Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MichVeB Myślałem, że to Fati na pierwszy rzut oka :D
7
@Barca1992 Toż to nowość "Finał lm bez barcy"
2
@Dembouz1899 No to "zajebisty" z Ciebie "przyjaciel" w takim razie :). To będzie Cię bolało szczęścia kumpla dzisiaj mam nadzieję.
1
@avexavi Chyba miesiąc. Masz rację, usuń konto nie warto czekać :D
0
@Triv44 A który i dlaczego się ze mną nie zgadasz? Konkretnie, a nie :)
0
@mud Ogólnie, top 5 piłkarzy :)
2
Lionel Messi
Cristiano Ronaldo
Ronaldo Nazario
Maradona
Pele
Tak mi się wydaje wygląda TOP5 najlepszych piłkarzy wszech czasów.
Później Ronaldinho, ale ze względu na krótkie prime go nie umieściłem.
A wy?
0
@NeroTFP Ramos - cham, Alves - nie wiem zbyt głupkowaty chyba dla mnie (no, ale z tym, że bardzo nie lubię to nie), Benzema - za swoje wybryki pozaboiskowe i tak po prostu, Muller i Neuer za typową niemiecką facjatę i arogancję. Tak na tą chwilę chyba tyle, na pewno kogoś pominąłem
0
@itmustbejoke A Xavi nie miał też czasem 20 asyst w którymś sezonie?
1
@Fawrf Nie, wystarczy treść komentarza
0
@Kusco15 Nie w ciężkiej kolego
0
I Usyk się pcha do ciężkiej hah. Jak wygra z Chisorą to będzie sukces. Marnie go widzę już z takim Whytem nawet
2
Ale jaja! Nie wierzę
Szpilka się nie pomylił z typem, to jest też fenomen :D
0
@chosenone TVP Sport
1
Dobra koniec pisania
Povietkin - Whyte ruszyli
0
@cat_r37 To nic, że Guardiola myśli czy nie kupić Martineza. Jak go kupią to droga wolna po Gabriela wtedy
0
@Kusco15 Cwaniaczek za dychę Borek :)
0
@Barcza223 Nie, to się nazywa tupet
0
@LuisSalvano Pokaż, wrzuć gdzieś
1
@Coutinho007 Jakby ściągnęli Martineza to jestem pewien żeby byli skłonni go sprzedać
1
@arsenallondyn0 Na pewno nie Arsenal Londyn :D
0
@tobiasson92 Ja bym Roberto wywalił do tego, ale zostawił Vidala. Tylko wtedy PO musi przyjść i ŚO. Suarez nie może odejść jeśli nie przyjdzie Depay czy Martinez
1
@avexavi Głos rozsądku. Nic dodać, nic ująć
7
@BlAugrAnAPolAnd Bo to specjalista który zna się na odpowiednim żywieniu i zdrowiu podczas trwania diety?
11
@ddanioofcb Nie widzę związku kolego
1
@VenoM I za odpowiednią cenę
1
@Majkel34 Povietkin nie jest jakoś odporny na ciosy, a Whyte ma przyłożenie. Stawiam jednak na niego. Povietkin już wiekowy trzeba pamiętać
2
@MesQueUnClub96 Suarez by grał albo Depay na szpicy wtedy
1
@PRINSU Bardzo fajny skład tylko mi nie pasuje PO tylko nie mamy nikogo na teraz. Pique też do wymiany. No w sumie połowa obrony mi nie pasuje :D
3
@tobiasson92 Nie kłam, gra w pucharze króla i sparingach :p