9

Jeśli nie uda się sprzedać Coutinho to ja bym nie kupował Martineza i dał większą szanse właśnie Martinowi. Podsumowując nie będzie problemów z pieniędzmi na transfer, Coutinho może odpali, Martinez udowodni lub nie, że jest tyle wart no i prawdziwą szanse dostanie Braithwaite.

0

@Fabik87 Dzięki bardzo

0

Gdzie mogę obejrzeć na stronie wczorajszy mecz?

0

Jak tam Wach? Ogląda ktoś?

0

@Unkas A czy ja jestem zawodowym piłkarzem albo inną osobą oficjalnie reprezentującą kadrę? No więc nie ośmieszaj się bardziej. Coś Ci się pomyliło :). Żałosne to jest Twoje odpisywanie po pół roku. Skąd Cię wypuścili, private drive 4 komórka pod schodami?

4

@gabrielos1899 "a takich jak on na rynku jest co najmniej kilku" no chyba nie :)

0

@ArterkHD Mnie ta gra nudziła przez długi czas. Te niektóre misję główne to żart. I nie jestem jedyną osobą co tak myśli bo pożyczyłem tą grę koledze i tak samo mówił. Nie skończyłem jej, kiedyś wrócę do tego tytułu, na razie mam w co grać :)

7

Z przeglądu transferowego
"Francuzi dopiero co kupili napastnika z Interu, ale mają być gotowi oddać go Juventusowi w zamian za Pjanicia."
Większych bzdur już dzisiaj nie przeczytam

0

@Puig Scooby-Doo i Johnny Bravo. Króla Lwa widziałem raz w życiu, więc nie podaje bo już nie pamiętam.

0

@Coutinho007 Nie zaliczyłbym dragon balla do bajek

3

Nie ma szans w tym roku. Już mu wystarczy zresztą tych złotych butów. Ja stawiam na Immobile

1

@svensonFCB Ty ten Svenson od Gielena :d?

2

@svensonFCB ziemniaki duszone z fasolką po bretońsku i buraczki z chrzanem do tego

0

@Kuczek "7 odpowiedzi" a ja nie widzę ani jednej, znowu nie zdążyłem przeczytać. No cóż trudno

0

Na pewno ktoś z was grał więc zapytam czy w dragon ball xenoverse 2 można grać tylko przez sieć?

0

@niepoprawniepoprawny To po co to oglądasz? Naprawdę podziw dla ludzi co oglądają polską ekstraklase

0

Najlepszy dragon ball na ps4? No i ogólnie która część najlepsza wg was jeśli chodzi o gry z db?

0

Jak Malcom sobie radził w tym sezonie, orientuje się ktoś?

0

@Szicek10 Skończcie płakać. Nie ich wina, że inne kluby były takie beznadziejne wtedy w LM. Zwłaszcza Barcelona

1

@PrinceDamon Mimo, że nie przepadam za samsungiem to wybrałbym s20. Jest po prostu lepszy od tych modeli. Co innego jakbyś napisał iphone 11 pro.

0

@Domas01 Mój błąd. Serca z kamienia. Wybacz. Myślałem, że złośliwie piszesz

1

@Encore Ta jasne oni się odbudowują już od kilkunastu lat i coś nie mogą :). Szczyt możliwości to puchar ligi europy

3

@Foro 300-400 zł? Poważnie? Mało. Za 700 nawet sprzedaż

0

@Hushovt No zabrakło jednego słowa. Faktycznie powód do czepiania się. A ty jeszcze mu przyklaskujesz. Haha bywa i tak

0

@Zioolek10 Co Ci nie pasuje?

0

@Domas01 Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem czy co? To do podstawówki

3

@Hushovt Classic złoty

0

@msmsms Na netflix

1

Wiedźmin 3 serce nie sługa
Czy ktoś też miał taki problem z tym upiorem? Nie mogę tego kur przejść. Najcięższa postać w grze. Idiotyzm

1

@Jaca27 Kuczek jest tylko jeden :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?