0

@masq Chirurgiczne usunięcie zęba to nie jest zwykłe wyrwanie chłopie. Gorączka i opuchlizna jakbyś miał piłkę tenisową tam. O bólu nie wspomne na drugi dzień. Odpowiadając na pytanie wierzę, że poszedłeś, ale nie wierzę, że to był zabieg chirurgiczny :). Jeśli był to bardzo małe są szanse, żebyś normalnie poszedł do pracy na drugi dzień takich dolegliwości. No i z taką bułą i świecił nią w aptece No chyba, że coś z Tobą nie tak.

0

@feiticeira No i co z tego. Ja pamiętam co pisałem, ale on to pisze TERAZ czyli jak już wiemy jak wyszło. Tego nie można zrozumieć. Czego Ty nie rozumiesz?

0

@Salwik92 To w sumie nie wiem, chyba pozazdrościć, chociaż stracenie czucia nie brzmi dobrze. A to właśnie może dlatego nie było bólu? Ja miałem aby jedną usuniętą normalnie bo była cała odkryta i wyszła to wtedy też było ok. No, ale co innego jak trzeba zakładać szwy i wgl.

1

@inFLAMES Jakie genialne transfery? Dembele to genialny transfer jakościowy? Jak leży w szpitalu czy kiedy? Dla Griezmanna nie ma pozycji w Barcelonie, więc o czym Ty piszesz? Coutinho też genialny tak haha. Transfery ocenia się po grze, a nie za nazwiska. Głupoty jak nie wiem piszesz

3

@JohnA Zgadzam się, idiotyczny pomysł

0

@Salwik92 Nie takie ewentualne tylko oczywiste wręcz po takim zabiegu bym powiedział. Masakra była, a jeszcze jeden mi został...

0

@masq Ze spuchniętą twarzą? To jest niemożliwe, że nie miałeś spuchniętej po zabiegu chirurgicznym. Jak już to mogłeś mieć normalnie usuwane, a nie operacyjnie. Ja za każdym razem miałem 'świnke morską' na policzku i to schodziło nawet 2 tygodnie. Nie wspomnę o tym, że schudłem bo nie mogłem jeść normalnie przez dobry tydzień. Do tego gorączka co jest normalne.

5

@Triv44 No jak się jest sezonowcem jak Ty to nie

0

@Suzu Tak, jak najbardziej. Jak dzisiaj byś miał np robione to do końca tygodnia powinieneś mieć bez problemu.

0

@Borneo Ronaldo jak najbardziej :D

6

@Gaucho Gratulacje. Zdrówka

0

@deyna2018 Ja też nie jestem jakimś fanem koszykówki i znam bardzo dobrze. No, ale ok

3

@deyna2018 No to nie masz czym się chwalić. Chyba, że masz 15 lat i kręcone włosy, albo przeleżałeś pod lodem pół wieku to rozumiem czemu nie słyszałeś

0

@Lord_Vader Galadriela fajna elfunia? Haha tam Arwena robi robotę czyli Liv Tyler

1

@prokofiew Bo wszyscy go znali może dlatego? Część ludzi pewnie to wymusza, ale np prawdziwi fani koszykówki czemu niby mieliby przesadzać? Widziałeś co się działo na meczu jak się dowiedzieli niektórzy o jego śmierci?

36

Michael Jordan w tłumaczeniu

Jestem w szoku po tej tragicznej wiadomości o śmierci Kobego i Gianny. Żadne słowa nie opiszą bólu jaki czuję. Kochałem Kobego - był dla mnie jak młodszy brat. Często rozmawialiśmy i będzie mi bardzo brakować tych rozmów. Był prawdziwym wojownikiem, jednym z najlepszych i najbardziej kreatywnych. Kobe zawsze był niesamowitym ojcem, który bardzo kochał swoją rodzinę. Był też dumny z pasji córki do koszykówki. Razem z Yvette ślemy najgłębsze kondolencje Vanessie, Los Angeles Lakers i fanom koszykówki na całym świecie.

0

@KapiFCB Wiem słyszałem, że nie darzyli się sympatią poza boiskiem. Mówili o tym otwarcie. Taką ciekawostka, a właściwie nie wiem o co chodziło i jak się skończyło

0

@snake99 Jedna jaskółka wiosny nie czyni

4

@snake99 Smallinga hahaha. Powrót Mascherano no nie mogę. Najpierw te twoje pierdoły 'gdzie real nie może tam sędzia pomoże', a teraz to. Już wiem, żeby nie czytać twoich postów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@snake99 Haha jak dziecko w piaskownicy. Masz 20 lat chłopie, dorośnij, a nie głupoty wypisujesz

31

Nie ma słów, aby wyrazić ból, jaki odczuwam po tej tragedii, w której straciłem mojego brata Kobe’ego Bryanta. Kocham cię i będę za tobą tęsknił. Kieruje moje kondolencje do całej rodziny Bryantów oraz rodzin pozostałych pasażerów znajdujących się na pokładzie - Shaquille O’Neal.
Grali razem przez 8 sezonów

3

@Fanatyk666 Nie mierz innych swoją (króciutką) miarą

0

@Vxb93 Przecież pisali że jego żona nie leciała to jak w końcu? Skąd takie info?

0

@Katalonbar To by nic nie dało, to by nic nie dało. Nie dałoby nic

5

To by nic nie dało, to by nic nie dało. Nie dałoby nic

0

@pinasmeister Też o tym wiem. Mam go na sofascore w obserwowanych, ale to by nic nie dało. Nie dałoby nic

0

Nieeee. Strzelili dziady

0

@pinasmeister Wszyscy o tym już wiedzą. Skończ

0

@Katalonbar No i co im po tym jak dostają za każdym razem wziery w LM? Tylko ze słabymi drużynami potrafią grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?