0

@MrShakira A potem się obudziłeś

0

Jeszcze trochę Xavi. Myślę, że 2-3 lata

0

@Colon Ocena niżej przynajmniej jak dla mnie

0

Jaki słaaaby jest ten drugi sezon Narcos... Męczę żeby skończyć jeden odcinek na kilka dni, takie nudy. No bo wiadomo zaraz premiera "Dom z papieru" chociażby i nie będzie kiedy :P. A wy co oglądacie teraz na netflix?
Locke & Key niby taki fajny, ktoś może się wypowiedzieć?

1

@MarioVeB! No dokładnie, a Ty świetnie pasujesz do tego grona. Babe sobie znajdź to Ci może w końcu zejdzie ciśnienie :)

1

@tbas Hmm ja nie jestem ustawiony na kilka pokoleń do przodu jak oni, widzisz różnice inteligencie?

2

Powinni się zrzec na kilka miesięcy jak w Juve sami od siebie i by było ok bo większe pole manewru przy transferach myślę

0

Mam pytanie na temat JBL GO2

Ile u was trzyma bateria w nim? Ja mam wrażenie, że krótko i długo się ładuje. Wam ile? Wydaje mi się, że ta bateria jak się naładuje i głośnik nie jest używany to się wyładowuje mimo to. Nie wiem czy go na gwarancję nie oddać, ale pewności nie mam... Nie używałem wcześniej za dużo go, a już ma kilka miesięcy. Jak to jest u was? Nigdy mnie ta firma nie zawodziła

3

@noxy @Bykunn A ja zarabiam 30 mln rocznie? Oni są ustawieni na kilka pokoleń do przodu. Co wy pieprzycie, co to wgl za porównanie?

0

Piłkarze Juventusu nie mieli problemu żeby na kilka miesięcy zrezygnować z pensji, a w Barcelonie nie chcą nawet obniżyć pensji. Powiem aby tak...
WSTYD, WSTYD i jeszcze raz WSTYD.
Więcej niż klub oczywiście. I tak wiem skąd się wzięło to powiedzenie itd, ale aż się prosi żeby to napisać.

0

JBL GO2
Ile u was trzyma bateria w nim? Ja mam wrażenie, że krótko i długo się ładuje. Wam ile? Wydaje mi się, że ta bateria jak się naładuje i głośnik nie jest używany to się wyładowuje mimo to. Nie wiem czy go na gwarancję nie oddać, ale pewności nie mam... Nie używałem wcześniej za dużo go, a już ma kilka miesięcy. Jak to jest u was? Nigdy mnie ta firma nie zawodziła

0

@4drian0 No tak, rozumiem. Wybaczam Ci :D

0

@msmsms Możliwe, Wiedźmin miał parę błędów i od razu dostawał patche praktycznie

1

@takisobiektos @4drian0 Oczywiście, że ma wady. Zawsze się coś znajdzie, ale nikt mi nie powie, że ta gra jest słaba bądź przeciętna. Nie róbcie siary :D. Peace

1

@takisobiektos Haha no tak dlatego jest tak uznana na świecie, proszę Cię :)

3

@4drian0 Może po prostu się nie znasz na grach, fabule, albo masz słaby/inny gust?

0

@AllBundy Na pewno nie jest to profesjonalny sport, poza kilkoma wyjątkami bo niektórzy mają jakieś tam o tym pojęcie jak Kwieciński chociażby. Walczył w kilku federacjach z tego co wiem

0

Właśnie skończyłem drugi raz demo Resident Evil 3. Oczywiście jestem zadowolony, leganckie :D. Pozdrawiam fanów uniwersum :)

2

Dobra przyznawać się kto kupił PPV Fame MMA :D? Mi coś odbiło i zaraz kupię, żeby nie na ostatnią chwilę. Wiem, wiem, że Katowice im odmówiły zgody, ale dodali posta, że się przenoszą. Myślę, że się uda, oby. Zaryzykuje, to tylko 20 zł zresztą co tu robić w tą sobotę? Zawsze uważałem, że to strata czasu, ale ostatnio coś tam zacząłem oglądać te konferencje i zawsze to jakaś rozrywka. Traktuje to jako odskocznia bo sportem tego nie można nazwać.

0

@Barca1992 Myślałem, że w końcu oglądne dobry horror bo mało ich na poziomie, ale po seansie nie byłem zadowolony. Dla mnie to była strata czasu. Może Tobie się spodoba

3

Till Lindemann wokalista zespołu Rammstein jednak nie ma koronawirusa. Bild napisał sprostowanie, zespół także się wypowiedział w mediach społecznościowych. Ah te pismaki

2

@AnnaMarianna Jagermeister z red bullem. Oczywiście w stylu ubota, nie mieszać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarioVeB! Nom beznadziejny jest deep house, to nagranie brzmi jak marny pop poza kilkoma wyjątkami może. Klasyczny house, albo funky np jest dobry, ale to? Zdania nie zmienię, wgl to elektroniki nie przypomina. Komercha do radia i nic więcej

1

@MarioVeB! Eee nie, beznadziejny. Czego Ty słuchasz? Słabe jak nie wiem. Pioseneczka dla nastolatek

0

@KingMessi Prawie dwa razy tyle co Ty, niestety

1

@KingMessi Ja Cię nie obraziłem tylko napisałem prawdę, jesteś jeszcze dzieckiem. No brawo chwal się takimi rzeczami w życiu jak zgłaszanie kogoś :)

0

@masakrator05 Margaryna, masło do smażenia. Jakoś nie przepadam za masłem

1

@NeroTFP Przyznaj się, że to ukradłeś bo już to widziałem :). Sam coś wymyśl ziomek

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?