0

@Miszak To może działać w dwie strony. Tymbardziej zostanie, żeby tam odnieść sukces, albo się załamie i będzie chciał odejść za wszelką cenę. To wszystko zależy od jego głowy

2

@PrinceDamon Odniósł się kiedyś do tego?

3

@HERORICH2 Ładne mi prawie haha co za gość

0

@BarcaInfo Nie mogłem go wypatrzeć jak było po meczu jak się cieszył :D

1

@G9 Mieli, siedział na ławce Icardi

0

@jakub1906 No właśnie, też się nad tym zastanawiałem

0

@Encore Po raz drugi tryplet zdobyli o ile się nie mylę

1

@RedKorsak Miał dwie świetne okazję, zabrakło szczęścia

0

@seneridex Dlaczego wielka szkoda? Bo co?

1

@pawello10 Haha dobrze Ci tak. Maść na ból d polecam. Bayern też miał swoje szanse więc nie pieprz głupot

0

@MESSIah16 Haha sranie

0

@tigerekxd polecam aplikacje WP pilot. Naziemne kanały za darmo

0

@Phily Aha no i co ma piernik do wiatraka? Gdzie tu temat Barcy?

1

@barcelonistka1899 No, ale mnie nie interesuje ten sport po prostu, a tamten kolega ogląda boks, więc złe porównanie.

0

@Kusco15 No ja też oglądam tylko walki jakie mnie interesują to chyba logiczne. Z każdym sportem tak jest

0

@Kusco15 Przede wszystkim liczy się sprzedaż PPV. I w boksie i w MMA generują z tego mega zyski.

0

@Kusco15 A ja jak widzę jak się tulą faceci w parterze przez kilka minut to też mi się odechciewa. Jedynie lubię fame mma sobie obejrzeć dla rozrywki po prostu, ale to nie ma dużo wspólnego ze sportem. W mma nie będzie takiego zarobku jak w boksie, więc póki co boks nie odejdzie do lamusa bo są tam o wiele większe pieniądze.

0

@Kusco15 Haha to mało widziałeś. Po prostu nie lubisz boksu więc nie ma co wchodzić w dyskusje. Ja nie przepadam za mma i co? Nie krytykuje. No, ale ze słowami Mike'a się poniekąd zgadzam.

0

@Striker Czy ja wiem czy taki Wilder z Furym albo nawet wczorajszy Povietkin z Whytem był nudny. Joshua - Ruiz, Joshua - Kliczko. Hmmmmmmmm
P.S. Floyd z Paquiao był nudny np

0

@MesQueUnClub96 Bo takie są, mało się tam dzieje

0

@paweldunajecfcb Przecież on nawet medalu nie dostanie :)

0

@RadekACCA Coutinho też pasował do Barcy i co?

11

Jaki sport jest według was najnudniejszy? Dla mnie skoki narciarskie i formuła 1

1

Jeśli Coutinho zostanie to wtedy z tego co mamy teraz od pomocy wyżej:

Fati/Pedri Messi Dembele/Trincao
Coutinho
Pjanic De Jong

3

@Kyman Nie. Jeden z najnudniejszych sportów jaki jest

0

@Zip Apple dobry

0

@badej60 Bo co? Co Ci nie pasuje w Depayu czy Van De Beeku?

1

@pawelfcb2010 Idiotyzm. To tak 10 lat będą przekładać? Trzeba nauczyć się z tym żyć i koniec.

1

@Irmscher10 Gdzie tam panie Iniesta, przestań

1

@wierbafcb Przecież on przez lata był na topie i gdyby nie kontuzje to na pewno byłby jeszcze wyżej, więc się doinformuj zanim zaczniesz pisać głupoty synku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?