O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Romario
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1992-1993

Statystyki

  • Dni w serwisie 2971
  • Liczba komentarzy 1020
  • Polecenia 1203

Komentarze

1

@jarek771 fajnie przeczytać rozsądny komentarz.

0

@zibiku ciężko o większą głupotę, gratuluję.

0

@BarcaPasjonat głupota, głupotę, głupotą pogania. Tak się składa że gdybyśmy nie dostali od słabego Juventusu to byśmy byli na ich miejscu. W/g Ciebie cała Europa, UEFA, LM, wszyscy się uparli żeby Barcelonę wyrzucić z rozgrywek i żeby Real wygrał LM? Nas nawet słabiutka Roma pojechała bez pomocy sędziów.

0

@Baros1990 Faktycznie przepraszam, mój błąd. Mój wpis nie mówi o tym że Real ma większe fory u sędziów niż Barcelona czy inne kluby. Piszę o tym że Realowi nie zdarza się wygrywać pierwszego meczu 4-0 żeby w rewanżu przegrać 0-6 tylko tyle, nie szukam teorii spiskowych uważam że sędziowanie ogólnie jest słabe czy to w LM czy laliga. Każdy klub raz zyskuje a raz traci niektóre mają ten bilans na plus a inne na minus.

0

@Baros1990 przestań pisać o tych skandalach, każdy wielki klub ma takie w historii my też. I tak na końcu liczy się tylko to co stoi na półce czyli kolejne zwycięstwo w najbardziej prestiżowych rozgrywkach. Real to potrafi a my nie, Barcelona nawet jak wygra pierwszy mecz wysoko 3-0, 4-1 to i tak jest w stanie bez problemu to roztrwonić w rewanżu. Zobaczycie że ewentualny mecz z PSG, Real też wygra.

Zobacz wszystkie

34

Nelson, przygotuj się na LM . Gdy przekorny los skrzyżuje nasze drogi z PSG, i gdy po twoim skrzydle bdzie hulał Neymar .

29

Dla mnie mega mecz zagrał Digne, super transfer, cieszę sie jak dzieciak

29

Szczerze ? Nikt ich nie zastąpi, możemy zapomnieć o bilansie bramkowym typu 85- 30. Najprawdopodobniej będziemy oscylować w okolicach maksymalnie 40-50 strzelonych bramek w sezonie La Liga. Czarno to widzę.

27

32 letni Iniesta , robi w 30 min. więcej niż cała pomoc przez godzinę meczu. I to tyle co do komentarza, chyba najsłabsze GD od niepamiętnych czasów.

27

Pamiętam ten mecz, jak po strzelonej bramce Villa pojechał na kolanach.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego z napastników powinna sprowadzić Barcelona w ramach wolnego transferu?