6

@ShinobiQWE Lekkomyślność? A może nie miał z czego odłożyć w tym chorym kraju?

0

@kubusnitecki Co wy chcecie od tego Liverpoolu, ja ich bardzo lubię. A to, że nas ośmieszyli? Mój Boże, nie tylko oni :). Odpowiadając na pytanie to PSG

0

@kamilos1214 Najwcześniej wakacje myślę

0

@piotrek1315 Nie otworzą :)

0

@MESSIah16 Dobra a a jak zagra to przyjdziesz i przeprosisz z te bzdury co piszesz ok?

0

Wyjaśni mi ktoś jak Jovic złamał zakaz kwarantanny i sobie bez problemu wrócił do Serbii? To na lotniskach nie ma kontroli ani nic? Bezsens. Powinni mu dowalić

0

@macio_944 Może w czerwcu/lipcu uda się skończyć. Wolałbym takie rozwiązanie

0

@TheMugShot Ale nam by się przydało teraz czy innym klubom w przyszłości. Vidal też powinien mieć. Teraz będzie musiał odejść przez to, sami sobie winni poniekąd

0

Dlaczego Neymar nie ma obywatelstwa Hiszpanii czy Francji grając tyle lat w europie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barca_Big_Moment Jak nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj. Sprawdź sobie w google synku skąd się biorą prawa miejskie.

0

@SuperVegeta Niech przegrode sobie zrobi to problem zniknie. Są jeszcze na to różne tabletki. I niech śpi na boku :p

0

Kto mi ściągnie szfy dentystyczne jak wszystko zamknięte do odwołania? Co zrobić w takiej sytuacji?

0

@kolo123 Ok dzięki

0

@derlysy1979 Skąd takie info że się nie odbędzie na 100? Bo Ty tak piszesz czy masz jakieś przecieki? Słyszałem że Kris anulował jakieś tam rezerwację apartamentów i niestety, ale też już uważam, że się nie odbędzie

0

@derlysy1979 Na kiedy mieliby niby przełożyć sunrise? Jak już to się wgl nie odbędzie, ale ja myślę, że się odbędzie.

0

@MarioVeB! Ja jadłem raz pizze normalną z dodatkiem ananasa i uwierz dowiedziałem się dopiero po fakcie, że tam jest. Co innego naładować pełno owoców.

0

@kolo123 Dlaczego tam tak ciężko wszystko znaleźć? Premium czy co? Jakieś dyskusje i inne pierdoły, a serialu nie widzę. Jakiś link?

0

Gdzie oglądne 10 sezon Walking Dead?

0

@Jakchcesz To już Ty napisałeś. Ja po prostu sobie nie wyobrażam tyle oglądać mimo, że również lubię i posiadam netflixa. Aktywniej wolę spędzać czas :). No i pad od playa nie może się kurzyć prawda

0

@Martwy Cieszę się, że nie ominęła Cię ta informacja kilka dni temu

0

UWAGA
Serwis PornHub w związku z koronawirusem daje Włochom konta premium za darmo

0

@DanielOOL A to nieprawda że odkodowali canal +?

0

@TheNekro94 Policz ile życia straciłeś na oglądnięcie tylu seriali :p. Podziwiam

1

Co do tematu Lautaro Martineza w FCB nawiąże do spamu z Xiaomi swego czasu.
#wernerlepszy

0

@bulbo74 Oczywiście. Werner lepszy

0

@bulbo74 Pisałem o Dembele :). Przecież ja Tobie nie odpowiadałem tylko Mario

0

@socha Dokładnie, przereklamowany koleś. Dobre pół sezonu, a statystyk dobrych nawet nie ma. Werner nagrywa go czapką, a cena podobna, albo i mniejsza.

2

@MarioVeB! HAHA to bierz go sobie do siebie bo w Barcelonie już nikt go nie chce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?