1

@BlauGrana1404 Gra, Wyspa Tajemnic, Podejrzani

4

@Mazeri "Uwięzione"
Mega serial. Jeden z moich ulubionych. A postać Zulemy to jest majstersztyk. Świetna aktorka

1

@justfootball Oczywiście :). A w Meksyku tylko ten pierwszy sezon jest dobry, drugi nuda jak dla mnie

0

@donleo12 Oby nie. I tak nie będzie grał póki Suarez jest. A Werner w Chelsea niestety. Te pieniądze leoiej na Neymara przeznaczyć i wcisnąć im Griezmanna. To by było lepsze sportowo rozwiązanie. Więcej by nam dał Neymar

0

@LuisSalvano Nie wróci do Barcelony w tym sezonie, zapomnij. Nie ma pieniędzy. Gdyby nie corona to by przyszedł coś czuję. A za rok już będzie inny zarząd i są marne na to szanse. Poza tym - wiek.

0

@matirix20 Ta a potem się na obudziłeś

1

@GIGAKOKS No bo to nie był prawdziwy Tomek Chada. Każdy z jego otoczenia to mówił. Ja miałem okazję go poznać lata temu po koncercie.

2

@BarcaaVEB Ja posiadam, wydaje mi, że dobrą. No, ale nie za 400 zł więc

3

@Pilka_jest_okragla A przestań. Ktoś się jeszcze łudzi, że się z nim coś uda?

2

6

Tak oglądam właśnie kompilacje z zagraniami, dryblingiem Neymara i z przykrością stwierdzam, że prędko nie zobaczymy takiego efektownego a zarazem efektywnego piłkarza u siebie w drużynie. W sumie nie tylko u nas tylko ogólnie. Chodzi mi o technikę - zabawę z piłką połączoną ze skutecznością.

2

@michaleu Monte słodkie? Ooj kolego to cienko Cię widze przy tym :D https://smgostyn.pl/images/mleka_zageszczone_slodzone/tuba_og%C3%B3lna_big.jpg

1

@SonBarcaGoku No to pytanie retoryczne bo sam siebie byś musiał zapytać drogi kolego. To twoja sprawa indywidualna, nie mierz innych swoją miarą :p

2

@SonBarcaGoku Ty siwy a Ty coś dodawałeś do tego jogurtu?

1

@SonBarcaGoku "Dziś kolor szary dla gówniarzy to jest Sasha Grey, mają leginsy z Zary, na szkolnym korytarzu fejm"

0

@BorzyKrzys Szanuje, dziabnięmy coś, wierzę

2

@Coutinho007 I oczywiście dawać go na skrzydło zamiast na nominalną pozycję. Typowe dla zarządu w ostatnich latach mimo, że niedzielny kibic czasem zauważy, że ten i ten nie pasuje... A nie dość, że nie pasuje to jeszcze go wpier na nie swoją pozycję. Można? Można

1

@AdiKingu96 No ta i co jeszcze? Gdyby był Puyol to Messi nie zrobiłby sobie tatuaży ani nie zapuścił brody, a Umtiti od razu po kontuzji poddał by się tej operacji pod jego wpływem? Szanuje go i wgl, wiadomo ikona Barcelony, ale przesadzacie niektórzy z tą jego "władzą"

1

@cubesnoop Pocisk w stronę marki wyłącznie, nie w Cb jak coś. Po prostu wiem, że to badziew. Sama nazwa już w sumie o tym informuje :P

0

Byliście na jakiejś imprezie od czasu rządów Covidka w PL albo macie zamiar jechać? Ja aby mus to Mayday w tym roku w Kato, o ile się odbędzie (marne szanse) bo jeżdżę tam od lat

1

@joloskyy Dobrze wiedzieć. Ja bardziej skupiam się na trybie kariery, spodobały mi się te smaczki jak choćby wywiady. Transfery, przedłużanie umowy to mi się najbardziej podoba. Nie grywam już w FUT póki co.

0

@NaFazieHitman Z tych nowszych to najlepsza dla mnie FIFA 15 była, ale grałem na 3 jeszcze wtedy

1

FIFA 20
Właśnie dopiero ogrywam jako stały gracz serii i nie zgadzam się z opinią ludzi którzy twierdzą, że FIFA się nie zmienia. Ja gram na PlayStation 4 akurat i czuję różnice w mechanice. Bardziej realistyczna. Trudniej mi się gra to po pierwsze, po drugie grafika nieznacznie, ale jednak lepsza moim zdaniem. No i dodali też ten tryb Volta. To nie zmienia faktu, że nigdy nie kupiłem i nie kupię tej gry na premierę. Ja czekam aby jak się pojawi w ea access.

1

@DonMatteo901 A Stanowskiego to nawet Najman wyjaśnił

0

Te reklamy pojawiające się co chwila jak wejdę na stronę na cały ekran to już jest przesada

0

@NeroTFP Google maps. Można mieć swojej profil i zapisuje Ci wszystko gdzie byłeś. Po roku dostajesz na maila ile km, gdzie najdłużej się zatrzymałeś itp

0

@cubesnoop Ta srajfon chyba

0

@don'T.R.I.P.e Takim jak Ty to bym zawieszał możliwość zdania na parę lat za 4-5 razem :)

0

@kamilop Sam sobie rozwiąże :)?

0

@Szymix654 Powodzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?