Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gomess Nigdy nie mów nigdy
0
@Lingvo18 Komu niby przeszkadza że ktoś pisze o Kobe? Chyba trochę wymyślasz
0
@FC1899Barca Co najmniej drugie tyle życia? Czyli co najmniej 82 lata by na pewno żył?
0
@Luki 10 Katastrofa helikoptera
0
@tristan87 Od 2 lat jakoś :). Na siłę wpychany do 11 roku również swego czasu
0
@AmigoBlancos Biedny Jovic w co on się wpakował. Od początku wszyscy wiedzieli, że tak będzie jeśli trenerem jest Zidane
0
@amanter Znając zarząd tak. Cavani w sumie byłby też okej jak mowa o weteranach
3
Bombą transferową Barcelony nie będzie ani Lautaro Martínez, ani Rodrigo Moreno. [@totgira]
Oby Werner :D
2
@Criss18Barca Nie wiem czego oczekujesz, ale rozumiem, że niewiele skoro zadowoliły Cie słuchawki za 10 zł. Ja polecam JBL Tune 500Bt za 130 zł, nie ma lepszych w tej cenie. Edit: Widzę, że są droższe teraz, ale mi się udało kupić w tej cenie.
0
@jakub9611 PlayStation rulez. X nie ma podjazdu do PS w sprzedaży. Słyszałem, że ma być mocniejszy od playa teraz, ale czy tak będzie? No i nowy X wygląda jak pudło, jak PC a nie konsola. To by się zgadzało, że mocniejszy jak taki kloc
1
@Lord_Vader No tak naprawdę to napastnik, ale gra na skyrzydle jak Rashford. Tylko, że on potrafi tam grać też akurat
3
@FC1899Barca Jak na ogórkową ligę to słabo :). A ten geniusz lubi się rozsypać kilka razy w sezonie więc...
0
@Nihas Tam funkcjonowały skrzydła i kontrataki, a tu jest tylko klepa. No i wiadomo jak się skończył pierwszy sezon Lucho, więc bez porównania. Do Barcy Martino już to bym bardziej porównał
4
@Nihas Nie, za Enrique było inaczej :). Ostatni sezon miał słaby to tak
0
@NeroTFP No tak, ale prawdę napisał. Tak wczoraj zagrali
2
'Zgadza się jesteśmy dziadami'
Grzegorz Skwara
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kolagadawid Kuczek stary tłuczek
0
@Toretto Byłem we Francji nad morzem, ale tam gdzie przebywałem to akurat nic specjalnego, więc się nie wypowiem co do reszty. Lazurowe wybrzeże chętnie zobaczę. Nie byłem z tych co wymieniłeś, ale Turcja na pewno godna uwagi
0
@Toretto Hmm dziwne. Mam inne zdanie na ten temat, tak jak i parę osób co znam, a też było. Zależy od miejsca. Czarnogórę sobie obczaj jeszcze. P.S. Faktycznie tragedia te Malediwy ;)
https://dobrewiadomosci.net.pl/wp-content/uploads/wiadomosci_2014/10.20/2/7.jpg
0
@mrboom No co, budżetowe napisał ;). Najlepsze
0
@Toretto Malediwy. Raj na ziemi
3
@Ronin47Ma 29 lat w kwietniu. Nie, dziękujemy.
0
@jeyx77x Ja też wolę styl Barcelony z pierwszego sezonu Enrique. Tzn no za nim tęsknię bo tą tiki taką do zrzygania ile można
0
@fifek To jak to się mówi 'stary a głupi' tak?
0
@xofcbxo A kim Ty jesteś ze będziesz mi bezczelnie pisać, że czytanie mnie przerasta? Możesz pakować swojego Ivanka. Nic już mu nie pomoże, przykro mi. No tak i wiesz to po jednym komentarzu który nawet nie jest obraźliwy, bądźmy poważni :)
0
@Bagsik88 Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł i ja jechałem na rowerze i go spotkałem i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem
0
@Jakchcesz Oczywiście nie mam. Szanse są 50/50. Ok rozumiem masz racje, ale wątpię, żeby Rakitic chciał, żeby do jego żony ktoś pisał w jego imieniu
0
Komentarz usunięty
0
@Jakchcesz Zagrał więc proszę nie kłamać :). Profesjonalny piłkarz który zarabia takie pieniądze ma być skupiony na grze zespołu nawet na ławce. Ma być gotowy mu pomóc jak trener tak zdecyduje, a nie siedzieć na telefonie podczas meczu.