Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Toretto Poczytaj sobie trochę o tym a później się wypowiadaj i podawaj takie idiotyczne porównania :)
0
Pytanie do ludzi co noszą new ery. Odklejacie naklejki z czapki czy nie? Daawno dawno temu kiedy chodziłem jeszcze w baggy zostawiałem, ale teraz chyba niee. Nabyłem dwie Mitchell & Nees i się zastanawiam
6
Oby nie wypaliło z Martinezem i przyszedł Werner. Lepsza opcja bez dwóch zdań
0
@PawkoFCB Po co? Żeby skończyć sezon chociażby po to. Nieważne jak. No i, żeby Liverpool zdobył zasłużonego mistrza :)
0
Jakieś newsy odnośnie skończenia sezonu w Hiszpanii i Anglii? Tylko te ligi mnie interesują. Da radę czy nie?
0
@BarcaInfo Wow toż to nowość :P
0
Mam pytanie odnośnie "nowego" archiwum x. Skończyłem na odcinku gdzie Sculy ujrzała UFO nad głową. Przypuszczam, że to był koniec sezonu. Pamięta ktoś który to odcinek? To było już z 2 lata wstecz i chciałbym skończyć serial
0
@socha No i co z tego jak przychodzi gość który po roku ma być sprzedany? I jeszcze niezadowolony, że na ławce siedzi. Czego się spodziewał?
6
To po chhhholere ten Neto tu przychodził? Brak słów
0
@Lola120 To przegroda nosowa pewnie do zrobienia. Ja miałem robioną niedawno. Nie chrapię i mam prostą :)
0
@Lola120 No to wybierz: albo długie spanie i złe samopoczucie przez większość dnia, albo dobre samopoczucie i krótsze spanie :). Dla mnie wybór prosty :)
5
@Lola120 Może za długo śpisz?
0
Mam problem z konsolą play4. Co może być problem przerywania/rozmazania obrazu jeśli nie kabel hdmi? Sprawdziłem na dwóch i jest to samo. Na trzech różnych wejściach. Gniazdo?
edit :wina telewizora, co może być nie tak skoro jest praktycznie nowy?
0
Jestem na końcówce pierwszego sezonu Ozark. Polecam wszystkim :)
0
@kulek22 Oczywiście kradziony tekst z mema :)
0
@masik86 Ja się spodziewałem. Nie trzeba być Nostradamusem, żeby to przewidzieć znając zarząd Barcelony.
0
@KapitanFCB Skąd tą idiotyczną kwotę wziąłeś? 110 jak już
0
Zna się ktoś na trybie pro w aparacie na telefonie? Piękny księżyc dzisiaj i chciałem jakieś zdjęcie zrobić :)
0
@Hipo10 Najlepiej jakby go sprzedali, jest tutaj tylko ze względu na to, że jest wychowankiem i Hiszpanem :)
0
@Nieznajomy Lepszy? Przestań głupoty pisać :)
2
@Triv44 Dobry, ale "kompania braci" był tylko jeden :)
0
@Coutinho007 Haha dobre ;)
11
@Tomo1989 Eto został wyjaśniony przez Suareza więc nie pisz głupot :). Wystarczy spojrzeć na statystyki. Eto lepiej się ruszał, ale jakby porównać do Suareza z Liverpoolu to chyba we wszystkich aspektach lepszy byłby Luis. No i gdzie Samuelkowi do osiągnięć Suareza. 2x złoty buty w czasie panowania Ronaldo - Messi. A jak nie strzela to asystuje. Dziękuję, dobranoc
4
@LuisSalvano Przecież on w ciągu dwóch lat może stracić wiele ze swoich atutów jak to Brazylijczycy w tym wieku. Za 2 lata będzie za późno
0
@PeteR10 Eeee nie, nie uważam
0
@msmsms XD Nie bedzie żadnych wakacji :)
0
@dadan1990 Wszystko znam i widziałem. Jakiś serial jest też nowy o zombie "Black Summer". Spróbuję
0
@Lux No widziałem, może być. Będzie druga część, właśnie widzę na filmwebie zapowiedź
0
Filmy o zombie na netflix? Przez to oczekiwanie na Walking Dead mnie wzięło. Kilka oglądnąłem, ale może o czymś nie wiem. No i jakieś dobre polskie filmy, albo chociaż średnie też chętnie obejrzę na N. Jak coś proszę pisać :)
38
Irytująca jest ta "tiki taka" między artykułami. Słabo to wygląda jak dla mnie