Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Powinni pozwolić Messiemu odejść skoro tego chce. Oczywiście nie za darmo. Za swój status nie powinien mieć z tym problemu, poza tym miał mieć taką możliwość. Przecież jak oni mu nie pozwolą odejść to będzie masakra. Będzie wojna. Wizerunek Barcelony po czymś takim... Dramat. Nie mogę sobie tego wyobrazić. A Ci będą szli w zaparte...
0
@pawel0304 Sam piszesz bzdury więc się nie kompromituj. Tak to jest jak się ogląda mecze raz na rok, albo kibic od sezonu
0
@FCBKasza A kto tam ma grać na 9? Ronaldo jest fałszywym skrzydłowym, że tak to nazwę. Tak jak Messi u nas
0
Właśnie wykupiłem PPV GROMDA
Pierwszej gali nie widziałem niestety. Kto będzie oglądał?
P. S. Dla mnie to tylko rozrywka, tak jak fame mma
2
@Coutinho007 Rewanż z Bayernem 2015
0
@El dominatore No, ale pisałem z innym zamiarem zapominawszy kompletnie o Bernardo. True
1
@LuisSalvano No faktycznie chamówa, głupia dziewucha. No cóż zdarza się :p
0
Film z którym macie złe wspomnienia bądź go nawet nie lubicie mimo, że jest dobry? Mój pierwsza myśl to Szklana pułapka, powód - Polsat
0
@clyde Zupa pomidorowa
"a co ja jestem zupa pomidorowa żeby mnie każdy lubił?"
1
@Divus Jak to nie wywiązuje? To ich decyzja żeby go odesłać na trybuny. Mógłby dostawać kary pieniężne którymi równie dobrze mógłby napalić w kominku, ale pieniądze i tak by dostawał co w umowie. Także co Ty pieprzysz :). Bale nie dostaje pieniędzy? Czy Bastian Schweinsteiger nie dostawał swojej pensji jak go odesłali do rezerw w Manu?
0
@Alanooo Codziennie po kilkanaście postów o tym. No ludzie...
0
@Pilka_jest_okragla No masakra... Brakuje radości na twarzach i tej Brazylijskiej magii, humoru u nas
6
@Divus I myślisz, że klub stać zwłaszcza w tym okresie na odesłanie na trybuny Messiego który zarabia 100 mln rocznie na samym kontrakcie z klubem? Nie pisz bzdur
1
@Foro Szybko piątek wszedł
0
@El dominatore Wszystko co napisałeś pasuje również do Davida panie. No prócz wieku. I tak se śmieszkuje
5
@`Sin Narzekamy na miejsce gdzie się znajdują czyli na głównej między artykułami. A nie na sam pomysł
5
@Statistics U nas jest to samo. Wyobraźcie sobie, że facet z mojego miasta miał iść na test covida, ale się nie pojawił bo coś tam. A za kilka dni dzwonią do niego z informacją, że test wykazał, że jest Pan zdrowy. Wszystko jest w porządku haha. Śmiech na sali. Parodia
0
@BarcaInfo Myślę, że wynik będzie nokautujący
3
@emeu Niee, w porządku jest i można podyskutować z nim obiektywnie, więc dlaczego miałby to robić? Oficjalnie nikogo tu nie znam, ale na tyle często się przewija przez la ramble, że można go polubić. Pozdrawiam swoją drogą @Coutinho007
1
@TonySoprano Zmień avatar na aktualny bez pasa WBC Wildera, już go nie zobaczy. Chyba, że Fury go zwakuje :D
0
@hazo428 To Barcelona ją przegrała, a nie Real ją wygrał. Taka różnica
0
@kamil9040 Ty chyba nie masz pojęcia co to marketing i jakie pieniądze są w premier league. Z Messim będą 2x większe. Zwróci się im
0
@El dominatore Że he? Silva? 35lat i już się pożegnał zresztą z drużyną w tym roku. Dzień dobry, mamy 28 sierpnia 2020 roku. W śpiączce byłeś?
1
O Panie to nieźle. Ino brać :>
0
@RosjaninBut Jakie 90 bez jaj panie
1
Ciężko przejść obojętnie obok tego zdjęcia
https://www.facebook.com/143073936333473/posts/644528526188009/
0
@BarcaInfo No i to było oczywiste od początku, że to może być kość niezgody i główna blokada. Nie wyobrażałem sobie, żeby mieli się przenieść z całą rodziną na dodatek nie znając języka.
0
@RR Powiedz to Arthurowi i Neyowi :D
1
@Coutinho007 Kimmich to taki dla mnie kilka klas lepszy Roberto. Też kilka pozycji opanowane ma, tylko, że on i na PO i w pomocy zagra świetnie. No Roberto miał kilka fajnych asyst i swoje momenty, teraz jest w klubie głównie za status wychowanka i narodowość jak dla mnie...
1
@Coutinho007 No tak tak. No i co można? Można. A jak się pisało o różnych pomysłach z ustawieniem pomocy u nas z jednym defensywnym to nieee. Zapchaj dziura Rakitic. Swoje robił, nie raz ratował sytuację wiadomo. Niektórzy zapomnieli jednak, że Xavi i Iniesta grali razem w pomocy, a z defensywa to oni wiadomo jak...