O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 975
  • Liczba komentarzy 411
  • Polecenia 2379

Komentarze

6

Ronaldo Nazario in 2002:

- FIFA World Cup
- World Cup Golden Boot
- FIFA World Player of the Year
- Ballon d'Or
- Intercontinental Cup
- Onze d'Or
- World Cup Silver Ball
- UEFA Selection of the Year
- Best Intercontinental Cup Player

Injuries stopped him for becoming the GOAT.

3

@NeroTFP Szanuję :D

1

Dla Polaków też zrobili premium na pewnej stronie 18+ czy mi się wydaję? :D

0

UEFA potwierdziło, że Liverpool nie dostanie tytułu Premier League, jeśli sezon zostanie odwołany.

2

Roger Mayweather, wujek i trener Floyda Mayweathera zmarł w wieku 58 lat.

Zobacz wszystkie

92

"Jaka była tajemnica trio MSN? Nic nadzwyczajnego, po prostu nie było w nim próżności, nikt nie chciał być lepszy od pozostałej dwójki."

~ Luis Suarez

84

Crystal Palace zaproponowało aby o wyborze Mistrza Premier League zadecydowały wyniki trzech ostatnich spotkań. Tak wyglądałaby tabela:

1. - Crystal Palace 9 pkt
2. - Chelsea 7 pkt
3. - Manchester United 7 pkt

Szanuję :D

78

Mesut Özil opłacił już 1000 operacji dla najbardziej potrzebujących dzieci oraz ponad 100 000 obiadów dla bezdomnych na całym świecie, poprzez swoją działalność charytatywną.

Absolutnie niewiarygodne.

77

Przykład, dlaczego piłkarze na emeryturę wyjeżdżają do Chin.

Wiele osób krytykowało mnie za wyjazd do Chin. Możliwe, że mieli oni rację, bo swojego czasu sam atakowałem piłkarzy po takich transferach, ale w rzeczywistości nie znają mojej całej historii.

Posłuchajcie, opowiem Wam coś co być może zmieni wasze zdanie na mój temat:

Kiedy pojechałem do Szanghaju, wiedziałem, że już jest po mojej karierze. Postanowiłem wtedy załatwić jeszcze jedna, bardzo ważna dla mnie sprawę. Wiedziałem, że dzięki temu przelewowi zdobędę dużo pieniędzy. Wiecie czemu to zrobiłem zrobiłem?

Powiedziałem Adrianowi (swojemu agentowi), że nie chcę tych pieniędzy. Chciałem tylko, żeby kupił on 15 domów i zabrał do nich całą moją rodzinę z biednych rejonów Argentyny.

Nikt o tym nie wie, ale staram się utrzymywać 15 rodzin, moich braci, wujków i resztę rodziny. Jeśli dobrze policzyć, wychodzi około 60 osób.

Robię to wszystko, bo chcę, aby nowe pokolenie rodziny "Tevez" było lepsze, miało dobre wykształcenie i nie musiało przechodzić przez to, co ja przeszedłem.

~ Carlos Tevez

71

Kiedy byłem dzieckiem, grałem w drużynie z mojej okolicy. Moi koledzy z druzyny śmiali się ze mnie przez to, że byłem bardzo niski. Przez pierwsze 3 mecze siedziałem na ławce i nie zagrałem ani minuty. Trenerzy nie wystawiali mnie właśnie przez mój wzrost...

Pamiętam, ten mecz jak żaden inny. Po pierwszej połowie moja drużyna przegrywała 3 do 0. Jeden z moich kolegów z drużyny doznał kontuzji i wtedy trener dał mi pierwszy raz szansę. Zagrałem od początku drugiej połowy i z wyniku 3:0 zrobiło się 3:4.

Strzeliłem w tym meczu 4 bramki i od tego momentu grałem już we wszystkich meczach od poczatku przez cały sezon. To piękne wspomnienia, które zawsze noszę w swoim sercu.

~Leo Messi