1

@arecki.fcb Nic do oclenia
'Styczeń 1993 roku, granice Unii Europejskiej zostają zniesione. Dwójka nieznoszących się celników zostaje wybrana do eksperymentalnej francusko-belgijskiej brygady lotnej'

0

@Karzel Wiesz co karle wstydziłbyś się za takie propozycje

0

@itmustbejoke To musi być żart

0

@PrinceDamon Jeszcze nie zostało potwierdzone w żaden sposób więc nie cwaniakuj :)

0

@Suzu No to może masz takiego pecha, że faktycznie, ale raczej chirurg powinien sobie poradzić i kawałkami go wyjmować jak trzeba. Ja też miałem zasłonięte i nachodziły na siebie. Upewnij się bo możesz się pozbyć dobrego zęba, może się mylić tamten. Trochę się nachodziłem po dentystach już i trafiałem na partaczy. Człowiek się uczy na błędach, ale komuś trzeba zaufać. W końcu to oni są lekarzami...
P. S. Zdjęcie panoramiczne zrób gdzie widać całą szczękę

0

@Suzu Nie musi zostać wyrwana 7 tylko musisz iść do chirurga ze zdjęciem. Tak musi się przygotować jak jest to zabieg chirurgiczny. Wiem co mówię bo tylko jedną mogłem mieć usuniętą 'zwyczajnie'. Przygotuj się na bolesne dochodzenie do siebie nawet dwa tygodnie po takim zabiegu i wielką bułe jak Gołota po walce z Molo

1

@xofcbxo Nie, ma zostać wyrzucony z klubu za swoją grę, a takie zachowanie to tylko wisienka na torcie - zakalcu. Proszę o konkretny dowód i godzinę dodania komentarza, a nie zaokrąglone przez aplikację bo tak to funkcjonuje.

3

@NeroTFP Mnie najbardziej dotknął Liverpool. Wstyd i kompromitacja

0

@VamosRakieta Pisał to podczas meczu, ale nawet jeśli nie to i tak #RakiticOUT

0

@tristan87 'Nie znam autora, ale się turlam' no faktycznie zatrzymajcie tą karuzele śmiechu

0

Komentarz usunięty

0

@student97r To może i dobry trener, ale nie dla Barcelony. Niech mu się wiedzie

17

Ivan 'antyfutbol' Rakitic powinien jakąś karę dostać za swoje zachowanie na ławce z telefonem. Wgl cieszyłbym się jakby nie podnosił się już z ławki a po sezonie adios

0

@student97r Jak można być sympatykiem tego gościa? Oczywiście jako kibic bo piłkarze go lubią wiadomo, fajnie się mieli i zrobił z nich wujcio ciepłe kluchy :)

0

@fifek Haha co za koleś ile Ty masz lat, że oceniasz trenera po trzech meczach w środku sezonu? Normalny jesteś?

0

@kolagadawid Ta włam na konto i normalnie odpowiada żonie jakby nigdy nic. Bardzo wiarygodne. Skończ szukać usprawiedliweń dla tego... typa :)

1

@macio_944 Wieszaki w gębach :D. Tego jeszcze nie słyszałem :D

0

@dasouzar11 Szacunek? Może za to siedzenie na instagramie podczas meczu na ławce? Szacunek jest dla ludzi którzy na to zasługują :). Jak wgl takiego lubić jak sam sobie gwoździe do trumny wbija?

0

@bartoszekkk Co za koleś. Gwóźdź do trumny dla tego pana. I jak ja ma mam go lubić?

4

@Hushovt Tak tylko Ty. Nie wiesz co to dobra baja widocznie :D

0

@dasouzar11 Tak wygląda tiki taka w wersji Srakiticia. Pozbyć się

0

@Uukasz_93 Ewidentnie widać brak Suareza, właśnie tak bez niego ciężko czasem. No, ale pamiętam niedawno jak ludzie go chcieli sprzedać jak najszybciej. W la liga gra dobrze i jest potrzebny by pomóc Messiemu

0

@VenoM No cóż są ludzie i...

0

@ollo0 Gówno prawda, do 31 jest okienko otwarte więc chodzi o ten tydzień

0

@Pablopicasso27 No dla mnie ten tydzień to ten tydzień :)

0

Znacie jakiś dobry sposób na utrwalenie koloru jeansów przed pierwszym praniem?

0

@KapiFCB Od 5 lat nie ma LM więc o co tu się bać, normalka to już :)

0

W tym tygodniu pojawi się jakaś bomba, prawdopodobnie dotycząca transferu środkowego napastnika. Dziennikarz Lluis Canut uważa, że może chodzić o Lautaro Martíneza. [@totgira]

No i kiedy ta bomba?
Werner>>>Martinez

0

@ZielonySzparag Oczywiście, o to mi chodzi

0

@geass A kiedy on dał jakieś punkty ostatnio? O czym Ty pieprzysz? Policz ile dał i napisz. No Busquets jak najbardziej out z tą padaką i granie za zasługi :). Źle rozumiesz moje myślenie. Griezmann od początku tu nie pasuje bo nie ma gdzie grać. 10 to jego pozycja ewentualnie ŚN. Przeczytaj sobie komentarz Pana Szparaga to może zrozumiesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?