Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak Ronaldo odchodził z Realu to założyłem się z kibicem tego klubu (kumplem) o zgrzewkę, że odejdzie. No i wygrałem. Przez tydzień po jego transferze wyglądał jak śmierć w dyskotece... Nie wróżę najlepiej la rambli
1
@Hushovt Będzie się przemieszczał po rejonach jak Pablo swego czasu w bagażnikach
1
@DenisioHMB Trochę nieładnie, myślę, że dzień dobry będzie bardziej na miejscu o 4:33
2
@Hushovt To nie dopuszczaj
1
@Coutinho007 a więc to tak. No ale typową skała przecinak jak np Kante to on nie jest. Swoją drogą z takim kante i de jongiem z tyłu myślę, że mielibyśmy pożytek. Szkoda, że w porę się go nie próbowało wyciągnąć. Musi się męczyć z chelsea, a czas leci. W sumie chce to tam siedzi. Dziwię mu się swoją drogą i cicho o nim żeby ktoś go chciał ściągnąć Zaraz 30 mu stuknie, masakra. W sumie to tak jak mi ;(( hah
1
@Coutinho007 Tymbardziej jakby Messi miał grać na tej 10 to z tyłu musi być si bo wiadomo, że bronił to on nie będzie. W sumie on głównie gra na 10 szkoda tylko, że oficjalnie jest na prawym skrzydle, a za niego biega tam Semedo stąd między innymi problem z jego powrotami. Gdyby miał skrzydłowego przed sobą to by tak nie hulał jak Marcelo lubi
1
@Coutinho007 No tak, ta dwójka najlepsza będzie z tym co mamy. Pjanic mam wrażenie że może miło zaskoczyć u nas. Już tak było choćby z Paulino. Tylko Koeman coś mówił o nowej pozycji dla De Jong, jego nominalnej. Czyli konkretnie jakiej? Bo to ani typowy śpd ani tymbardziej śpo. Nie oglądałem go w Ajaxie więc nie wiem nawet
1
@Coutinho007 No też. Cou na 10. Tylko muszą być tyły zabezpieczone oczywiście defensywnymi grajkami bo jeden nie da rady tego ogarnąć. Już Nawet Rakitic by lepiej wypadł niż obecny busquets myślę na śpd. Przynajmniej biega
1
@Coutinho007 No co ma... Kręcone włosy i wąsa jak na rodowitego Francuza przystało
0
@Coutinho007 No cała la rambla to widzi tylko nie ludzie co rządzą jednym z największych klubów w Europie. Z gówna bata nie ukręcisz jak to się mówi
1
@Coutinho007 Oczywiście. Messi jest tam na skrzydle tylko w rozpisce na mecz. No i w FIFIE ma PS również wpisane :>. Odbiega to od rzeczywistości. No, ale zamiast zmienić formacje na odpowiednią do sytuacji i piłkarzy to nie...
4 2 3 1 byłoby najlepsze myślę
1
@Coutinho007 @myscooter Aha i u nas projekt to wygląda od lat tak samo "podajcie do Messiego, może on coś wymyśli"
0
@Coutinho007 Ale co rusz się słyszy, że szukają trenera który będzie to kontynuował, albo, że będzie próbował wrócić do tego stylu. Tego nie rozumiem... Enrique potrafił połączyć to z czymś innym i wyszło mu, stworzył coś innego (potwora swoją drogą). Kontrataki zabójcze niczym kiedyś BvB w złotych latach z Kloppem. No, ale wtedy Lucho to miał chociaż skrzydłowych.... Teraz mamy pół produkty, że tak powiem.. P.S. Nie zapomnę meczu tridente z Atletico jak cieszyli się wspólnie po bramkach i biegli objęci. Komentujący rzuli coś typu, że zaczyna się ich era czy nowa era dla Barcy z nimi na czele... Eh
1
@VENOMStyle Przypomina mi się tekst Freda z chłopaków nie płaczą i "lekcji" dla Gruchy. "Jak raz baba zauważy, że ma nad Tobą władze to przegrałeś". I tak samo jest tutaj, dosłownie piłkarze weszli na łeb ludziom tu rządzącym. A tamci mimo, że czasem plują im na łeb to Ci z góry powiedzą, że padało. Do czego to doszło, żeby zarabiać takie pieniądze i robić takie jaja co niektórzy...
1
@myscooter Mi jeszcze bardziej jak słyszę tekty typu, że np "trener ma dna barcy i będzie kontynuował ten styl z którego barca słynie". No, albo "tiki taka". Taki przykład. No nie ma to jak jechać 30lat na jednym schemacie i dziwić się, że nie ma wyników...
3
@VENOMStyle Wiem, ale nie chciałem pisać w ten sposób. Starałem się delikatnie, ale wiadomo o co chodzi :p. Niby chce zmian i rewolucji, ale dobro klubu przekłada na przyjaciela w składzie. Oczywiście może to nie powód, ale tak sobie głośno myślę, że tak może być między innymi. Na to wszystko składa się oczywiście dużo więcej czynników, bardziej złożona sprawa.
