Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ForcaMilosz Oczywiście, że wiem :). Wytłumaczyłem wyżej o co mi chodziło
0
Jestem ciekaw jakby grał taki Immobile w Barcelonie. W niemieckiej mu nie poszło w BvB, ciekawe jakby było tu...
5
Wiadomo jaki numer dostanie Fati? Byle nie 9
0
@DonMatteo901 Oby nie. 17 chyba wolna, więc ten najbardziej mu będzie pasował jako skrzydłowemu rezerwowemu
0
@Krzychuuuu14 Poczekaj na 21 i zmiane drużyny ;-)
1
@Pilka_jest_okragla Noo ja mam ciary jak to oglądam
0
Komentarz usunięty
1
@Junngeas Szkoda, że bez złotego buta i złotej piłki Robert
1
@BorzyKrzys A to dlaczego i jakim prawem? Jakby był czarnoskóry to z pewnością by się nie odważyli
1
@piotr_styk Destem
0
@kamiVeB Jak to nikt nie pożegnał? @Prezes_sycylijczyk A to wszystko w okół nich się kręci w tym poście. A no chyba, że tak. Mi bardziej chodziło o kolesiowski skład z góry znany, a Rakitic pojawiał się tam zbyt często. Pupilek.
0
@Katalonbar I Xaviego prawdopodobnie nie pobije
0
@BorzyKrzys Tak, ale mi np nie pasuje do tej roli.
0
@jeyx77x Na pewno nie Vidal, z Pique też bym polemizował. Bardziej Rakitic :)
4
@1996messi Nie, Lewandowski nie strzelił 40 bramek i nie asystował 16 razy w samej lidze. Poza tym (kolejny) złoty but w erze Messi - Ronaldo. Wiadomo, Lewandowski zdobył wszystko co mógł z drużyną, ale mowa tu o indywidualnych osiągnięciach.
6
Coo? Tylko tyle? Większe pożegnanie powinien mieć
2
@Kamiloza91 Alaba :D
1
@Kamiloza91 Dlaczego mu źle życzysz i chcesz go w takiej przeciętnej drużynie :D?
0
@FafitFCB No wow już kilka miesięcy temu, ale ok
0
@l0Messini Ja tam uważam, że kobiety są fajne, niektóre nawet bardzo ;). Może po prostu poszukaj prawdziwej kobiety a nie streszczasz scenariusz filmu dla dorosłych
1
@rns O czym Ty gadasz, już jest w takich "annałach" :). Jedna z legendarnych 9 już teraz
0
@LuisSalvano No i Neymar :D
0
@FafitFCB Mimo, że Atkinson to bardzo dobry aktor to kompletnie nie pasuje mi do tej roli
0
@Ghotti Nie zdziwię się jak Bale będzie tam grał pierwsze skrzypce. Na pewno będę śledził
1
@Bartek22 100 meczy powyżej 45 min - 5mln. Rozegrał 97. Tyle zdążyłem przeczytać
2
Odchodzi Semedo, Suarez i Umtiti najlepiej. A przychodzi Dest, Depay i Garcia i wtedy okienko można uznać naprawdę za udane. Pomijając już kwestie finansowe...
7
Za to ja wyobrażałem sobie Barcelonę bez Ciebie. No, ale niestety...
1
To teraz po Desta i mam nadzieję, że w końcu Roberto na ławie
7
Musi mieć zorganizować godne pożegnanie! Będzie mi go brakować w drużynie. Jeden z moich ulubionych piłkarzy, śledziłem jego karierę od czasów gry dla Liverpoolu.
0
@tristan87 No nie bo Morata nie musiał zdawać tego testu