O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 1494
  • Polecenia 1543

Komentarze

0

Jak gral Ferran bo ogladalem od koncowki pierwszej połowy?

0

0

@ElTomas Takie gadanie że zrobił ile musiał, na więcej po prostu ich stać nie było ale wygralii potrzebowali do tego dodatkowych 30 minut. Fizycznie mialem wrażenie że byli lepsi, w takich pojedynkach 1x1 ciężko było się przedrzeć.

0

Co ten sedzia w końcówce gwizdze i zatrzgmuje gry gdy leżą

0

Dembele generalnie ma taki talent ale niestety nawet z takim 3 ligowcem widać te niechlujne podania czy jak piłka ucieka przy prowadzeniu. Taki Messi czy nawet Neymar kończyli by spokojnie z hattrickiem.

Chodzi o to że to jest świetny zawodnik ale patrząc na gracza za 140 mln czyli najwyższa półka zawsze będzie mial braki i nigdy nie bedzie liderem tylko taka huśtawka.

Zobacz wszystkie

44

Denis powinien wyjść w podstawowym składzie bo na to zasługuje. Neutralni kibice mnie pytają czy Suarez gra kosztem słabego Paco i po części maja rację, akurat Paco daje to że ktoś w tym polu karnym stoi i trzeba go kryć ale Denis jak wchodzi to wraz z Messim bryluje. On ma potencjał ale nie wykorzystywal go, widać że rozumie się z Messim i to akurat on może odpalić.

36

@Zoker Pewnie chodzi o to że Bayern nie może trafić z drugiego koszyka na Lipsk i Borussię i zamiast 7 rywali zostaje mu właściwie 5. Ale Dortmund tak samo dokładnie nie wiem jak to liczą.

34

Nie wiem czy to normalne ale kochałem Neymara odkąd do nas przyszedł i miewał słabsze momenty. Teraz czuję wielki żal do niego i to nawet gdyby miał zostać to żal że wgl myśli o opuszczeniu klubu..
Nie wiem jakoś uwielbiam zawodników przywiązanych do barw klubowych..

29

Tak czułem, niestety tam się gra nam ciężko

27

Byłaby to wielka niesprawiedliwość, więc najlepszym rozwiązaniem będzie wprowadzić ten pomysł od ćwierćfinałów.