Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TransferMAN Właśnie wręcz przeciwnie
0
@Danger204 Cenisz wyżej dubbing w filmie od lektora? Śmiech. Skoro tak to nie masz pojęcia o kinematografii. No chyba, że oglądasz głównie filmy marvela to rozumiem - bajki
0
@Mlodypro101 Harry Potter to wyjątek akurat. Bajki to też co innego, obowiązkowo dubb do nich
0
@Bulishi We wrześniu
0
@zabibarca A od czego jest la rambla?
7
Jak można oglądać filmy z dubbingiem? Tak samo grać w gry (nie licząc Wiedźmina). To zabijanie gry aktorskiej i film robi się jak bajka - sztuczny
0
@Cou7_ley No tak, ale prawdę by powiedzieli :)
0
@piotrek1315 To spróbuj mobilnie na aplikacji jak na komputerze próbujesz, albo mobilnie na stronie
0
@Yanek To była tak ironicznie napisane, ale nie wiedziałem, że tylko tyle. A top10?
0
Jaki macie staż na stronie? A tak mnie naszło. Ja dopiero ponad 4 lata, ale śledzę jeszcze raz tyle. Blaugrana.pl mi się wgl nie widzi chociaż wcześniej tam zaglądałem właśnie po info
0
@BulaKG Haha nie, co to ma być? Tęsknię za prawdziwym rapem który tworzyli chłopaki przynajmniej 15 lat temu i w stanach i u nas również. Jak to NAS zrobił płytę "Hip Hop is Dead"
0
@Yanek Łe słabo nawet nie top10
0
@piotrek1315 W aplikacji czy na stronie?
0
@MNSbEstEver Haha niepewny Coutinho 10 x lepszy od Aleni
0
@Ghotti Bo nie potrafisz grać proste
0
@fhero Ty tak poważnie? Jak to co w tym złego? A chociażby to, że będzie grał gdzie indziej, a pieniądze nie będą odzyskane. Forma może spaść i jeszcze straci na wartości, a czas leci.
0
@Gidok @DaPi Dzieki bardzo. Nie uśmiechało mi się ponownie wszystkiego pobierać a mnie nie będzie jakiś czas więc automatyczne przedłużanie teraz bez sensu.
0
Mam pytanie odnośnie subskrypcji EA ACCESS. Może ktoś z was się orientuję. Jak się skończy to pobrane gry się kasują czy po prostu nie można ich uruchomić do ponownej subskrypcji?
0
Oj widzę że nie trafiłem w porę z postem bo tu coś innego się dzieje :D. Niezłe jaja...
0
Borussia ściągnęła być może kolejną przyszłą gwiazdę 17 letniego Bellinghama. Potrafią robić transfery. A gdzie skauci Barcelony? Swoją drogą szkoda, że tak szybko uciekają z BvB te młode talenty jak już się ograją bo by mieli mega pakę
0
@BarcaInfo To nic, dobrze wiemy jak to się przekłada na grę a w sumie to nie przekłada
0
@KapiFCB Rakitic i konkretne statystyki... Występów chyba
0
Tak jak za nimi nie przepadam i nie chciałem żeby grali w LM tak tym razem trzymam za nich kciuki :)
1
@kuz Przecież już masz plenerowe imprezy :). Będą festiwale, ale z ograniczeniami. Mi to np nie będzie przeszkadzać. Może nawet lepiej bo np z jednego dnia zrobią się trzy :)
0
@MESSIah16 Wow 0,5 m różnicy na pewno będzie to widoczne gołym okiem. W sumie wystarczy stanąć przy Messim i już masz te 0,5 m różnicy, ale na wysokość
0
@Pablit A ktoś tak uważa? Xavi nie przyjdzie BO NIE CHCE teraz tego robić więc o co chodzi? Mogą sobie chcieć
0
@BarcaInfo Mi na miejscu Hazarda wstyd tam było. Beznadziejny sezon w jego wykonaniu i same kontuzje. Drugi Verma, tylko, że on napisał wprost, że nie czuję się w gronie zdobywców tego pucharu.
1
@sokot Za co niby się należało? Ani jeden ani drugi nie zasłużył
0
No jak tak będą robić w Barcelonie to marzenia o dogonieniu Realu w liczbie tytułów ligi można odłożyć na długie lata więcej. I skończcie z tymi gratulacjami bo ani oni ani my na ten tytuł nie zasłużyliśmy w tym roku :)
0
No jak tak będą robić w Barcelonie to marzenia o dogonieniu Realu w liczbie tytułów ligi można odłożyć na długie lata później