0

@Nazio87 30zł to nie majątek

14

Chce zagłosować i mi wyskakuje błąd że strona nie istnieje

0

@icon3520 Ale konkretnie, przez co? Mnie już nie bolą kompromitacje klubu któremu kibicuje, za dużo tego było @FCBKasza

0

@FCBKasza Co boli?

0

@FCBKasza Stare jak świat. Czym chcesz zaimponować? Zamieniłbym logo na Barcelony. To ten klub nic nie wygrał w tym sezonie i kolejny raz jest pośmiewiskiem w Europie.

0

@Bykunn A możesz mi coś polecić z xiaomi do 1500? Znudził mi się huawei p20 pro, a nie chce dużo dokładać bo myślę, żeby sprzedać tego i spróbować xiaomi coś

4

@damian777 Ten "przeciętniak" jest obecnie jednym z najlepszych napastników do wyjęcia za "normalne" pieniądze

0

@Bykunn Nie misiu na pewno nie 300 zł droższa. Zresztą widzisz reakcje graczy i komentarze. No, ale jakiś jeden bykun zna się lepiej, rozumiem

1

@Khajio To do Barcelony go. Natychmiast

0

@Bykunn No oczywiście pysiu, że budżetowe mają lepsze telefony Xiaomi. Zauważ, że zapytał ogólnie. Wyraziłem swoje zdanie

0

@Bykunn Przecież tą grę można było kupić już za 50 zł w biedronce... Tylko to specjalna wersja, ale bez przesady

0

@Bykunn No... U nich

0

@Hanok Huawei lepsze

0

@Danny Gaucho A na jakiej pozycji gra i jak tam staty?

0

Wojna domowa w najlepsze

0

@Cley72 @koksik2700
Dzięki za ostrzeżenie

0

0

@Gonzo46 Żebyś nie wierzył we wszystko co czytasz

1

Do fanów GTA posiadający Playa 4
Na PS Store od 3 części do San Andreas promocyjne ceny. Fajnie mieć możliwość odpalić takie klasyki na nowej generacji.

0

@IronSanHybrid Nie wiem czy nie powinien być zastrzeżony ten numer jak takie tuzy futbolu mogą go dostać...

0

@jeyx77x O co chodzi?

0

@Kusco15 Już nie jest taki jak kiedyś, spokorniał. No może też udawać, wiadomo. Widziałem, widziałem. Wybuchowy charakter

0

@Kusco15 Bo go lubię tak po prostu. A to rzadkość jeśli chodzi o zawodników mma bo nie jestem jakimś fanem tego sportu. A to stójkowicz, boks lubię i oglądam więc mi tymbardziej pasuje.

0

@Nevermind Ale ja chce go oglądać. Ma walczyć

0

@AlexDark00 Messiego. Tak, szykuje się batalia z największą i wciąż żywą legendą klubu. Czyli wszystko idzie w dobrym kierunku

1

Do znawców /fanów UFC, albo samego McGregora. Dlaczego on nie walczy :D? I jakie strony polecacie żeby być na bieżąco? Ja tam fanem UFC i MMA nie jestem, ale oglądam niektóre walki po prostu. Lubię poczytać też różne newsy, na fb coś tam mam polajkowane

19

@inoks Hmmm chyba dawno nie oglądałeś meczu Messiego. Zobacz taki z 2020 a nie z 2012

0

@norbi77 No, ale nie do tego stopnia, żeby mieć wojnę domową z największą legendą klubu. Wgl bez porównania.

3

@Bykunn Oczywiście, że się da. Wystarczy dobrze rozpisać.

1

@Rewolucja123 Skoro zarabia rocznie na sezon z samego kontraktu 100 mln to powinien dać zarobić klubowi, żeby mogli kogoś sprowadzić w jego miejsce...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?