14

Nie ma wyjścia, zostaje grać trzema środkowymi obrońcami. Foyth, bardzo fajna opcja, ale poza zasięgiem, tak samo jak Pedro Porro. Może by tak Lewy Matitego Casha zareklamował, gorszy niż Dest i Roberto nie będzie na pewno.

1

Na tym koniu na prawej obronie, to daleko nie zajedziemy. Alemany, ratuj!

0

@MesQueUnClub_87 Wszystko super, ale piszesz tak, jakbyśmy już wygrali ligę, LM i Puchar Króla, a Lewy został królem strzelców. A co jak przez dwa lata nie wygramy nic? Co wtedy będziemy sprzedawać, żeby pokryć te odroczone płatności w kontraktach? Myślisz, że Lewy i reszta grają za darmo, bo tak kochają nasz klub? Albo będzie pięknie, albo będzie dramat. Laporta postawił wszystko na jedną kartę.

32

@The_Man Bo jest kumaty. Jak twierdził, że transfer Coutinho do Barcy jest bezsensowny to też pukalismy się po czołach, a czas pokazał, kto miał rację. Ktoś porównał działania Laporty, do gościa który sprzedaje dom, żeby kupić meble do niego. Coś w tym jest.

5

Jeśli przyjdzie ofensywy pomocnik Silva,a odejdzie Auba i nie przyjdzie prawy obrońca, to drużyna Xaviego będzie wyglądała jak klocki LEGO w pokoju mojego syna. Niby z pozoru pasują do siebie, ale tak naprawdę to są z innych zestawów i za nic nie idzie ułożyć czegoś sensownego. Na chwilę obecną mamy taki kadrowy misz masz, że sami nie wiemy jaki systemem grać i kim. Środkowych obrońców jest pięciu, prawego ani jednego (o tych dwóch co ich udają nawet nie wspomnę), lewego obrońcę mamy jednego, no może półtora, pomocników po odejściu Nico jest w sam raz, napastników o jednego za dużo (Depay do pożegnania). Zamiast scalać to co jest i uzupełniać skład o niezbędniki, to zafiksowali się na Bernardo, gracza wybitnego, ale dla którego nie widzie miejsca w FCB. Na jakiej pozycji i za kogo będzie grał? Nie wiem.

0

@Rabona_1 Lśnienie?

0

@Tibu W obronie i owszem, ale w ataku "coś" to trochę mało jak na FCB.

2

@Sapos93 chyba barcelońskich dyskotek :)

0

@Lucassito Oddać! Zaostrzędzimy na pensji ;)

0

@HypeR Kwestia kontuzji :)

3

Kadra, to jeszcze nie zespół. Teraz trzeba to poukładać na boisku i w szatni.

0

Jakby go ogolić do zera, to normalnie wypisz, wymaluj Frankie Fredericks. Zresztą ogarnął by trochę tą czuprynę (chyba, że są tam te słynne króliki, jak u śp. Wodeckiego) :)

2

@creativeopinion Kolega się nie martwi, będzie dobrze ;)

0

Jego trzeba mieć na oku!

1

@KibicBarcy84 ...czyli jak u nas.

0

@xtomay żeby wytrzymał do pierwszego meczu w lidze, to już będzie dobrze.

3

Skoro przeszedł te badania, to pewnie wyglądały jak w większości polskich firm, czyli lekarz medycyny pracy nie widział pacjenta :)

0

@Rabona_1 Wszystko pięknie, ale czy Twoim zdaniem jest wart każdych pieniędzy, biorąc pod uwagę, że za rok kończy mu się kontrakt?

19

Cena za Lewandowskiego jest nienormalna. Rośnie szybciej niż inflacja. Barcelona proponuje 30mln, on kosztuje wg Bayernu 40mln, Barca rzuca na stół 40mln, Bayern żąda 50mln, teraz dajemy 50mln, jego wartość to 60mln. Bayern chce zrobić z nas znowu pośmiewisko?

14

@Dawidfcb1998 Fernando Alonso, ten z F1.

0

@ViscaBarca123 Bez dwóch zdań. Do pierwszej 11-stki nie aspirował, natomiast już do wyróżniających bym go wstawił.

0

No, to kiedy prezentacja Dembele? Wprost nie mogę się doczekać! ;)

1

Brakuje mi tu wzmianki o Diego Almeidzie (chyba, że przeoczyłem), zdaniem wielu jednym z najbardziej obiecujących obrońców młodego pokolenia.

0

@LucasW123 Pamiętaj, że nie tak dawno przedłużyliśmy z nim kontrakt. Chwilę zatem posiedzi.

4

Jeden ma rację i drugi ma rację. Ciężka sprawa do rozwiązania.

13

W artykule ewidentnie jest błąd. Powinno być: Marcos Alonso - Piłkarz jest planem B, jeśli nie uda się sprowadzić Nicolasa Tagliafico

2

Z wypowiedzi Pana Monchiego widać wyraźnie , że chce dobrze zarobić na Kounde. Niech się inni o niego biją. Przyszedł Duńczyk, trza na niego stawiać.

0

@Aneurysm Blanc?

3

A Barca nie kupi Żula Kundy za 60mln (mam nadzieję)

5

Jaki piłkarz, taki agent.

Media