O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 2266
  • Polecenia 6696

Komentarze

0

@KukiMonster Nie ma zatem żadnej niekonsekwencji, którą sugerował autor. Zwłaszcza, że przez zakłady "kosmetyczne" nie rozumie się li tylko czyściutkich kosmetyczek, ale stare, zaniedbane zakłady fryzjerskie, jak ten na moim osiedlu. W kościele zaś, szanse zarażenia są zatem takie same jak na ławce w obleganym parku.

0

@Kapitan hawk Patrząc na twe dzisiejsze posty, chyba zatem i ty należysz do tego grona ;)

0

@Kapitan hawk Chyba nie trzeba ci kapitanie tłumaczyć, że każdy jego post odnosi się do PiSu (czyli partii, PADa, rządu, kaczego, kota kaczego, czy tego po prostu jak koszmarnie jest za PiSu), nawet jeśli nie użyje on tego skrótowca?

0

@KukiMonster I co twój wywód ma wspólnego z wątkiem? :D Gdzie jest więc niekonsekwencja w "odmrażaniu" sterylnych zakładów, gdzie jest bliski kontakt i odmrażaniu świątyń, w których praktycznie nie ma możliwości zarażenia z uwagi na brak tegoż kontaktu? Bo wszak odniosłeś się pierwszym, pozbawionym sensu postem do mego pytania :D

2

@Mario96w Jasne, że hipokryzja. Niemcy mają chyba najbardziej upolityczniony w UE system doboru sędziów.

Zobacz wszystkie

158

Niech sobie Carvajal przypomni jak w Madrycie świętowali zdobycie Pucharu Króla za czasów Mourinho. Niczym zdobycie Ligi Mistrzów.

124

Śmieszna scena z meczu Realu. Maicon przy linii bocznej pola karnego zabrał piłkę Cristianowi, a ten standardowo padł na ziemię, po czym spojrzał na sędziego, podniósł łapy do góry i.... chyba przypomniał sobie, że to mecz towarzyski i tylko machnął ręką. :)

106

Trochę się Robercik nie popisał.

88

Lucho to mistrz. Na konferencji u Amerykanów: "Wolałbym do was nie przyjeżdżać" :)

72

Nigdy na niego nie zagłosowałbym, ale co Korwin pojechał na debacie warszawskiej w TV, to czapki z głów :D
Pytanie o to, czy w Wawie jest miejsce na marsze lewych i prawych. A Korwin, że u niego nie będzie miejsca na marsze homoseksualistów, heteroseksualistów, onanistów, bo na te rzeczy jest miejsce w domu, łóżku lub z kozą w zagrodzie. I mu przerwali wypowiedź, za treści o charakterze zoofilskim, czego zabrania ustawa o KRRiT :D

Media

Liga typerów

1 lefreux 96 pkt
2 maciek2164 96 pkt
3 norbi77 89 pkt
4 KingLeonidas 88 pkt
5 maryjan240282 87 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?