Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn Na grach i innych dodatkach jak choćby pady czy plusie zarabiają jak pewnie wiesz. Zawsze tracą na konsolach, żeby potem zarabiać. To się okaże w praniu, ale kiedy jakaś nowa konferencja?
1
@Odcinkowy@Bykunn 2500 z napędem, nie więcej. Ja stawiam 2200-2500
0
@matirix20 Za rok jest szansa, że przyjdzie
0
#PS5
Dzień dobry wszystkim. Pytanie do was czy orientujecie się co będzie z tą kompatybilnością wsteczną na PlayStation 5? Będzie pełna do 4 czy tylko wybrane tytuły? Nie śledzę każdego newsa. Kiedy będzie więcej informacji?
0
Far Cry 3 czy Primal?
0
@RanDiFCB To lepiej 80 i Griezmann, albo 60 i Dembele. Tak poszedłbym na to. Na pewno lepszy niż Martinez :)
0
@juliacicha Komu weszło?
2
@PatrychoO Te 1000 komentarzy będzie wam odbierać smak życia
3
Suarez z kontuzja kolana jest lepszy od tego całego Martineza więc nie ma co się dziwić, że nie ma nic przeciwko :)
1
Grał ktoś w mad maxa? Zastanawiam się nad tym albo prototype 2 hmmm
0
@elmayakos Henry przystojny? Chodzący ideał? Chyba nie
0
Grał ktoś w prototype 2 najlepiej na ps4? Bo jest za 40 zl myślę czy brać. Za 50 są dwie części plus DLC. Far cry 3 za 11 zł na PlayStation Store jakby ktoś nie grał
3
Ja pier... a Ci dalej swoje z tym Martinezem
1
@BarcaInfo I ani jednej ligi mistrzów :)
13
PiS znowu wygrał, Real Madryt z mistrzem Hiszpanii... Koniec świata
0
Czy jest tu ktoś cierpiący na zapalenie atopowe skóry? Może ktoś mógłby polecić jakieś leki co stosuje i mu pomagają? Głównie chodzi mi o tabletki bo z tym jest problem. Musze zmienić lekarza...
0
@LeoKrol 250 to było :p
0
@vangoor Widział w "wykiwać klawisza" i co
0
@Messibestplayerintheworld Maradona normalnie
0
@Rogo123 Już spadli przecież
4
@grejtxkrzychu Przynajmniej prowadzenie Barcy B
5
@Przemek2323 Ta żenująca stacja przechodzi samą siebie tymi bzdurami
0
@Gomess Że niby Semedo jest więcej wart od Umtitiego? Proszę Cię. To dwa różne przypadki, ale nie.
1
@macio_944 No to już wszystko wiem, dzięki. A co do Andrzeja to jasne wystarczy włączyć wiadomości na TVP
0
@tobiasson92 Była wczoraj, ale co i jak to nie wiem dlatego was pytam jak do tego doszło :)
0
Dlaczego Trzaskowskiego nie było na debacie? Przecież to on tak do niej dążył. O co chodzi bo coś przegapiłem chyba? To już przepier wybory na amen takim zagraniem w takim razie. I niestety PiS na pełnej znowu
2
@tobiasson92 Było milion razy. No chyba jasne, że w sezonie nie, ale po. Po wyborach.
0
@tommyVERceti A piszesz to bo leci w dzisiaj? Bo tak to nie widzę sensu. P. S. Dobry gust
6
@BarcaInfo No jak na Messiego to może i "przeciętny"
0
@marcin000019 Tak, ale na 50% miejsc