Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak myślicie Tekashi aka 69 dopadną go czy może zrobi jeszcze większą karierę przez to co od... Co sie stało i co zrobił? To jednak USA i wydaje mi się, że wiadomo... Nie słucham go, nie śledzę nawet, ale jestem ciekaw bo wydał klip i się zastanawiam teraz
1
Promocja na PS Store do 28 maja
Wiedźmin 3 edycja gry roku za 59 zł
Dodatki: Krew i wino 33,60 zł, Serce z kamienia 16,80 zł. Fajnie bo jeszcze nie grałem w dodatki :)
2
@fcbarcafan19 Mamy kreatywnego ŚPO. Messi się nazywa. Dopóki gra tu Messi żadna inna 10 tu się nie zaadoptuje.
0
Co to za gra Biomutant, że jakaś wersja atomowa chodzi po 1500 zł?
https://allegro.pl/oferta/biomutant-edycja-atomowa-ps-4-allplay-9195498460?utm_content=mfc&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed
0
@mateuszdabski Wiem, że zawiera :p. Miałem na myśli, że zapisanych gier na tej edycji gry roku nie ma tylko muszę grać od nowa. Nie napisałem dokładnie o co mi chodzi, mój błąd.
1
@chosenone Też tego nie rozumiem. 1 wystarczy w zupełności
0
@marcin62 A w który zacząć najpierw? Jak to wygląda jak zakupie 2 na raz? Kiedy się rozpoczynają itp?
0
@MesQueUnClub_87 Też mnie wkurza te gadanie typu : jest wszechstronnym zawodnikiem więc może grać zarówno na 9 jak i na obu skrzydłach. I takich sobie szukają czyli gra po trochu dobrze tu i tu a nie na jednej pozycji bardzo dobrze. Tak to odbieram zazwyczaj.
0
@Bykunn No skoro nie będzie innej opcji to zakupie z ps store, ale warto spytać co nie? Ile godzin rozgrywki oba dodatki mają tak mniej więcej?
1
@MesQueUnClub_87 Mafia 1 to był majstersztyk. Gotowy scenariusz na film... I ta ścieżka dźwiękowa.
0
Wiedźmin 3
Mam pytanie. Otóż gram po raz trzeci w Wiedźmina na PS4 jako nowa gra plus, ale mam zwykłą wersję. Nigdy nie grałem w dodatki I chciałbym to zmienić, ale z obecnymi save. Pożyczyłem od kolegi edycję gry roku i myślałem, że będą, ale niestety nie. Robię wszystko w tej grze teraz, więc od nowa nie będę grał. Da radę jakoś to zrobić? Nie chce płacić 80 zł czy ile oni tam sobie życzą za sam dodatek.
1
Remaster trylogii Mafia będzie jak i Tony Hawk Pro Skater 1 i 2. Kto czeka?
0
@Lord_Vader No i co z tego, ale jak na kwarantannie siedzisz to Cie codziennie będą kontrolować. Jak ktoś chce bulić 15 czy tam 30 tysięcy to proszę bardzo.
0
@MichalZZZ "Nie otwieraj oczu" całkiem fajny i ciekawy. "Zakonnice" dodali ostatnio jeszcze, ale to bez rewelacji. Jednak mi ten temat się podobał z "Obecności"
1
@MarioVeB! I 2 tygodnie na kwarantannie? No tak średnio
2
LaLiga ma wrócić 20 czerwca i zakończyć się 27 lipca. W tym czasie piłkarze mają rozegrać 11 kolejek.
Cieszycie się? :D
0
To już rok minął od tego jakże historycznego wydarzenia klubu
0
Dobra to podsumowując kiedy i jakie ligi wracają a jakie zostały anulowane/zakończone?
10
@FeloRPS A co niby przemawia za Martinezem żeby tyle za niego płacić? Liczby? Nie. Doświadczenie? Nie. Więcej niż rok gry na wysokim poziomie? Nie.
0
@Gonzo_VeB1899 Czyli na jaką?
1
@Krzywy95 Ja wiedziałem :). Z Fify chociażby. Szybki był. I miał bujną fryzurę. Kilka lat temu było trochę o nim, ale temat zniknął.
0
Ma ktoś z was tak w telefonie, że kiedy skierujecie kamerę na ciemniejsze miejsce to automatycznie wam to rozjaśnia? Denerwuje mnie to
0
@PatrykBarca To jeszcze dłuugo, ale dzięki za informację
0
Kiedy realnie będzie ten etap wprowadzony gdzie otworzą zakłady fryzjerskie, jak myślicie?
0
@Messibestplayerintheworld Jakby odszedł Rakitic i Vidal to jak najbardziej może przyjść :)
0
@Misiekmisiowaty2000 A kiedy wraca? I jaka przede wszystkim :)?
4
@AlicjaFCB Haha mów za siebie
0
Co w końcu z tą premier league? Wiadomo coś?
2
@Mroziu Roberto powinien się cieszyć że wgl jest w klubie bo powinni go sprzedać już wcześniej. Nic dobrego nie gra, miał jedynie swoje momenty, ale to za mało
0
@Toretto Poczytaj sobie trochę o tym a później się wypowiadaj i podawaj takie idiotyczne porównania :)