0
@VENOMStyle No to jest ogromne ryzyko w jego przypadku jeśli postanowi odejść. On chyba nie zdaje sobie sprawy, że nie wszędzie będą jeść mu z ręki jak w Barcelonie. Zbliża się powoli do końca swojej kariery więc tymbardziej. Wydaje mi się, że decyzja w dużej mierze będzie zależeć od jego rodziny, to ma wielkie znaczenie co na to Antosia..
0
W sumie to nie zdziwiłbym się gdyby decyzję o odejściu podjął po tym jak wyszło, że nie widzą Suareza w przyszłym sezonie. Bratnie duszę jakby nie patrzeć. To być może klucz do jego decyzji. Możliwe, że w klubie o tym nie pomyśleli... A znając Messiego kaprysy wszystko jest możliwe
4
Ogólnie widząc co się wyrabia to nie można nie zauważyć nie zbyt dojrzałego i odpowiedzialnego zachowania jeśli chodzi o Messiego. Niestety wygląda to tak jak niektórzy pisali, że "kapitan" ucieka z tonącego okrętu jako pierwszy. Czyli przeciwieństwo tego jak powinien się zachować prawdziwy kapitan. Pokazywał już nie raz, że psychicznie wymięka i poddaję się zamiast dać impuls drużynie i ich zmotywować w trudnych momentach. Przykłady z reprezentacją są najlepsze. Piłkarz kompletny, wyjątkowy, ale liderem i kapitanem nigdy nie był i nie będzie. Mam tylko nadzieję, że jeśli odejdzie z klubu to nie "kanałami" jak Ronaldo z Realu bo to będzie dopiero cios dla kibiców i jego miłośników.
0
Ja mimo stanu wyjątkowego w klubie i nadzwyczajnej sytuacji w miarę zachowuje spokój. Oczywiście jak na skalę tego zamieszania. Denerwuje się, wiadomo i oczekuje jak to się skończy, ale nie aż tak jak co niektórzy. Nie byłem nigdy jakimś "psychofanem" Messiego, nie nazywałem go kosmitą po każdym zagraniu i to też dlatego. No, ale wydaje mi się, że głównie przez to że podświadomie wierzę, że to Barcy może wyjść na dobre. "Czasem trzeba burzy by zacząć od nowa" odpowiednie słowa do tego co się teraz dzieje. Burza to mało powiedziane, nawałnica co najmniej. Przez te lata upokorzeń i smutku po wiadomo jakich spotkaniach chyba nabrałem dystansu. Teraz sobie myślę: będzie co ma być. Pamiętajcie, że nie można tak brać do siebie rzeczy na które nie mamy żadnego wpływu.
0
@Coutinho007 Widzę la rambla na warcie dzisiaj cała w oczekiwaniu
0
Pamiętam parę dni temu jak niektórzy śmiali się z łez Neymara po meczu z Bayernem i szydzili z niego... Hmmm teraz zapowiada się, że sami będą płakać
0
Prawda to że Barto odchodzi żeby zatrzymać Messiego? Chociaż tyle dobrego na koniec kadencji mógłby zrobić. No, ale to wiadomo, że by się bał o własną dupe bo tego mu ludzie nie darują...
0
@BarcaKings965212 Nigdy nie zasłużył na miano kapitana. To, że miał opaske nie znaczy, że nim był.
0
@seneridex Może i zakończy się. Do 40 myślisz że by tu grał?
0
@Dani13 Każdego newsa traktujesz jak bzdurę? Dobra dobra zobaczymy :)
0
La Gazzetta dello Sport poinformowała, że Królewscy rozważają możliwość sprowadzenia 33-letniego piłkarza, który po wygaśnięciu kontraktu z Paris Saint-Germain, pozostaje wolnym zawodnikiem. Miałoby to być możliwe tylko wtedy, jeżeli z Realem pożegnają się Luka Jović i Mariano Diaz, którzy nie spełnili pokładanych w nich nadziei i trener Zinedine Zidane nie wiąże z nimi przyszłości.
Kibice Realu Madryt z powodu negatywnych skutków pandemii koronawirusa dla finansów klubu, raczej nie mogą się spodziewać latem gotówkowych transferów. Władze Królewskich takie informacje miały również przekazać zawodnikom pierwszej drużyny tuż po zakończeniu sezonu. Nie oznacza to jednak, że do zespołu nie dołączy nikt nowy. Jednym z zawodników, o których myśli klub z Santiago Bernabeu jest właśnie Cavani. Pierwszy kontakt w tej sprawie miał już zostać nawiązany.
0
@LuisSalvano W każdym poście musisz mieć wzmiankę o Neymarze widzę Boszzz :D
0
@Aleks27 Też. Wolę już Depaya za niecałe 50 mln bo nic na tym nie stracimy, możemy tylko zyskać. A płacąc za Martineza 100 możemy bardzo dużo stracić, patrz: Coutinho, Dembele, Griezmann.
1
@Kyman "Uwięzione" ale pewnie słyszałeś