Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blaugrana1980 Bo co? Oglądamy dobra piłkę nożną a nie świniobicie jak z Barcelona
0
@Hiacynk No jak się gra x lat to dziwne żeby mieli po 20 bramek w całej karierze. Dzeko ma słabe staty, jedynie Higuain miał swoje bardzo dobre momenty pod względem liczb. Tylko że jak przychodzi większe wyzwanie to nie istnieje :). No i faktycznie najlepszy strzelec Bośni to mega wyróżnienie w drużynie kelnerów. Oglądam i dostrzegam wiecej. Nie napisałem, że sa słabi przecież, ale świetni? Nie sądzę. A i wymienić Dzeko i Falcao gdzie jest jakieś 8 lat po swoim prime a pominąć Kane to niedorzeczność
0
To musiało się zemścić
0
Dwie sety póki co zmarnowane po jednej ze stron. Depay gra tam na ŚN cały czas?
1
@10SzymonBarca10 Zostać i zobaczyć co będzie się działo
1
@MichVeB Brać Aouara. Już dwa lata świetnie się rozwija w karierze Fifa więc musza być z niego ludzie
0
@jeyx77x Haha w Barcelonie na pewno
0
@olikwierk10 Nie wiem czy gre w dziadka można uznać za trening
1
@MichVeB Nie. Busquets i Rakitic pierwsi. Za nimi Umtiti, a Vidal może jeszcze rok zostać.
2
@foczkyyyhg Halo halo nie rozpędzaj się. Przyjdzie czas na weryfikacje. Jak Ci powiedzą, że ziemia jest płaska to też uwierzysz? Oh wait są tacy
0
@MichVeB Wnosi niekiedy więcej niż cała reszta drużyny - zaangażowanie i nieustępliwość
0
@Transu96 Dobrze napisał @tommyVERceti , tak poniekąd jest tylko nie oficjalnie :)
0
@Transu96 Co wy chcecie od tego Vidala? Resztę rozumiem
1
@Hiacynk Higuain, Dzeko, Benzema xD
0
@MesQueUnClub96 A co można mieć na myśli kiedy pytasz czy próbowałeś już tego nowego smaku chipsów?
0
@Encore Alkohol to nie napój tylko związek chemiczny. 13-14 lat
1
Dokładnie 7 lat temu i jeden dzień Neymar zadebiutował w Barcelonie. Eh fajne czasy
0
@MesQueUnClub96 Z pewnością byłby to gwóźdź do trumny dla transferu Neymara
0
Ale by były jaja jakby Bayern odpadł albo jak PSG wygra LM
0
@NemeZis93 Zanim znowu się obrazi to już Barto nie będzie. A tym co coś nie pasuje niech odejda. Jestem pewien, że przy twardej postawie by się niektórym oczy otworzyły i już by nie cwaniakowali w obliczu transferu.
3
@kerouac Tak, przy ziewaniu dość często mi się zdarza. Ja zawsze jak mam skurcz to ręcznie próbuje ustawić mięsień.
0
@pyku91 Złą konsole wybrałeś tak poza tym bo przygodówki najlepsze na PlayStation :p
1
Wystarczy "tylko" żeby Koeman miał jaja do wystawiania odpowiedniej 11, nie za nazwisko. Tylko i aż...
1
@Coutinho007 Mimo tego nadal lepszy niż Griezmann i w czołówce strzelców ligi
0
Przez te zmiany przegapiłem parę meczów LM, o PSG też po fakcie się dowiedziałem. Kiedy finał LE i LM wypada?
1
@pyku91 Tomb Raider oczywiście. Cała trylogia na nową generację
0
@filip73 No i kontrakt na rok z opcją przedłużenia o kolejny. Nie widzę problemu :)
0
@Coutinho007 Lepszy do zostania to Vidal bez dwóch zdań. Za Rakiticia mógłby przyjść na przykład
3
Czemu Barcelona nie zainteresowała się takim Silva? Za free. Wiem, że wiekowy i wgl, ale jakby ktoś odszedł jeszcze to dobry joker mógłby być. Zresztą on jest nadal lepszy niż nasza pomoc.
1
@RobsonPL Kogo się pytasz? Napisz maila do Bartka