1

@RichardWinters Bo to nie jest serial do którego sie wraca bo wszystko jest jasne. Są np świetne filmy które ogląda się tylko raz, a są takie co można chętnie do nich wrócić

0

@JohnA No ja nie skończyłem skazanego 4 sezonu bo był tragiczny. No, ale serial jeden z moich ulubionych :)

0

Co mi możecie polecić za stronę gdzie sobie oglądne dzisiejszy mecz na tv?

0

@MesQueUnClub_87 Jest w tym trochę prawdy

1

@RichardWinters Haha to podaj swoje top5 skoro tak

4

'Dom z Papieru' to najlepszy serial jaki oglądałem od paru lat. Rekordowo szybko obejrzany. 'Wiedźmin' (oczywiście serial) może mu wiecie co...

0

@RonaldoR9 A skąd niby ją miał?

0

@barteq a ile Luca Toni ma hattricków w swojej karierze? Tak samo drugi. 5? 6? Bo CR 56

0

@barteq W słabej lidze? No tak z pewnością zwłaszcza w obronie. Nie pieprz głupot jak nie masz o czymś pojęcia :). A i tylko roku no ta ma 35 lat może dlatego :). Gardze takimi jak Ty

1

@PopekMonster Dziecinada. No, ale komu ja to tłumacze wystarczy spojrzeć na nick i avatar :)

0

@Chaoss A może byś napisał co? Nie sądzisz że to istotne :)?

2

No i co @Danny Gaucho mówiłem, że wygra Mane. 'Przez medialność pewnie wygra Salah'. Bzdury

0

@Zip Wyszedł z 2 tygodnie temu przecież nie? Znowu go zwineli? Coś pieprzysz bo wczoraj dodawał filmik ze swoim udziałem

2

@ranger3120 56 Ronaldo i 53 Messi

1

@Triv44 Polecam jeździć wolniej tymbardziej widząc takie warunki.

0

@FDJ A po cholere kupować 9 na skrzydło? Ale pieprzysz głupoty. Najdurniejszy pomysł jaki przeczytałem tutaj. Wynos się

0

@BarcaSupporter Odpierr się od Vidal. Nie na Barcelobe a najwięcej daje często z pomocników jak i nie z całej drużyny więc nie pieprz głupot i wypier :)

0

@Borneo Co Ty masz z tym załatwieniem sprawy, co to za durna składnia? Tylko Ty rozumiesz o czym piszesz wie co zostaw te głupoty dla siebie

0

@gs99416 Powiedział ze nigdy nie będzie trenowal Barcelony, czego łbie nie rozumiesz?

1

@martool Ominął go złoty but? Kiedy go miał zdobyć? Wtedy jak Messi, Cristiano czy Suarez mieli po 40 parę goli w lidze?

1

@HassanMubarak Nie, dziękuję

0

@kamilo0066 Kapitalny dramat? Kapitalnym dramatem to można nazwać np Zielona Mile czy Skazanych Na Shawshank, a nie coś takiego chłopie

1

@kerouac Nie martw się, bardzo dobry też nie był

0

@MesQueUnClub_87 Kończę 4 i idę spać :D

1

@Mazeri No tak bez porównania. Tam tylko 3x tyle zarobie w tym samym czasie

1

@piotrek1315 No tak mam tak zazwyczaj, ale jak wracam to jest inna rozmowa panie i warto było :)

0

@MesQueUnClub_87 Ja drugi kończę, hmm może dogonie :D

0

Oprócz tematu transferu Neymara w zeszłym roku na la rambli z pewnością zapamiętam jeszcze spam związany z którymś tam odcinkiem drugiego sezonu 'Dom z Papieru'. Przypomniało mi się o tym bo właśnie zaczynam przygodę z tym serialem ;-)

0

@kerouac Nie było takie złe. Jak ktoś ocenia film po 5 minutach i wyłącza to gratuluję

2

@MesQueUnClub_87 @Mario96w
Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?