Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak dla mnie dobra wiadomość, szansa dla Semedo. To może być dla niego 'być, albo nie być'
0
@panczo Dembele stracił już więcej minut na boisku w Barcelonie niż Bale przez całą karierę w RM... Nie będę tego komentował nawet
0
@Ghotti Nie będzie go już w klubie mam nadzieję, dostał wystarczająco czasu :). Aż nadto
0
@BarcaInfo Chyba najbardziej emocjonujące el clasico ostatnich kilku lat
0
@Colon No jak gzika to tylko piątek, ale nie zawsze oczywiście. W niedzielę klasyczny obiad i rosół też tylko w ten dzień
0
@Ghotti Napisałem w ten sposób bo Dembele u nas gra 2,5 roku, a Hazard u nich dopiero pół. Może jeszcze coś zmienić, a Dembele wiadomo już miał dużo czasu.
0
Eden Hazard wielki niewypał Realu Madryt? Tzn w porównaniu z naszym Dembele to jest pikuś wiadomo
0
@Majkel34 Tak, nie zauważyłem tego ręcznika
0
@kamilos1214 No bez przesady, nikt by nie umarł w tej walce :)
0
Nie widziałem walki na żywo, ale właśnie oglądnąłem powtórkę nie znając wyniku. Brawo Fury! Ma większe umiejętności bokserskie od Wildera i cieszę się, że wygrał. Po prostu z Amerykaninem ciężko wytrzymać te 12 rund przez te jego kopyto w łapie. Wilder był bezradny praktycznie całą walkę. Wiatraki nie działały :). Wydaje mi się, że walka została przerwana trochę za wcześnie tak w ogóle.
3
@DaPi Tyy Sidney
0
O której wychodzi Fury z Wilderem?
0
@4drian0 Ja nie mam, a tylko na telefonie siedzę tutaj
0
@Gaucho Faktycznie, bardzo fajne
0
@marcin000019 Ciekawe bo mi się to nie zdarzyło
2
@Antimadridista~ A ja za Furego. BombZquad haha chyba BumZquad bo takich pokonywał tylko
0
@Borneo Ale ja nic do niego nie mam, wręcz przeciwnie. Do zarządu to co innego. Pisałem, że pozostało mu życzyć powodzenia, a nie hejtować
2
@FafitFCB Ja też tylko trzy. Jutro jakieś lepsze jeszcze się trafi :p
3
@monsterrize Messi na dyrektora sportowego? Nieeee. Na trenera bramkarzy to tak
4
Sprowadzają kogoś pilnie na zastępstwo za 18 mln, a oddają solidnego Pereza za kilka, a teraz ratuje dupe Romie. Ten zarząd powinni na taczkach wywieźć kibice w Barcelonie co są na miejscu
0
@mat32 Taa jakiś czas temu z sąsiadem przy piwie z nudów, sentyment jest
0
@Pilka_jest_okragla Pozostaje mu życzyć powodzenia i wszystkiego dobrego w naszym klubie, a nie hejtować. Trafiła mu się życiowa szansa
0
@4drian0 Yhym dlatego ludzie w każdym wieku grają na PS, a Podsiadło to raczej target właśnie dla nastolatków :)
0
@Chwytliwy Dobre dla nastolatek
0
@Messibestplayerintheworld No to możesz zapomnieć o wygranych :D
0
@Gaucho Przecież ja doskonale o tym wiem o wszystkim co napisałeś w pierwszych zdaniach i co to zmienia? Tam będzie siedział dłużej niż w Barcelonie. To nie była prowokacja
0
@Maciasek U mnie nie było nic widać tylko wieczny katar i utrudnione oddychanie. Zobaczymy jakie będą efekty
0
Guardiola zarzeka się, że nie opuści City mimo bana. No taa a jakoś Barcelonę potrafił pożegnać po kilku sezonach i nie chce o niej słyszeć. No tak tam pieniążki wiadomo i miliony na transfery
0
@Maciasek Nic strasznego. Tzn ja nie miałem dolegliwości bólowych po zabiegu akurat, ale inni narzekali słyszałem. Zależy od kilku rzeczy. Najbardziej denerwowało zatkanie nosa na dwa dni tym opatrunkiem.
0
Miał ktoś z was robioną przegrode nosową? Leżę właśnie w szpitalu i już mi wyjęli to cholerstwo z nosa, jutro wychodzę. No, ale zastanawiam się kiedy będę mógł normalnie oddychać i poczuć różnice? Na razie mam zatkaną lewą stronę, a nie można się wysiąkać