0

@BarcaInfo Niby chory a w domu siedzi sobie na siłowni jakby nigdy nic? Ciekawe

0

@Colon@Colon Oby nie loosersmobile

0

@Kamiloza91 Casino Royale najlepszy film o Bondzie. Craig idealnie tam pasuje i jednym filmem zjada wszystkie Bondy z Connerym.

0

Coś cicho o Realu jest. Nikogo nie sprzedają, nie kupują?

0

@BulaKG Nie będzie żadnej rewolucji. Nie mają na to pieniędzy oczywiście.

0

@VamosGirl Nie nie dołączy bo nie ma pieniędzy

0

@Wossi61FCB No to na co czekasz? Czego zazdrościsz? Sama się operacja nie zrobi. Rusz się i zapisz, a nie marudzenie i ciągłe złe samopoczucie. Co za gość

28

"Barcelona płaciła w ostatnim sezonie 525 milionów euro piłkarzom pierwszego zespołu, co stanowiło 61% budżetu klubu."

Przecież to jest jakiś dramat, żeby tyle wydawać na pensje

0

@MesQueUnClub96 Napaść seksualna trzeciego stopnia? Aha

4

@Medrzakoo01 Żeby angielskiego nie znać na takim poziomie i zarabiając takie pieniądze to wstyd. Leń

0

@AlwaysBlaugrana Oczywiście, byle ładnie i miał kto za niego grać odpowiedni. Na pewno nie rozwiązywać umowę i wypłacić mu zaległą pensje bo to idiotyzm

0

@AlwaysBlaugrana No Suarez akurat został legendą i nie ma z tym dyskusji

0

@Corr Wiem, ale obrona szczególnie

0

@FDJ Suarez jest chociaż drugim najlepszym strzelcem w historii klubu

1

@FDJ No, ale jak "profesjonalnie" Ronaldinho podchodził do trenowania i klubu w swojej końcówce kariery w Barcelonie? Także z dupy porównanie

0

@masq Jak przebiega taki zabieg i ile kosztuje? Chyba, że na NFZ robiłeś?

6

@culesjasiules To jak doszło do strzelenia 8 bramek przez Bayern? Wina Lengleta, Semedo? Cała obrona zawiniła i ktoś powinien za to beknąć

0

@masq Mi zabieg przegrody nosowej praktycznie nic nie pomógł mimo, że mam niby prostą. Mam nieżyt nosa oprócz tego alergik. I tak i tak do laryngologa trzeba chodzić - lipa

1

@maleta009 booking.com, trivago. Najpopularniejsze i najlepsze chyba również zwłaszcza booking

0

@Kyman Wiadomo, że Suarez

0

@LuisSalvano No zanim się rozpędził to zdążył go dogonić proste

1

@domin682 @donleoJR No przecież wiem do cholery ale jedno z drugim się wiąże

3

@ProMILs Przestań. Nie mów mi że by go ani Suareza nikt nie wziął nawet za parę mln więc argument bardzo słaby

8

@BarcaInfo Haha nieudolna sprzedaż zamieniła się na rozwiązania umów. Dramat

0

@Kajtek77 Głupim jest ten kto by się nie zgodził na takiego piłkarza. Potrzebny jest zmiennik, a mieć takiego tej klasy to luksus za nie jakieś wielkie pieniądze

0

Brak szacunku do trzeciego najlepszego strzelca Barcelony w historii od Koemana irytuje mnie. O ile to prawda z tą rozmową to chamsko. Suarez powiedział, że nie będzie robił problemów klubowi, więc tymbardziej wypada poświęcić trochę czasu na taką rozmowę. Można go pożegnać, ale ładnie czyż nie?

1

@socha Już to pokazał kilka razy

0

@Szicek10 Nie, mów za siebie

0

@Mario96w Przecież on sam siebie prześladuje. Jego słowo warte jest mniej niż zero

0

@Herato Niestety tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?