Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jeśli nie uda się sprzedać Coutinho to ja bym nie kupował Martineza i dał większą szanse właśnie Martinowi. Podsumowując nie będzie problemów z pieniędzmi na transfer, Coutinho może odpali, Martinez udowodni lub nie, że jest tyle wart no i prawdziwą szanse dostanie Braithwaite.
0
@Fabik87 Dzięki bardzo
0
Gdzie mogę obejrzeć na stronie wczorajszy mecz?
0
Jak tam Wach? Ogląda ktoś?
0
@Unkas A czy ja jestem zawodowym piłkarzem albo inną osobą oficjalnie reprezentującą kadrę? No więc nie ośmieszaj się bardziej. Coś Ci się pomyliło :). Żałosne to jest Twoje odpisywanie po pół roku. Skąd Cię wypuścili, private drive 4 komórka pod schodami?
4
@gabrielos1899 "a takich jak on na rynku jest co najmniej kilku" no chyba nie :)
0
@ArterkHD Mnie ta gra nudziła przez długi czas. Te niektóre misję główne to żart. I nie jestem jedyną osobą co tak myśli bo pożyczyłem tą grę koledze i tak samo mówił. Nie skończyłem jej, kiedyś wrócę do tego tytułu, na razie mam w co grać :)
7
Z przeglądu transferowego
"Francuzi dopiero co kupili napastnika z Interu, ale mają być gotowi oddać go Juventusowi w zamian za Pjanicia."
Większych bzdur już dzisiaj nie przeczytam
0
@Puig Scooby-Doo i Johnny Bravo. Króla Lwa widziałem raz w życiu, więc nie podaje bo już nie pamiętam.
0
@Coutinho007 Nie zaliczyłbym dragon balla do bajek
3
Nie ma szans w tym roku. Już mu wystarczy zresztą tych złotych butów. Ja stawiam na Immobile
1
@svensonFCB Ty ten Svenson od Gielena :d?
2
@svensonFCB ziemniaki duszone z fasolką po bretońsku i buraczki z chrzanem do tego
0
@Kuczek "7 odpowiedzi" a ja nie widzę ani jednej, znowu nie zdążyłem przeczytać. No cóż trudno
0
Na pewno ktoś z was grał więc zapytam czy w dragon ball xenoverse 2 można grać tylko przez sieć?
0
@niepoprawniepoprawny To po co to oglądasz? Naprawdę podziw dla ludzi co oglądają polską ekstraklase
0
Najlepszy dragon ball na ps4? No i ogólnie która część najlepsza wg was jeśli chodzi o gry z db?
0
Jak Malcom sobie radził w tym sezonie, orientuje się ktoś?
0
@Szicek10 Skończcie płakać. Nie ich wina, że inne kluby były takie beznadziejne wtedy w LM. Zwłaszcza Barcelona
1
@PrinceDamon Mimo, że nie przepadam za samsungiem to wybrałbym s20. Jest po prostu lepszy od tych modeli. Co innego jakbyś napisał iphone 11 pro.
0
@Domas01 Mój błąd. Serca z kamienia. Wybacz. Myślałem, że złośliwie piszesz
1
@Encore Ta jasne oni się odbudowują już od kilkunastu lat i coś nie mogą :). Szczyt możliwości to puchar ligi europy
3
@Foro 300-400 zł? Poważnie? Mało. Za 700 nawet sprzedaż
0
@Hushovt No zabrakło jednego słowa. Faktycznie powód do czepiania się. A ty jeszcze mu przyklaskujesz. Haha bywa i tak
0
@Zioolek10 Co Ci nie pasuje?
0
@Domas01 Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem czy co? To do podstawówki
3
@Hushovt Classic złoty
0
@msmsms Na netflix
1
Wiedźmin 3 serce nie sługa
Czy ktoś też miał taki problem z tym upiorem? Nie mogę tego kur przejść. Najcięższa postać w grze. Idiotyzm
1
@Jaca27 Kuczek jest tylko jeden :d