Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szymix654 Powodzenia
0
Ogólnie ciężko przyznać rację jednej stronie bo są po obu stronach w tym przypadku. Cieszę się jednak, że zarząd dostał pstryczka w nos, choć oczywiście Arthur nie powinien się tak zachować. No, ale można go poniekąd zrozumieć. Jednak sam sobie trochę jest winny, miał szansę i czas. Ah Ci Brazylijczycy...
1
@VanBest Nie robi szumu wokół swojej osoby, nie narzeka tylko pokazuje swoje umiejętności na boisku. To się ceni. Przyjdzie nowy zarząd to podwyżkę powinien dostać bo z tym to wiecie...
0
@Kamiloza91 Czy tylko ja za nim nie przepadam? :D
0
@Misanthrope Kapitanów, a obrońców to jednak różnica. Nie mówimy o funkcji /charakterze i sercu tylko o umiejętnościach. Podzielam opinie kolegi wyżej. No, ale tak kapitanem był świetnym, wzór.
0
@Szymix654 Dobra muzyka, albo film lub jakiś ładny widok, cisza i góry albo morze :)
1
@Jojko Griezmann uważany za jednego z najlepszych w historii? Czytajcie ze zrozumieniem te posty xD. Jak on nawet w swojej reprezentacji nie jest najlepszy. Ogólnie jako piłkarz na dziś to tak, uważam również, że przereklamowany. No, ale nie jako TOP w historii. Hazard tak samo, bardzo nieregularny. Przeplata bardzo dobre sezony z tragicznymi. Jak ten na przykład, albo tamten co Chelsea skończyła ligę na ok 10 miejscu.
0
@MESSIah16 Aha i Pele jak dla mnie jest również przereklamowany bo całe życie siedział w ogórkowej Brazylii. I sam sobie dodawał później już te bramki ile strzelił. Trochę za duże ego. Śmieszne to troch wgl, że oficjalnie tak naprawdę nie jest to wszystko dobrze policzone z tymi golami jego. Jest kilka wersji :p. No i w tamtych latach piłka była bardziej "kwadratowa", że tak to nazwę, prostsza.
0
@Orlik00 Spoko luz, bez nerw. Chodziło mi jakbyś miał podchodzić tak na poważnie do tego i kierować się sympatią czyli dokładnie tak jak robią kapitanowie drużyn jak jest głosowanie do ZP, to jest to niesprawiedliwe i irytujące. Tak być nie powinno.
0
@koziar Nie nazwałbym luksusowymi prostytutkami pierwsze lepsze małolaty. A tak ponoć było. No, ale szantaż dla korzyści majątkowych kolegi z reprezentacji to delikatnie mówiąc świństwo. Seks taśmy to każdy może sobie mieć. Bardzo się cieszę, że nie gra w reprezentacji przez to i nie miał udziału w zdobyciu mistrzostwa świata.
0
@MESSIah16 David Silva. Lubię go, sympatyczny się wydaje i bardzo dobry piłkarz. Na topie od lat, ale jak widziałem tekst na meczykach, że "jeden z najlepszych piłkarzy w historii odchodzi z premier league" no to tak no... Nie zgadzam się z tym.
19
@Messibestplayerintheworld No jak go oglądasz od trzech lat to tak. Jak ktoś zna jego karierę i osiągnięcia to nie. Można go nie lubić, ale żeby pisać, że jest przereklamowany? Dla mnie to ścisła czołówka najlepszych piłkarzy w historii
0
@Kwiatek67 A no chyba, że tak
0
@koziar Bardzo, zwłaszcza jak szantażuje kolegów z reprezentacji, albo obraca nieletnie prostytutki. Typowy imigrant, tylko chociaż coś potrafi ten Algierczyk akurat
0
@Kwiatek67 Najlepszy Brazylijczyk który grał w Barcelonie Alves? Chyba żartujesz :). Ronaldinho, Ronaldo, a i dla mnie również Rivaldo lepszy. W każdym razie Ci dwaj pierwsi na pewno
0
@Gosciuu "Pokaże Messiemu kto tu jest szefem" przed spotkaniem w lidze mistrzów w 2015. Typowa germanska gęba jak Muller i cwaniak również
0
@koziar Ramos, Pepe, Casemiro, Benzema, Higuain, Neuer i oczywiście Muller
5
@AlwaysBlaugrana Po prostu Brazylijczyk...
0
@sidzej Spółdzielcze oczywiście bo ja tam mam. A czym się sugerujesz w znaczeniu najlepsze? Zazwyczaj na podobnych zasadach wszystko działa więc czy ja wiem czy tak się trzeba poważnie zastanawiać
0
@BarcaInfo Ten mały oszust podatkowy tylko by się obżerał lejsami, czyli to jego najlepsze wspomnienie tak - paczka chipsów :D
2
Jako fan wyłącznie gry to nie poleciłbym nikomu tego serialu jak ktoś chciałby zacząć przygodę z tym światem. W grach jest całkiem inna historia Wiedźmina tak swoją drogą, serial jest na podstawie książki. Sporo aktorów tam nie pasuje po prostu do swojej roli i to bije po oczach.
4
@maleta009 To lepiej sobie w grę zagraj bo jak zobaczysz czarnego elfa i rycerza to możesz się rozczarować tą historią
2
@FranzMaurer Niech przyjdzie na rok chociaż, wiek ma odpowiedni do transferu do Barcelony
1
@Orlik00 Haha i teraz pomyśleć że ktoś taki jak Ty miałby decydować o tym kto ma wygrać np ZP. Nie kieruję sie rozumem i nie patrzy obiektywnie na umiejętności tylko da na kogoś innego bo tamtego nie lubi. Co za ludzie
0
@Triv44 Głośno było o Belottim i co i słuch po nim zaginął tak trochę... Przynajmniej w mediach
0
@Xwowrak Ale to wszystko zależy ile cali ma mieć bo do 1000 ciężko o większe i dobre
1
@Chwytliwy No dobra, ale mimo wszystko te liczby robią wrażenie. Przypominam że taki chociażby Ronaldo (el fenomeno w sensie) to w najlepszym swoim sezonie w lidze strzelił trochę ponad 30 bramek. I to było w Barcelonie tak swoją drogą. A teraz to standard można powiedzieć i nikt się tym jakoś nie zachwyca
4
Kurde szkoda mi trochę tego Lewandowskiego. Polaka ze złotym butem nie mieliśmy. Wgl ten Immobile to jest fenomen. Piłkarz stworzony do serie A. Chociaż myślę że w Anglii też by dał radę. W BvB niewypał był. Dziwię się że nikt o niego nie pyta i gra w takim no umówmy się średniaku tak
0
@Kwiatek67 Też prawda
0
@MesQueUnClub_87 Możliwe, chciałbym się mylić co do niego