Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@ShinobiQWE Lekkomyślność? A może nie miał z czego odłożyć w tym chorym kraju?
0
@kubusnitecki Co wy chcecie od tego Liverpoolu, ja ich bardzo lubię. A to, że nas ośmieszyli? Mój Boże, nie tylko oni :). Odpowiadając na pytanie to PSG
0
@kamilos1214 Najwcześniej wakacje myślę
0
@piotrek1315 Nie otworzą :)
0
@MESSIah16 Dobra a a jak zagra to przyjdziesz i przeprosisz z te bzdury co piszesz ok?
0
Wyjaśni mi ktoś jak Jovic złamał zakaz kwarantanny i sobie bez problemu wrócił do Serbii? To na lotniskach nie ma kontroli ani nic? Bezsens. Powinni mu dowalić
0
@macio_944 Może w czerwcu/lipcu uda się skończyć. Wolałbym takie rozwiązanie
0
@TheMugShot Ale nam by się przydało teraz czy innym klubom w przyszłości. Vidal też powinien mieć. Teraz będzie musiał odejść przez to, sami sobie winni poniekąd
0
Dlaczego Neymar nie ma obywatelstwa Hiszpanii czy Francji grając tyle lat w europie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barca_Big_Moment Jak nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj. Sprawdź sobie w google synku skąd się biorą prawa miejskie.
0
@SuperVegeta Niech przegrode sobie zrobi to problem zniknie. Są jeszcze na to różne tabletki. I niech śpi na boku :p
0
Kto mi ściągnie szfy dentystyczne jak wszystko zamknięte do odwołania? Co zrobić w takiej sytuacji?
0
@kolo123 Ok dzięki
0
@derlysy1979 Skąd takie info że się nie odbędzie na 100? Bo Ty tak piszesz czy masz jakieś przecieki? Słyszałem że Kris anulował jakieś tam rezerwację apartamentów i niestety, ale też już uważam, że się nie odbędzie
0
@derlysy1979 Na kiedy mieliby niby przełożyć sunrise? Jak już to się wgl nie odbędzie, ale ja myślę, że się odbędzie.
0
@MarioVeB! Ja jadłem raz pizze normalną z dodatkiem ananasa i uwierz dowiedziałem się dopiero po fakcie, że tam jest. Co innego naładować pełno owoców.
0
@kolo123 Dlaczego tam tak ciężko wszystko znaleźć? Premium czy co? Jakieś dyskusje i inne pierdoły, a serialu nie widzę. Jakiś link?
0
@bartekmess https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/serie-a/koronawirus-cristiano-ronaldo-nie-przeksztalcil-hoteli-w-szpitale-by-leczyc/eblf0dt?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=ta_fb_organic_sport
0
Gdzie oglądne 10 sezon Walking Dead?
0
@Jakchcesz To już Ty napisałeś. Ja po prostu sobie nie wyobrażam tyle oglądać mimo, że również lubię i posiadam netflixa. Aktywniej wolę spędzać czas :). No i pad od playa nie może się kurzyć prawda
0
@Martwy Cieszę się, że nie ominęła Cię ta informacja kilka dni temu
0
UWAGA
Serwis PornHub w związku z koronawirusem daje Włochom konta premium za darmo
0
@DanielOOL A to nieprawda że odkodowali canal +?
0
@TheNekro94 Policz ile życia straciłeś na oglądnięcie tylu seriali :p. Podziwiam
1
Co do tematu Lautaro Martineza w FCB nawiąże do spamu z Xiaomi swego czasu.
#wernerlepszy
0
@bulbo74 Oczywiście. Werner lepszy
0
@bulbo74 Pisałem o Dembele :). Przecież ja Tobie nie odpowiadałem tylko Mario
0
@socha Dokładnie, przereklamowany koleś. Dobre pół sezonu, a statystyk dobrych nawet nie ma. Werner nagrywa go czapką, a cena podobna, albo i mniejsza.
2
@MarioVeB! HAHA to bierz go sobie do siebie bo w Barcelonie już nikt go nie chce