0

@Bykunn Na grach i innych dodatkach jak choćby pady czy plusie zarabiają jak pewnie wiesz. Zawsze tracą na konsolach, żeby potem zarabiać. To się okaże w praniu, ale kiedy jakaś nowa konferencja?

1

@Odcinkowy@Bykunn 2500 z napędem, nie więcej. Ja stawiam 2200-2500

0

@matirix20 Za rok jest szansa, że przyjdzie

0

#PS5
Dzień dobry wszystkim. Pytanie do was czy orientujecie się co będzie z tą kompatybilnością wsteczną na PlayStation 5? Będzie pełna do 4 czy tylko wybrane tytuły? Nie śledzę każdego newsa. Kiedy będzie więcej informacji?

0

Far Cry 3 czy Primal?

0

@RanDiFCB To lepiej 80 i Griezmann, albo 60 i Dembele. Tak poszedłbym na to. Na pewno lepszy niż Martinez :)

0

@juliacicha Komu weszło?

2

@PatrychoO Te 1000 komentarzy będzie wam odbierać smak życia

3

Suarez z kontuzja kolana jest lepszy od tego całego Martineza więc nie ma co się dziwić, że nie ma nic przeciwko :)

1

Grał ktoś w mad maxa? Zastanawiam się nad tym albo prototype 2 hmmm

0

@elmayakos Henry przystojny? Chodzący ideał? Chyba nie

0

Grał ktoś w prototype 2 najlepiej na ps4? Bo jest za 40 zl myślę czy brać. Za 50 są dwie części plus DLC. Far cry 3 za 11 zł na PlayStation Store jakby ktoś nie grał

3

Ja pier... a Ci dalej swoje z tym Martinezem

1

@BarcaInfo I ani jednej ligi mistrzów :)

13

PiS znowu wygrał, Real Madryt z mistrzem Hiszpanii... Koniec świata

0

Czy jest tu ktoś cierpiący na zapalenie atopowe skóry? Może ktoś mógłby polecić jakieś leki co stosuje i mu pomagają? Głównie chodzi mi o tabletki bo z tym jest problem. Musze zmienić lekarza...

0

@LeoKrol 250 to było :p

0

@vangoor Widział w "wykiwać klawisza" i co

0

@Messibestplayerintheworld Maradona normalnie

0

@Rogo123 Już spadli przecież

4

@grejtxkrzychu Przynajmniej prowadzenie Barcy B

5

@Przemek2323 Ta żenująca stacja przechodzi samą siebie tymi bzdurami

0

@Gomess Że niby Semedo jest więcej wart od Umtitiego? Proszę Cię. To dwa różne przypadki, ale nie.

1

@macio_944 No to już wszystko wiem, dzięki. A co do Andrzeja to jasne wystarczy włączyć wiadomości na TVP

0

@tobiasson92 Była wczoraj, ale co i jak to nie wiem dlatego was pytam jak do tego doszło :)

0

Dlaczego Trzaskowskiego nie było na debacie? Przecież to on tak do niej dążył. O co chodzi bo coś przegapiłem chyba? To już przepier wybory na amen takim zagraniem w takim razie. I niestety PiS na pełnej znowu

2

@tobiasson92 Było milion razy. No chyba jasne, że w sezonie nie, ale po. Po wyborach.

0

@tommyVERceti A piszesz to bo leci w dzisiaj? Bo tak to nie widzę sensu. P. S. Dobry gust

6

@BarcaInfo No jak na Messiego to może i "przeciętny"

0

@marcin000019 Tak, ale na 50% miejsc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?