O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 1166
  • Polecenia 1286

Komentarze

2

Wszystko fajnie mówi ale tak kocha klub a dlaczego chce odejścia za darmo? Rozsądnym byłoby dogadać się na jakąkolwiek kwotę które kluby są w stanie zapłacić no chociażby te 80-100mln euro. Nigdy mi się nie chciało wierzyć że mógłby odejść a jednak coś prawdy było że podpisywał te krótkie kontrakty chociaż to dla mnie też jest dziwne.

5

Rozwodzimy się nad postawa Polaków ale po prostu Holandia ma lepszych piłkarzy i ciężko oczekiwać cudów.

0

Nie chce mi się wierzyć że by nam dali Bernardo Silve, świetny jest no i Jesus miał być następca Aguero już

0

Troszkę mnie zastanawia jak to będzie z chęcią dołączenia do Barcelony przez topowych zawodników. Kiedyś każdy chciał grać z Xavim Iniesta Busim Pique Messim Neymarem, tylko w takim teamie nie mieli szans na grę. Teraz każdy dobry ma szansę grać ale nie czy będzie chciał w tonącej drużynie z której ucieka Messi. Teraz to chyba musimy postawić na młodych i liczyć że Puig Trincao Coutinho Fati Pedri odpala.

0

Bayern 3 razy odrzucił piłkę a sędzia nawet 1 kartki nie dał za takie zachowanie! :o

Zobacz wszystkie

44

Denis powinien wyjść w podstawowym składzie bo na to zasługuje. Neutralni kibice mnie pytają czy Suarez gra kosztem słabego Paco i po części maja rację, akurat Paco daje to że ktoś w tym polu karnym stoi i trzeba go kryć ale Denis jak wchodzi to wraz z Messim bryluje. On ma potencjał ale nie wykorzystywal go, widać że rozumie się z Messim i to akurat on może odpalić.

34

Nie wiem czy to normalne ale kochałem Neymara odkąd do nas przyszedł i miewał słabsze momenty. Teraz czuję wielki żal do niego i to nawet gdyby miał zostać to żal że wgl myśli o opuszczeniu klubu..
Nie wiem jakoś uwielbiam zawodników przywiązanych do barw klubowych..

29

Tak czułem, niestety tam się gra nam ciężko

27

Byłaby to wielka niesprawiedliwość, więc najlepszym rozwiązaniem będzie wprowadzić ten pomysł od ćwierćfinałów.

26

Moim zdaniem Busquets gra bardzo dobrze w rozgrywaniu, dzięki temu możemy czasem wyjść ale Rakitic i Gomes to dziura kompletna. Z trójki napastników tylko Messi coś się stara ale nie zachwyca, ale widać jak mu ciężko jak mało wariantów ma.