadzi trochę porządku w szatni, kogoś na wzór Radomira Anticia. Już raz takie rozwiązanie się sprawdziło. A dopiero później trzeba poszukać kogoś świeżego, z wizją gry.

1

@fcbarcafan19 Nie no ok, ale świat wielkiej piłki jest pełen pokus ;D Pozostaje mu życzyć silnej woli.

0

To on (Roque) ma żonę?!

4

Jeszcze uwierzę, że my mamy jakieś schematy gry. Przypadek jak nic. Jak dla mnie zagranie Cancelo w zamyśle nie było adresowane do Roque, obstawiam, że miało być na długi słupek.

0

@noface W punkt.

7

Bardziej nie funkcjonuje, niż funkcjonuje.

2

Co to było? :D Pudło tej edycji pucharu.

0

@Czarny_ck Ja myślę, że to dobry pomysł. Thiago mógłby załatać dziurę w gabinecie fizjoterapeuty jaka powstała po odejściu Dembele i wyposażeniu Fatiego.

0

@normasubiektywna w sumie...

0

Tu trzeba bronić wyniku, żeby nie było hańby!

1

Ale jedno trzeba naszym oddać - ustabilizowali formę :D Tu już nie ma co płakać, tu zostało się tylko śmiać!

1

@czarnatom Dlatego na kolanach dziękuję Najwyższemu za to, że było mi dane widzieć magię Ronaldinho.

0

@Gall To mnie martwi, że stanie się średniakiem. Nie widzę w nim potencjału do rozwoju. Dla mnie Endrick ma "to coś ". Obym był w błędzie. Poza tym jestem zwolennikiem kupowania talentów z Ameryki Południowej już ogranych w Europie np: w Holandii, czy Belgii z pominięciem Anglii.

1

Ciekawe czy coś z niego będzie? Widać z miejsca, że nie ma we krwi brazylijskiej fantazji Ronniego, czy Neymara, bliżej mu do Adriano, czy Hulka. Nie twierdzę, że to problem, ale tęsknię za czymś więcej niż to nudne "klepanie", nawet nie z pierwszej piłki. Xavi niech na Carlo się zapatruje, jak wprowadza się młodych do zespołu np. Rodrygo. Coś czuję, że "spali" nam chłopaka na starcie.

0

@Tlener Nie mogę przestać się śmiać.. Dobre to było :D

2

Dawać mi do nas tego skrzydłowego, tego co zrobił Araujo i Forta, a teraz karnego strzelił - Marc Prat, tak się zwie. Więcej zrobił niż Raphinia i Roque razem wzięci.

7

Jedno trzeba drużynie Xaviego w tym sezonie oddać: Nieważne z jakim przeciwnikiem gramy - emocje towarzyszą nam do samego końca meczu. Niekoniecznie pozytywne, ale jakieś jednak są.

3

Łoo..Matko Boska Barcelońska!

4

A może I Inigo symulował kontuzję, żeby później mieć wymówkę, że on do tego meczu "ręki" nie przyłożył. A na poważnie to kryminał wpuszczać zawodnika po kontuzji na taką murawę.

0

@Rivaldo839 Gdyby jutro nie był poniedziałek.. Nie kuś :)

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?