Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Qaz123 Tak jest polać Panu
0
Mam prośbę. Polecieli mi jakieś busy do Niemiec? Wielopolskie/ dolny śląsk
1
@MesQueUnClub96 Griezmann przede wszystkim
0
@Kusco15 Ale tylko z klubem a nie indywidualne kontrakty tak? Sponsorskie jak np Puma z Neymarem
0
Najlepiej zarabiający obecnie piłkarze na świecie:
Kwoty w euro brutto/sezon
Kontrakt z klubem
1. Lionel Messi - 106 mln
2. Cristiano Ronaldo - 98 mln
3. Neymar - 81 mln
4. Kylian Mbappe - 35 mln
5. Mohamed Salah - 31 mln
6. Paul Pogba - 29 mln
7. Antoine Griezmann - 28 mln
8. Gareth Bale - 24 mln
9. Robert Lewandowski - 23,5 mln
10. David De Gea - 23 mln
Źródło: Bild/Forbes
0
@BarcaInfo A to oni mają czas określony czy jak to jest teraz? Jak rano 800 to spokojnie powinni dać radę
1
@BarcaInfo Tzn ile? 5 tysięcy, tysiąc?
0
@szymon6847 Ale małe jak na zapowiadaną rewolucję po wpier od Niemców
0
@kombo13 Słuszna riposta, ale nie przesadzamy. Arsenal wystarczy
1
@OsehShalom Techno, ale dla Ciebie czytając opis to polecę bardziej trance hihi
0
@Kusco15 Lubie go za charyzmę i przeważnie z takimi trudnymi przypadkami potrafię się dogadać stąd ta sympatia. Wyróżnia się negatywnie niestety głównie ostatnio, ale ma to coś czego nie ma nikt w UFC. To tylko moja opinia. Odklepał, a nie płakał no, ale ok. P. S. Tysona za styl walki i cały aspekt sportowy, sporą większość jego walk obejrzałem.
2
Co z tym Depayem czy kimkolwiek i sprzedażą? Połowa września już jest już mnie to po prostu zaczyna wku...
0
@Kusco15 A ja go lubię i liczyłem, że jeszcze go zobaczę z pasem. Khabib jeszcze większy cwaniak jest tylko odpowiednio się maskuje i nie odpiernicza tak jak Connor w życiu codziennym. A nie może się zdecydować bo mu się Ronaldinho włączył, że tak powiem...
0
@kombo13 Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz
0
@AlexDark00 Chodziło mi o lepszy klub? Myślenie nie boli
1
@Cave To wpis z czerwca, a nie parę tygodni temu jak już mamy być dokładni. Dzisiaj ktoś przytoczył te słowa, że to już oficjalna informacja w tym momencie. A tam poza sportowe wybryki jego to standard, więcej wywija niż walczy także no.
1
@Ghotti Nie wiem po co ma iść do słabszego klubu. Jedynie tylko dla pieniędzy. Dobrze, że blokuję. Może ma większe ambicje niż Piątek. Edit : Widzę, że wszystko trzeba niektórym tłumaczyć co do słowa. Chodziło mi o większe ambicje w innym klubie, a nie w Romie czy Napoli. Jest przecież wystawiony na sprzedaż to chyba nie trudne było się domyślić o co mi chodzi..
0
@patataj Z tego co jest, a później to odrobić jak jest taka potrzeba? To chyba jasne, że nie zarobią w miesiąc tylko chodzi o gospodarowanie tym co ma klub. Chyba, że chcesz powiedzieć, że Barcelona ma 0 w budżecie. Średnio wiarygodne na taki klub
5
Conor McGregor kończy karierę
Edit: Dziś podobno oficjalnie stąd przytoczenie tego wpisu
Conor McGregor
@TheNotoriousMMA
·
Jun 7
Hey guys I’ve decided to retire from fighting.
Thank you all for the amazing memories! What a ride it’s been!
Here is a picture of myself and my mother in Las Vegas post one of my World title wins!
Pick the home of your dreams Mags I love you!
Whatever you desire it’s yours
❤️
0
@normasubiektywna A dlaczego od jednego? Kto ma strzelać bramki? Chcesz wrócić do czasów Fabregasa na 9? No nie
0
@Bykunn @patataj Pamiętajcie, że zmieni się zarząd i na pewno będą się chcieli pokazać. Inaczej będą zarządzać budżetem jak można się domyślać, więc wszystko jest możliwe
35
O ja, złoto. Messi przymierza koszulki na przyszły sezon, polecam :D https://www.facebook.com/typowypilkarzekstraklasy/videos/353267422474353/
1
Jeśli Messi odejdzie po sezonie to Barcelona powinna rzucić całe swoje siły na Mbappe. Może udałoby się go podprowadzić Realowi. Nie widzę nikogo kto mógłby wypełnić pustkę po Argentyńczyku. Mbappe najlepsza opcja
0
@van Baster A ja słyszałem że odwrotnie wczoraj ktoś mi tak napisał, Pedri jest lewonożny więc bardziej pasuje na PS. Zresztą na obu skrzydłach może grać. Fakt zapomniałem kompletnie o Griezmannie :d
0
No to z tego co mamy tak to widzę
Messi
Fati/Trinc Cou/Messi Dembele/Pedri
Pjanic De Jong
Alba Lenglet Pique Semedo/Roberto
MATS
Messi nie może być ustawiany na skrzydle bo tam nie gra, a my potrzebujemy skrzydłowych
1
Pomyliłem Pjanic na tym zdjęciu z Bernardo Silvą na pierwszy rzut oka. Myślałem, że nam niespodziankę zrobili, ale no gdzie takie rzeczy :D
https://www.facebook.com/143073936333473/posts/655948601712668/
0
@KamilZ A właśnie znowu będzie serial do jego filmu?
0
@Barcaa12 Podczas kwarantanny i rzekomej choroby ćwiczył sobie normalnie na siłowni więc... No
3
@Grubson06 Co od niego chcesz? Jeszcze nie zaczął grać, a już szydera... Typowe
0
@Ghotti Już poprawione. Myślałem, że Pedri PS bardziej, a Trincao LS. W każdym razie dużo Pedri nie pogra raczej, bardziej Trincao. Edit: Trincao widzę lewonożny, więc bardziej na PS pasuje