Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NaFazieHitman Przecież kiedyś grał na 10, to najbardziej zbliżona jego pozycja więc tak niech rozgrywa
0
A ktoś miał czelność napisać że Griezmann to nie są zmarnowane pieniądze. Jak to nie, to gdzie jest kiedy drużyna go potrzebuje? Jedynie te dwie ostatnio bramki mu się udały z trzecioligowcem
0
@SonBarcaGoku No jak drużyna tak była spier to co zrobić? Potrzeba czasu
0
Jakiś stream można prosić?
2
@MaTt_BarcaFan A ja mam również nadzieję że to jego ostatnie pół roku w tym klubie
0
@socha Tam jest tyle reklam że masakra
0
@mlodykibic24 Mi 9 T PRO. Naprawdę warto dopłacić. Jak nie to i tak Xiaomi zdecydowanie. Żadne motorole i nokie. Obejrzyj sobie na YouTube film o tych modelach, na kanale mobzilla, albo spider web.
0
@ChampionLW Chojniczanka Chojnice
0
@AnnaMarianna Nic, zakochany byłem po prostu hihi
0
@AnnaMarianna No czasem tak. Taką jedną zawsze będę wspominał niestety. Myślę, że dużo zależy oczywiście jak doszło do rozstania itp
0
@marcin000019 Może nie słaby, ale sprawdził się tylko u Kloppa. Wycisnął z niego max
0
@Joe_Pesci Tak było, nie zmyślam
3
Holandia i Belgia chcą stworzyć wspólną ligę piłkarską o nazwie Beneliga. Za tym pomysłem jest już jedenaście najlepszych zespołów z tych dwóch krajów. Kiedy rozgrywki miałyby wystartować, jeszcze nie wiadomo - podała belgijska gazeta "De Morgen". (sportonet)
Rozumiecie coś z tego, że niby jak?
1
@Jakchcesz No mam nadzieje, że Dembele out po sezonie. A Coutinho hm sam już nie wiem...
1
@Jakchcesz Tego nie napisałem, ale on głównie coś pokazuje jak nie ma Messiego i Suareza na boisku bo ma wtedy więcej przestrzeni zbliżonej do swojej pozycji. Jak będzie grał na LS to gówno z tego będzie tak jak z Coutinho.
0
Zastanawiam się jak taki klub jak Barcelona musi żydzić bo nie może pozwolić sobie teraz na transfer jakiegoś lepszego napastnika. Jakieś pół środki chce stosować. Śmieszne to jest. No, ale jak się wydaje 300 mln za dwóch piłkarzy którzy praktycznie nic nie wnieśli do drużyny (Coutinho i Dembele) to tak jest. Już nie wspome o Griezmannie który nie gra na swojej pozycji tak jak i było z Coutinho. W marnowaniu pieniędzy to ten zarząd jest świetny. Tyle ludzi którzy wydawałoby się znają się na tym i takie wtopy? Ja tego nie rozumiem
0
@gutek321 Ale oni go nie chcą co już zakomunikowali więc koniec dyskusji
0
@damiano996 Auba szrot? Niee. Rodrigo taak
0
@Persyfl No ja też stawiam na to drugie :). No poza FIFA i UFC :D. A nie grałem nawet
0
@Persyfl No to jak tak to można wymieniać i wymieniać. Zależy jakie gry lubisz konkretnie. Red Dead Redemption i Until Dawn jak najbardziej tak jak kolega wyżej wymienił
0
@4drian0 No właśnie zapomniałem o Obcym i Until Dawn, grałem :). O Somie słyszałem aby, ale dzięki ogarnę to. Blair Witch tanio dosyć widziałem, że jest oczywiście jak na standardy gier na konsole bo za 130 przedpremierowo na allegro. Dobrze wiedzieć, poczekam aż zaczną sprzedawać na olx :)
0
@4drian0 The Evil Within obie części, Dying Light, Outlast trylogia no i Resident seria jest mi również znana ;). Czekam na Blair Witch, niedawno się dowiedziałem dopiero, że ma wyjść. Wymieniłem oczywiście gry dostępne tylko na tzw konsole nowych GENERACJI takich szukam. W moim przypadku PS4.
0
Są tu fani horrorów (gry) z którymi mógłbym podyskutować? Nie wiem za co się wziąć teraz
0
@Persyfl Metro (Wszystkie części co wyszły na PS4, ta seria przypomina LOU), The Elder Scrolls 5 Skyrim (klasyk), God of War, Resident Evil 2, Dying Light. Może Uncharted 4 i Tomb Raider by Ci się spodobał też np, ale pewnie grałeś w coś z tego.
3
@Persyfl Nie za to 5 będzie miała na pewno do 4. Być może również do wcześniejszych, ale to już nie jest potwierdzone. No i pady również z PS4 będą kompatybilne z 5. Mówiąc krótko jak chcesz kupić 4 to lepiej poczekać za 5 :)
5
@Sabrina_spellman Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki to był tam taki Paweł i ja jechałem na rowerze i go spotkałem i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem
0
@IronSanHybrid Oczywiście masz rację. Pomyliłem z jakąś aplikacją premium
0
@chavez wiadomo :)
@IronSanHybrid 40 jakoś, tak aby pisze, żeby wiedział
0
@cudak321 Nie wiem o co chodzi
0
@Jakchcesz To oczywiste