0

@ForcaMilosz Oczywiście, że wiem :). Wytłumaczyłem wyżej o co mi chodziło

0

Jestem ciekaw jakby grał taki Immobile w Barcelonie. W niemieckiej mu nie poszło w BvB, ciekawe jakby było tu...

5

Wiadomo jaki numer dostanie Fati? Byle nie 9

0

@DonMatteo901 Oby nie. 17 chyba wolna, więc ten najbardziej mu będzie pasował jako skrzydłowemu rezerwowemu

0

@Krzychuuuu14 Poczekaj na 21 i zmiane drużyny ;-)

1

@Pilka_jest_okragla Noo ja mam ciary jak to oglądam

0

Komentarz usunięty

1

@Junngeas Szkoda, że bez złotego buta i złotej piłki Robert

1

@BorzyKrzys A to dlaczego i jakim prawem? Jakby był czarnoskóry to z pewnością by się nie odważyli

1

@piotr_styk Destem

0

@kamiVeB Jak to nikt nie pożegnał? @Prezes_sycylijczyk A to wszystko w okół nich się kręci w tym poście. A no chyba, że tak. Mi bardziej chodziło o kolesiowski skład z góry znany, a Rakitic pojawiał się tam zbyt często. Pupilek.

0

@Katalonbar I Xaviego prawdopodobnie nie pobije

0

@BorzyKrzys Tak, ale mi np nie pasuje do tej roli.

0

@jeyx77x Na pewno nie Vidal, z Pique też bym polemizował. Bardziej Rakitic :)

4

@1996messi Nie, Lewandowski nie strzelił 40 bramek i nie asystował 16 razy w samej lidze. Poza tym (kolejny) złoty but w erze Messi - Ronaldo. Wiadomo, Lewandowski zdobył wszystko co mógł z drużyną, ale mowa tu o indywidualnych osiągnięciach.

6

Coo? Tylko tyle? Większe pożegnanie powinien mieć

2

@Kamiloza91 Alaba :D

1

@Kamiloza91 Dlaczego mu źle życzysz i chcesz go w takiej przeciętnej drużynie :D?

0

@FafitFCB No wow już kilka miesięcy temu, ale ok

0

@l0Messini Ja tam uważam, że kobiety są fajne, niektóre nawet bardzo ;). Może po prostu poszukaj prawdziwej kobiety a nie streszczasz scenariusz filmu dla dorosłych

1

@rns O czym Ty gadasz, już jest w takich "annałach" :). Jedna z legendarnych 9 już teraz

0

@LuisSalvano No i Neymar :D

0

@FafitFCB Mimo, że Atkinson to bardzo dobry aktor to kompletnie nie pasuje mi do tej roli

0

@Ghotti Nie zdziwię się jak Bale będzie tam grał pierwsze skrzypce. Na pewno będę śledził

1

@Bartek22 100 meczy powyżej 45 min - 5mln. Rozegrał 97. Tyle zdążyłem przeczytać

2

Odchodzi Semedo, Suarez i Umtiti najlepiej. A przychodzi Dest, Depay i Garcia i wtedy okienko można uznać naprawdę za udane. Pomijając już kwestie finansowe...

7

Za to ja wyobrażałem sobie Barcelonę bez Ciebie. No, ale niestety...

1

To teraz po Desta i mam nadzieję, że w końcu Roberto na ławie

7

Musi mieć zorganizować godne pożegnanie! Będzie mi go brakować w drużynie. Jeden z moich ulubionych piłkarzy, śledziłem jego karierę od czasów gry dla Liverpoolu.

0

@tristan87 No nie bo Morata nie musiał zdawać tego testu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?