3

Jak dla mnie dobra wiadomość, szansa dla Semedo. To może być dla niego 'być, albo nie być'

0

@panczo Dembele stracił już więcej minut na boisku w Barcelonie niż Bale przez całą karierę w RM... Nie będę tego komentował nawet

0

@Ghotti Nie będzie go już w klubie mam nadzieję, dostał wystarczająco czasu :). Aż nadto

0

@BarcaInfo Chyba najbardziej emocjonujące el clasico ostatnich kilku lat

0

@Colon No jak gzika to tylko piątek, ale nie zawsze oczywiście. W niedzielę klasyczny obiad i rosół też tylko w ten dzień

0

@Ghotti Napisałem w ten sposób bo Dembele u nas gra 2,5 roku, a Hazard u nich dopiero pół. Może jeszcze coś zmienić, a Dembele wiadomo już miał dużo czasu.

0

Eden Hazard wielki niewypał Realu Madryt? Tzn w porównaniu z naszym Dembele to jest pikuś wiadomo

0

@Majkel34 Tak, nie zauważyłem tego ręcznika

0

@kamilos1214 No bez przesady, nikt by nie umarł w tej walce :)

0

Nie widziałem walki na żywo, ale właśnie oglądnąłem powtórkę nie znając wyniku. Brawo Fury! Ma większe umiejętności bokserskie od Wildera i cieszę się, że wygrał. Po prostu z Amerykaninem ciężko wytrzymać te 12 rund przez te jego kopyto w łapie. Wilder był bezradny praktycznie całą walkę. Wiatraki nie działały :). Wydaje mi się, że walka została przerwana trochę za wcześnie tak w ogóle.

3

@DaPi Tyy Sidney

0

O której wychodzi Fury z Wilderem?

0

@4drian0 Ja nie mam, a tylko na telefonie siedzę tutaj

0

@Gaucho Faktycznie, bardzo fajne

0

@marcin000019 Ciekawe bo mi się to nie zdarzyło

2

@Antimadridista~ A ja za Furego. BombZquad haha chyba BumZquad bo takich pokonywał tylko

0

@Borneo Ale ja nic do niego nie mam, wręcz przeciwnie. Do zarządu to co innego. Pisałem, że pozostało mu życzyć powodzenia, a nie hejtować

2

@FafitFCB Ja też tylko trzy. Jutro jakieś lepsze jeszcze się trafi :p

3

@monsterrize Messi na dyrektora sportowego? Nieeee. Na trenera bramkarzy to tak

4

Sprowadzają kogoś pilnie na zastępstwo za 18 mln, a oddają solidnego Pereza za kilka, a teraz ratuje dupe Romie. Ten zarząd powinni na taczkach wywieźć kibice w Barcelonie co są na miejscu

0

@mat32 Taa jakiś czas temu z sąsiadem przy piwie z nudów, sentyment jest

0

@Pilka_jest_okragla Pozostaje mu życzyć powodzenia i wszystkiego dobrego w naszym klubie, a nie hejtować. Trafiła mu się życiowa szansa

0

@4drian0 Yhym dlatego ludzie w każdym wieku grają na PS, a Podsiadło to raczej target właśnie dla nastolatków :)

0

@Chwytliwy Dobre dla nastolatek

0

@Messibestplayerintheworld No to możesz zapomnieć o wygranych :D

0

@Gaucho Przecież ja doskonale o tym wiem o wszystkim co napisałeś w pierwszych zdaniach i co to zmienia? Tam będzie siedział dłużej niż w Barcelonie. To nie była prowokacja

0

@Maciasek U mnie nie było nic widać tylko wieczny katar i utrudnione oddychanie. Zobaczymy jakie będą efekty

0

Guardiola zarzeka się, że nie opuści City mimo bana. No taa a jakoś Barcelonę potrafił pożegnać po kilku sezonach i nie chce o niej słyszeć. No tak tam pieniążki wiadomo i miliony na transfery

0

@Maciasek Nic strasznego. Tzn ja nie miałem dolegliwości bólowych po zabiegu akurat, ale inni narzekali słyszałem. Zależy od kilku rzeczy. Najbardziej denerwowało zatkanie nosa na dwa dni tym opatrunkiem.

0

Miał ktoś z was robioną przegrode nosową? Leżę właśnie w szpitalu i już mi wyjęli to cholerstwo z nosa, jutro wychodzę. No, ale zastanawiam się kiedy będę mógł normalnie oddychać i poczuć różnice? Na razie mam zatkaną lewą stronę, a nie można się wysiąkać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?