Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Miszak To może działać w dwie strony. Tymbardziej zostanie, żeby tam odnieść sukces, albo się załamie i będzie chciał odejść za wszelką cenę. To wszystko zależy od jego głowy
2
@PrinceDamon Odniósł się kiedyś do tego?
3
@HERORICH2 Ładne mi prawie haha co za gość
0
@BarcaInfo Nie mogłem go wypatrzeć jak było po meczu jak się cieszył :D
1
@G9 Mieli, siedział na ławce Icardi
0
@jakub1906 No właśnie, też się nad tym zastanawiałem
0
@Encore Po raz drugi tryplet zdobyli o ile się nie mylę
1
@RedKorsak Miał dwie świetne okazję, zabrakło szczęścia
0
@seneridex Dlaczego wielka szkoda? Bo co?
1
@pawello10 Haha dobrze Ci tak. Maść na ból d polecam. Bayern też miał swoje szanse więc nie pieprz głupot
0
@MESSIah16 Haha sranie
0
@tigerekxd polecam aplikacje WP pilot. Naziemne kanały za darmo
0
@Phily Aha no i co ma piernik do wiatraka? Gdzie tu temat Barcy?
1
@barcelonistka1899 No, ale mnie nie interesuje ten sport po prostu, a tamten kolega ogląda boks, więc złe porównanie.
0
@Kusco15 No ja też oglądam tylko walki jakie mnie interesują to chyba logiczne. Z każdym sportem tak jest
0
@Kusco15 Przede wszystkim liczy się sprzedaż PPV. I w boksie i w MMA generują z tego mega zyski.
0
@Kusco15 A ja jak widzę jak się tulą faceci w parterze przez kilka minut to też mi się odechciewa. Jedynie lubię fame mma sobie obejrzeć dla rozrywki po prostu, ale to nie ma dużo wspólnego ze sportem. W mma nie będzie takiego zarobku jak w boksie, więc póki co boks nie odejdzie do lamusa bo są tam o wiele większe pieniądze.
0
@Kusco15 Haha to mało widziałeś. Po prostu nie lubisz boksu więc nie ma co wchodzić w dyskusje. Ja nie przepadam za mma i co? Nie krytykuje. No, ale ze słowami Mike'a się poniekąd zgadzam.
0
@Striker Czy ja wiem czy taki Wilder z Furym albo nawet wczorajszy Povietkin z Whytem był nudny. Joshua - Ruiz, Joshua - Kliczko. Hmmmmmmmm
P.S. Floyd z Paquiao był nudny np
0
@MesQueUnClub96 Bo takie są, mało się tam dzieje
0
@paweldunajecfcb Przecież on nawet medalu nie dostanie :)
0
@RadekACCA Coutinho też pasował do Barcy i co?
11
Jaki sport jest według was najnudniejszy? Dla mnie skoki narciarskie i formuła 1
1
Jeśli Coutinho zostanie to wtedy z tego co mamy teraz od pomocy wyżej:
Fati/Pedri Messi Dembele/Trincao
Coutinho
Pjanic De Jong
3
@Kyman Nie. Jeden z najnudniejszych sportów jaki jest
0
@Zip Apple dobry
0
@badej60 Bo co? Co Ci nie pasuje w Depayu czy Van De Beeku?
1
@pawelfcb2010 Idiotyzm. To tak 10 lat będą przekładać? Trzeba nauczyć się z tym żyć i koniec.
1
@Irmscher10 Gdzie tam panie Iniesta, przestań
1
@wierbafcb Przecież on przez lata był na topie i gdyby nie kontuzje to na pewno byłby jeszcze wyżej, więc się doinformuj zanim zaczniesz pisać głupoty synku