Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio87 30zł to nie majątek
14
Chce zagłosować i mi wyskakuje błąd że strona nie istnieje
0
@icon3520 Ale konkretnie, przez co? Mnie już nie bolą kompromitacje klubu któremu kibicuje, za dużo tego było @FCBKasza
0
@FCBKasza Co boli?
0
@FCBKasza Stare jak świat. Czym chcesz zaimponować? Zamieniłbym logo na Barcelony. To ten klub nic nie wygrał w tym sezonie i kolejny raz jest pośmiewiskiem w Europie.
0
@Bykunn A możesz mi coś polecić z xiaomi do 1500? Znudził mi się huawei p20 pro, a nie chce dużo dokładać bo myślę, żeby sprzedać tego i spróbować xiaomi coś
4
@damian777 Ten "przeciętniak" jest obecnie jednym z najlepszych napastników do wyjęcia za "normalne" pieniądze
0
@Bykunn Nie misiu na pewno nie 300 zł droższa. Zresztą widzisz reakcje graczy i komentarze. No, ale jakiś jeden bykun zna się lepiej, rozumiem
1
@Khajio To do Barcelony go. Natychmiast
0
@Bykunn No oczywiście pysiu, że budżetowe mają lepsze telefony Xiaomi. Zauważ, że zapytał ogólnie. Wyraziłem swoje zdanie
0
@Bykunn Przecież tą grę można było kupić już za 50 zł w biedronce... Tylko to specjalna wersja, ale bez przesady
0
@Bykunn No... U nich
0
@Hanok Huawei lepsze
0
@Danny Gaucho A na jakiej pozycji gra i jak tam staty?
0
Wojna domowa w najlepsze
0
@Cley72 @koksik2700
Dzięki za ostrzeżenie
0
Promocja w RTV EURO AGD
Haha co za...
https://m.facebook.com/219399664744574/posts/3390048121034685/
0
@Gonzo46 Żebyś nie wierzył we wszystko co czytasz
1
Do fanów GTA posiadający Playa 4
Na PS Store od 3 części do San Andreas promocyjne ceny. Fajnie mieć możliwość odpalić takie klasyki na nowej generacji.
0
@IronSanHybrid Nie wiem czy nie powinien być zastrzeżony ten numer jak takie tuzy futbolu mogą go dostać...
0
@jeyx77x O co chodzi?
0
@Kusco15 Już nie jest taki jak kiedyś, spokorniał. No może też udawać, wiadomo. Widziałem, widziałem. Wybuchowy charakter
0
@Kusco15 Bo go lubię tak po prostu. A to rzadkość jeśli chodzi o zawodników mma bo nie jestem jakimś fanem tego sportu. A to stójkowicz, boks lubię i oglądam więc mi tymbardziej pasuje.
0
@Nevermind Ale ja chce go oglądać. Ma walczyć
0
@AlexDark00 Messiego. Tak, szykuje się batalia z największą i wciąż żywą legendą klubu. Czyli wszystko idzie w dobrym kierunku
1
Do znawców /fanów UFC, albo samego McGregora. Dlaczego on nie walczy :D? I jakie strony polecacie żeby być na bieżąco? Ja tam fanem UFC i MMA nie jestem, ale oglądam niektóre walki po prostu. Lubię poczytać też różne newsy, na fb coś tam mam polajkowane
19
@inoks Hmmm chyba dawno nie oglądałeś meczu Messiego. Zobacz taki z 2020 a nie z 2012
0
@norbi77 No, ale nie do tego stopnia, żeby mieć wojnę domową z największą legendą klubu. Wgl bez porównania.
3
@Bykunn Oczywiście, że się da. Wystarczy dobrze rozpisać.
1
@Rewolucja123 Skoro zarabia rocznie na sezon z samego kontraktu 100 mln to powinien dać zarobić klubowi, żeby mogli kogoś sprowadzić w jego miejsce...