1

@MichVeB Myślałem, że to Fati na pierwszy rzut oka :D

7

@Barca1992 Toż to nowość "Finał lm bez barcy"

2

@Dembouz1899 No to "zajebisty" z Ciebie "przyjaciel" w takim razie :). To będzie Cię bolało szczęścia kumpla dzisiaj mam nadzieję.

1

@avexavi Chyba miesiąc. Masz rację, usuń konto nie warto czekać :D

0

@Triv44 A który i dlaczego się ze mną nie zgadasz? Konkretnie, a nie :)

0

@mud Ogólnie, top 5 piłkarzy :)

2

Lionel Messi
Cristiano Ronaldo
Ronaldo Nazario
Maradona
Pele
Tak mi się wydaje wygląda TOP5 najlepszych piłkarzy wszech czasów.
Później Ronaldinho, ale ze względu na krótkie prime go nie umieściłem.
A wy?

0

@NeroTFP Ramos - cham, Alves - nie wiem zbyt głupkowaty chyba dla mnie (no, ale z tym, że bardzo nie lubię to nie), Benzema - za swoje wybryki pozaboiskowe i tak po prostu, Muller i Neuer za typową niemiecką facjatę i arogancję. Tak na tą chwilę chyba tyle, na pewno kogoś pominąłem

0

@itmustbejoke A Xavi nie miał też czasem 20 asyst w którymś sezonie?

1

@Fawrf Nie, wystarczy treść komentarza

0

@Kusco15 Nie w ciężkiej kolego

0

I Usyk się pcha do ciężkiej hah. Jak wygra z Chisorą to będzie sukces. Marnie go widzę już z takim Whytem nawet

2

Ale jaja! Nie wierzę
Szpilka się nie pomylił z typem, to jest też fenomen :D

0

@chosenone TVP Sport

1

Dobra koniec pisania
Povietkin - Whyte ruszyli

0

@cat_r37 To nic, że Guardiola myśli czy nie kupić Martineza. Jak go kupią to droga wolna po Gabriela wtedy

0

@Kusco15 Cwaniaczek za dychę Borek :)

0

@Barcza223 Nie, to się nazywa tupet

0

@LuisSalvano Pokaż, wrzuć gdzieś

1

@Coutinho007 Jakby ściągnęli Martineza to jestem pewien żeby byli skłonni go sprzedać

1

@arsenallondyn0 Na pewno nie Arsenal Londyn :D

0

@tobiasson92 Ja bym Roberto wywalił do tego, ale zostawił Vidala. Tylko wtedy PO musi przyjść i ŚO. Suarez nie może odejść jeśli nie przyjdzie Depay czy Martinez

1

@avexavi Głos rozsądku. Nic dodać, nic ująć

7

@BlAugrAnAPolAnd Bo to specjalista który zna się na odpowiednim żywieniu i zdrowiu podczas trwania diety?

11

@ddanioofcb Nie widzę związku kolego

1

@VenoM I za odpowiednią cenę

1

@Majkel34 Povietkin nie jest jakoś odporny na ciosy, a Whyte ma przyłożenie. Stawiam jednak na niego. Povietkin już wiekowy trzeba pamiętać

2

@MesQueUnClub96 Suarez by grał albo Depay na szpicy wtedy

1

@PRINSU Bardzo fajny skład tylko mi nie pasuje PO tylko nie mamy nikogo na teraz. Pique też do wymiany. No w sumie połowa obrony mi nie pasuje :D

3

@tobiasson92 Nie kłam, gra w pucharze króla i sparingach :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?