0

@pele1282 Oczywiście, jak na NL myślę, że tak. Strzelałbym tam 20+ bramek może i kilka sezonów jeszcze

0

@Krzychuuuu14 I kto będzie strzelał inny 30 goli w sezonie przynajmniej? I dorzucał z 20 asyst? Nie licząc Messiego. Proszę mi podać takiego piłkarza za 15 mln

0

@NGTRX O co Ci chodzi? Co sugerujesz?

0

@Sysia11 Haha nawet w trampkarzach mają większy potencjał niż Denis więc kiepskie porównanie

0

@10SzymonBarca10 Alene sprzedać oczywiście jak najszybciej. Miał swoje szanse, nie potrafi przeskoczyć minimalnego poziomu nawet to powodzenia gdzie indziej

0

@BorzyKrzys Chłopie to tylko taka przenośnia z ta ulica, każdy wie o co chodzi. Odsłoń rolety czasem. I po co miałbym zagadywać do dziewczyny co mnie nie interesuje? Co za gość

1

@Danny Gaucho No dokładnie, lepsze chodzą po ulicy.

2

@Danny Gaucho Mijałem ładniejsze przed chwilą w galerii, ale ok

2

@Bykunn O co chodzi?

0

@jeyx77x No właśnie widzę te jego sukcesy w lidze mistrzów i grę w dziadka

0

Kiedy odbędzie się UFC 253? Wiem, że Błachowicz będzie walczył o pas i ma większe szanse niż z Jonesem, ale kiedy to ma się odbyć to już nie. Ja w UFC to tylko na playu raczej, wole boks :). No, ale jak chodzi o naszych to śledzę.

0

@shoZu Który to był ten towarzyski?

0

Kiedy ostatnio PSG grało z Bayernem? Historia ich spotkań jak mniej więcej wygląda?

0

@chorhe12 Już się za nimi stęskniliście po ostatnim meczu?

0

@Hiacynk No ok, rozumiem. Nie no masz rację, że 300 bramek to nie mało. Benzemy nie lubię ogólnie, ale trzeźwo spojrzeć no to teraz rozwinął skrzydła jak nie ma kto strzelać w realu i dobrze gra. Jak był Ronaldo to mu bardziej asystował.

0

@damianex10 A to nie wiedziałam

0

@damianex10 Jak tryplet skoro ligue 1 Anulowali?

2

@Bartek22 Real, PSG, Arsenal, Bayern, Manu. Ja za to lubię liverpool i bardzo mnie cieszy ich wygrana liga po tyłu latach oraz sukces w LM a Ciebie nie

0

@NeroTFP @Trojanek23 No co takiego pięknego gra i gdzie te liczby przekładające się z gry? Ja pamiętam go najbardziej z gola z chelsea, wyszedł mu ten rajd. Nie oglądam wszystkich meczy, a on gra z 5 na sezon więc mogłem coś przegapić :)

0

@RedKorsak No ten drugi komentator to porażka i beka

0

@don'T.R.I.P.e To niezły z Ciebie fan Barcelony skoro wolisz puchar dls odwiecznego rywala przez twoja slepa "nienawiść" do innego klubu. Żenada

0

@Shroud A co masz za dylemat? Czemu miałbym kibicować PSG skoro z Barcelona jest kosa tak krótko mówiąc? Wiadomo że Lewandowskiemu będę życzył wygranej, ale tylko jemu.

0

@YoNoEntiendoNada "tutejsze bozyszcze i zbawiciela, jakiego widza w Judaszu" co ty pier idz już spać

1

Oby nikt się nie zgłosił po Coutinho i dostał szanse u nas. Skoro taki Dembele od trzech lat może kopać się po czole o ile oczywiście nie jest w gipsie to tymbardziej Cou może dostać druga szanse. Tamten miał już ich kilka więcej, a i tak ludzie go tu bronią i nie wiem w sumie dlaczego.

1

No faktycznie ten drugi komentator to żenada z tym Lewandowski. "no oby oby strzelił ta bramkę" haha. Rozumiem, kibicować, lubić i doceniasz, ale te teksty to śmiech na sali

0

@Pilka_jest_okragla Pierwszych dwóch jak najbardziej. Depay zwłaszcza. Zdecydowanie lepszy niż Martinez

0

@kacperek2005letsgo XD won trolu

0

@MESSIah16 Gardzisz bo pokazali Barcelonie kilka razy jak się gra w piłkę w LM? Śmieszne. Chociaż ciężko ich lubić będąc za tym upokorzonym klubem właśnie. Lewandowskiemu życzę LM więc stawiam na nich. Przynajmniej kompromitacja Barcelony będzie z wygranym w LM

0

@itmustbejoke To musi być żarty. Statystycznie to Lewandowski nim jest właśnie

1

@regatta52 Gol i asysta ostatnio, a teraz pech, miałby już bramkę również, więc nie przesada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?